header-logo
Programma

Programma

Programma t/m 12 april 2019
(laatst bijgewerkt op 25 maart 2019)

 woensdag 27 maart 2019    
  Sporthal Het Activum:    
 HZVV zaal 2-Noordscheschut zaal 1  C  21.00 uur
     
 vrijdag 29 maart 2019    
  Sporthal Het Activum:    
 HZVV zaal 1-Hoogeveen zaal 4  C  20.00 uur
 HZVV zaal 3-Hollandscheveld zaal 3  C  20.00 uur
 HZVV zaal 4-Zandpol zaal 1  C  22.00 uur
  Sportpark Woltingeslag, Zuidwolde:    
 De Weide 35+ 1-HZVV 35+ 1  C  20.30 uur
 Dwingeloo 35+ 2-HZVV 35+ 2  C  19.00 uur
 Zuidwolde 35+ 1-HZVV 35+ 2  C  20.30 uur
 HZVV 35+ 3-De Weide 35+ 1  C  19.30 uur
 Ruinen 35+ 1-HZVV 35+ 3  C  20.00 uur
  Sportpark De Meulewieke, vv Noordscheschut:    
 HZVV 45+ 1-HZVV 45+ 2  C  20.00 uur
 HZVV 45+ 1-Pesse 45+ 1  C  20.30 uur
 HZVV 45+ 2-Vitesse'63 45+ 1  C  21.00 uur
  Bentinckspark, vv Hoogeveen:    
 Pesse VR3-HZVV VR3  C  19.25 uur
 HZVV VR3-VVAK VR2  C  20.15 uur
 Nieuw Balinge VR2-HZVV VR3  C  20.40 uur
     
 zaterdag 30 maart 2019    
 (beker- en inhaalprogramma)    
  Senioren    
 Drachtster Boys 1-HZVV 1  C  14.30 uur
 SC Genemuiden 3-HZVV 2  C  12.30 uur
 HZVV 3-DZOH 3  C  12.00 uur
 Alcides 1-HZVV 7  C  14.30 uur
 DZC'68 VR1-HZVV VR1  C  16.30 uur
 HZVV VR2-Ens/Flevo Boys VR1  C  12.30 uur
  Jeugd onder 19    
 HZVV Jo19 4-NKVV/Protos Jo19 1  C  12.30 uur
   Jeugd onder 17    
 HZVV Jo17 1-HHC Hardenberg Jo17 1  O  14.30 uur
 WIJC/Vitesse'63 Jo17 2-HZVV Jo17 3  C  10.00 uur
  (Sportpark Wacker, De Wijk)    
 Raptim Jo17 2-HZVV Jo17 4  C  11.00 uur
 HZVV Mo17 1-Staphorst Mo17 1  C  09.00 uur
  Jeugd onder 15    
 FC Meppel Jo15 2-HZVV Jo15 4  C  09.00 uur
 VCG Jo15 1-HZVV Jo15 5  C  10.30 uur
 HZVV Mo15 2-FC Ter Apel'96 Mo15 1  C  10.45 uur
  Jeugd onder 13    
 HZVV Jo13 2-Smilde'94 Jo13 1  C  09.00 uur
 HZVV Jo13 3-BDE Jo13 1M  C  10.45 uur
 HZVV Jo13 4-VCG Jo13 1  C  09.00 uur
  Jeugd onder 12    
  Alcides Jo12 1-HZVV Jo12 1  C  10.00 uur
  Jeugd onder 11    
 DZOH Jo11 1-HZVV Jo11 1  C  09.00 uur
 HZVV Jo11 2-Achilles 1894 Jo11 2  C  10.15 uur
  Jeugd onder 10    
 Raptim Jo10 1-HZVV Jo10 1  C  10.15 uur
 SC Angelslo Jo10 1-HZVV Jo10 3  C  10.30 uur
 DZOH Jo10 4-HZVV Jo10 5  C  11.15 uur
  Jeugd onder 9    
 FC Meppel Jo9 2-HZVV Jo9 2  C  09.00 uur
 Fit Boys Jo9 1-HZVV Jo9 3  C  09.00 uur
 MSC Jo9 3-HZVV Jo9 5  C  10.00 uur
  Jeugd onder 8    
 Zuidhorn Jo8 1-HZVV Jo8 1  B  10.30 uur
 SVBO Jo8 1-HZVV JO8 2  C  10.30 uur
 Twedo Jo8 5-HZVV Jo8 5  C  09.00 uur
     
 dinsdag 2 april 2019    
 CVVO 2-HZVV 2  B  20.00 uur
     
 woensdag 3 april 2019    
  Sporthal De Brug, Elim:    
 Elim zaal 1-HZVV zaal 2  C  20.30 uur
  Drenthehal, Beilen:    
 Beilen zaal 2-HZVV zaal 3  C  20.15 uur
  Sporthal De Meer, Wijster:    
 HHCombi zaal 1-HZVV zaal 4  C  21.00 uur
     
 vrijdag 5 april 2019    
  Sporthal Veenoord:    
 DZOH zaal 1-HZVV zaal 4  C  20.30 uur
     
 zaterdag 6 april 2019    
  Senioren    
 HZVV 1-Zeerobben 1  C  15.00 uur
 HZVV 2-Urk 4  C  12.15 uur
 Vitesse'63 2-HZVV 3  C  14.30 uur
 FC Wolvega 2-HZVV 4  C  14.30 uur
 HZVV 5-SVBO 3  C  14.30 uur
 Hollandscheveld 4-HZVV 6  C  14.30 uur
 VVAK 2-HZVV 7  C  12.45 uur
 Heino VR1-HZVV VR1  C  13.00 uur
 HZVV VR2-Ruinen VR1  C  12.30 uur
  Jeugd onder 19    
 Gorecht Jo19 1-HZVV Jo19 1  C  11.00 uur
 SC Erica Jo19 1-HZVV Jo19 2  C  12.30 uur
 HZVV Jo19 3-SWB Jo19 1  C  14.30 uur
 NKVV/Protos Jo19 1-HZVV Jo19 4  C  12.30 uur
  (Sportpark NKVV, Dalerpeel)    
  Jeugd onder 17    
 d'Olde Veste'54 Jo17 1-HZVV Jo17 1  C  15.00 uur
 DZOH Jo17 2-HZVV Jo17 2  C  09.00 uur
 Wijster Jo17 1-HZVV Jo17 3  C  09.00 uur
 HZVV Jo17 4-DZOH Jo17 5  C  09.00 uur
 HZVV Mo17 1-FC Meppel/Alcides Mo17 2  C  09.00 uur
  Jeugd onder 15    
 ATC'65 Jo15 1-HZVV Jo15 1  C  11.00 uur
 HZVV Jo15 2-Alcides Jo15 2  C  12.30 uur
 De Weide Jo15 3-HZVV Jo15 3  C  11.45 uur
 HZVV Jo15 4-Ruinerwold Jo15 1  C  09.00 uur
 HZVV Jo15 5-VCG Jo15 1  C  13.00 uur
 HZVV Mo15 1-Flevo Boys Mo15 1  C  11.00 uur
 FC Ter Apel'96 Mo15 1-HZVV Mo15 2  C  10.45 uur
  Jeugd onder 13    
 HZVV Jo13 1-DZOH Jo13 1  C  10.30 uur
 HZVV Jo13 2-HH'97 Jo13 1  C  08.45 uur
 BDE Jo13 1M-HZVV Jo13 3  C  09.00 uur
  (Sportpark Zwaneveld, DZOH (Emmen))    
 HZVV Jo13 4-HZVV jo13 5  C  10.45 uur
 HZVV Mo13 1-De Weide Mo13 1  C  14.30 uur
  Jeugd onder 12    
 HZVV Jo12 1-Alcides Jo12 1  C  10.45 uur
  Jeugd onder 11    
 HZVV Jo11 1-DZOH Jo11 1  C  09.00 uur
 HZVV Jo11 2-LEO Jo11 3  C  09.00 uur
 Ruinerwold Jo11 2-HZVV Jo11 3  C  10.00 uur
 JVZ Jo11 3-HZVV Jo11 4  C  09.00 uur
  Jeugd onder 10    
 HZVV Jo10 1-Raptim Jo10 1  C  10.00 uur
 Alcides Jo10 1-HZVV Jo10 2  C  08.45 uur
 HZVV Jo10 3-Raptim Jo10 2  C  13.00 uur
 HZVV Jo10 4-Emmen Jo10 2  C  11.00 uur
 Dalen/DSC Jo10 3-HZVV Jo10 5  C  09.00 uur
  (Sportpark 't Grootveld, Dalen)    
  Jeugd onder 9    
 HZVV Jo9 1-GRC Groningen Jo9 1  C  10.00 uur
 HZVV Jo9 2-Ruinerwold Jo9 1  C  12.00 uur
 HZVV Jo9 3-ACV Jo9 4  C  09.00 uur
 HZVV Jo9 4-Elim Jo9 1  C  11.00 uur
 HZVV Jo9 5    vrij
  Jeugd onder 8    
 HZVV Jo8 1-Heerenveen Jo8 1  C  09.00 uur
 WIJC Jo8 1-HZVV Jo8 2  C  09.00 uur
  (Sportpark Wacker, De Wijk)    
 HZVV Jo8 3-Raptim Jo8 3  C  12.00 uur
 Noordscheschut Jo8 2-HZVV Jo8 4  C  09.30 uur
 HZVV Jo8 5-FC Klazienaveen Jo8 5  C  13.00 uur
     
 maandag 8 april 2019    
  Sporthal De Marke, Hollandscheveld:    
 HODO zaal 2-HZVV zaal 4  C  20.00 uur
     
 dinsdag 9 april 2019    
 VCG 2-HZVV 5  C  20.00 uur
 Be Quick'28 VR2-HZVV VR1  C  19.30 uur
  Drenthehal, Beilen:    
 Fit Boys zaal 1-HZVV zaal 3  C  21.00 uur
     
 woensdag 10 april 2019    
 HZVV Jo13 1-KNVB Noord/Oost Mo14  O  18.30 uur
  Sporthal Het Activum:    
 HZVV zaal 2-Be Fit zaal 1  C  19.00 uur
     
 donderdag 11 april 2019    
 Twedo Mo15 1-HZVV Mo15 1  C  19.00 uur
     
 vrijdag 12 april 2019    
  Sporthal De Marke, Hollandscheveld:    
 Hollandscheveld zaal 1-HZVV zaal 1  C  21.00 uur
  Sportpark Schutlanden, vv De Weide:    
 HZVV 35+ 1 - Ruinen 35+ 1  C  19.30 uur
 Pesse 35+ 1 - HZVV 35+ 1  C  20.30 uur
 De Weide 35+ 1-HZVV 35+ 2  C  20.00 uur
 HZVV 35+ 3-Pesse 35+ 1  C  19.30 uur
 Nieuw Balinge 35+ 1-HZVV 35+ 3  C  20.00 uur
  Sportpark Woltingeslag, Zuidwolde:    
 HZVV 45+ 2-HZVV 45+ 1  C  19.00 uur
 ZZVV 45+ 1-HZVV 45+ 2  C  20.00 uur
 Noordscheschut 45+ 1-HZVV 45+ 1  C  20.30 uur
  Sportpark Het Zandmeer, VVAK (Kerkenveld):    
 HZVV VR3-Hoogeveen VR3  C  19.00 uur 
 HODO VR2-HZVV VR3  C  19.50 uur
 HZVV VR3-Hollandscheveld VR3  C  20.15 uur

Komende wedstrijden

DZC'68 VR1 HZVV VR1 zaterdag 30 maart 16:30
Gorecht Jo19-1 HZVV Jo19-1 zaterdag 6 april 11:00
d'Olde Veste'54 Jo17-1 HZVV Jo17-1 zaterdag 6 april 15:00