header-logo
Programma

Programma

Programma t/m 4 februari 2022
(laatst bijgewerkt op 22 januari 2022)

 LET OP! Aanvangstijden van competitie- en bekerwedstrijden
 kunnen tot 8 dagen voor de wedstrijddatum nog worden
 gewijzigd door de thuisspelende vereniging
     
 dinsdag 25 januari 2022    
 VKW 1-HZVV 1  O  vervallen
     
 woensdag 26 januari 2022    
  Drenthehal (blauwe hal), Beilen    
 Beilen zaal 3-HZVV zaal 1  C  uitgesteld
     
 zaterdag 29 januari 2022    
  Senioren    
 Alcides 1-HZVV 1  O  18.00 uur
 HZVV 2    vrij
 HZVV 4-LTC 5  C  14.30 uur
 Achilles 1894 4-HZVV 5  C  15.00 uur
 HZVV 6-HZVV 3  C  14.30 uur
 HZVV 7-Pesse 1  C  12.30 uur
 HZVV 8-Ruinerwold 1  C  16.30 uur
 HZVV 9-MSC 4  C  14.30 uur
 Tiendeveen 3-HZVV 10  C  14.00 uur
 HZVV 11    vrij
 The Knickerbockers VR1-HZVV VR1  O  14.30 uur
 HZVV VR2-SCN VR1  C  12.30 uur
  Jeugd onder 19    
 HZVV Jo19 1    vrij
 WVV Jo19 2-HZVV Jo19 2  C  12.30 uur
 HZVV Jo19 3-DZOH Jo19 4  C  10.45 uur
 Nieuw Buinen Mo19 1-HZVV Mo19 1  C  12.40 uur 
  Jeugd onder 17     
 HZVV Jo17 1    vrij
 HZVV Jo17 2    vrij
 HZVV Jo17 3-HZVV Jo17 4  C  12.30 uur
 HZVV Mo17 1-SVM/Tonego Mo17 1  C  10.45 uur
  Jeugd onder 15    
 HZVV Jo15 1    vrij
 HZVV Jo15 2-Diever/Wapse Jo15 1  C  09.00 uur
 DZOH Jo15 3-HZVV Jo15 3  C  10.45 uur
 Pesse/Wijster Mo15 1-HZVV Mo15 1  C  10.30 uur
  (Sportpark De Meer, Wijster)    
  Jeugd onder 14    
 HZVV Jo14 1    vrij
  Jeugd onder 13     
 HZVV Jo13 1-FC Assen Jo13 1  C  10.45 uur
 SVV'04 Jo13 1-HZVV Jo13 2  C  09.00 uur
 HZVV Jo13 3-Elim Jo13 1  C  09.00 uur
  Jeugd onder 12    
 HZVV Jo12 1-Gramsbergen Jo12 1  C  09.00 uur
 SVN'69 Jo12 1-HZVV Jo12 2  C  09.30 uur
 SVV'04 Jo12 1-HZVV Jo12 3  C  09.00 uur
  Jeugd onder 11    
 HZVV Jo11 1-ACV Jo11 2  C  09.00 uur
 Olympia'28 Jo11 1-HZVV Jo11 2  C  08.30 uur
 HZVV Jo11 3-Fit Boys Jo11 1  C  11.15 uur
 Sweel Jo11 2-HZVV Jo11 4  C  11.00 uur
  Jeugd onder 10    
 HZVV Jo10 1-FC Meppel Jo10 2  C  09.00 uur
 HH'97 Jo10 1-HZVV Jo10 2  C  09.00 uur
  (Sportpark De Oosthoek, vv Hollandscheveld) 
 HZVV Jo10 3-HHCombi Jo10 1  C  10.00 uur
 VVAK Jo10 1-HZVV Jo10 4  C  10.30 uur
  Jeugd onder 9    
 HH'97 Jo9 1-HZVV Jo9 1  C  10.00 uur
  (Sportpark 't Hoge Bos, HODO)    
 Diever/Wapse Jo9 1-HZVV Jo9 2  C  10.00 uur
  (Sportpark Oens Huus, Wapse)    
 HUC'21 Jo9 1-HZVV Jo9 3  C  10.00 uur
  (Sportpark Meerkamp, Havelte)    
  Jeugd onder 8    
 Raptim Jo8 1-HZVV Jo8 1  C  09.00 uur
 Pesse Jo8 1-HZVV Jo8 2  C  09.00 uur
 Olympia'28 Jo8 2-HZVV Jo8 3  C  08.30 uur
 HZVV Jo8 4-WNBC'09 Jo8 1  C  09.00 uur
 VVAK Jo8 1-HZVV Jo8 5  C  09.30 uur
 De Weide Jo8 4-HZVV Jo8 6  C  10.00 uur
     
 dinsdag 1 februari 2022    
 HHC Hardenberg 1-HZVV 1  O  20.00 uur
     
 woensdag 2 februari 2022    
  Sporthal Het Activum (Het Stadion):    
 HZVV zaal 2-Zandpol zaal 1  C  21.00 uur

Komende wedstrijden

HZVV VR1 De Weide VR1 zaterdag 5 februari 15:00
Helpman Jo19-1 HZVV Jo19-1 zaterdag 5 februari 12:00
Hoogezand Jo17-1 HZVV Jo17-1 zaterdag 5 februari 13:15