header-logo
Programma

Programma

Programma t/m 8 oktober 2021
(laatst bijgewerkt op 23 september 2021)

 LET OP! Aanvangstijden van competitie- en bekerwedstrijden
 kunnen tot 8 dagen voor de wedstrijddatum nog worden
 gewijzigd door de thuisspelende vereniging
     
     
 maandag 27 september 2021    
 FC Emmen Jo14 1-HZVV Jo15 1  O  18.30 uur
  Peelohal, Assen:    
 ACV zaal 2-HZVV zaal 1  C  21.00 uur
  Sporthal Veenoord:    
 Twedo zaal 1-HZVV zaal 2  B  21.00 uur
  Sporthal De Marke, Hollandscheveld:    
 Hollandscheveld zaal 1-HZVV zaal 3  B  22.00 uur
     
 woensdag 29 september 2021    
 NKVV/Protos Jo12 1-HZVV Jo12 3  C  22/09
  (Sportpark NKVV, Dalerpeel)    
  Sporthal Het Activum (Het Stadion):    
 HZVV zaal 2-Sleen zaal 1  C  20.00 uur
     
 vrijdag 1 oktober 2021    
  Sporthal Het Activum (Het Stadion):    
 FC Tunas zaal 8-HZVV zaal 3  C  22.00 uur
  Bentinckspark, HZVV:    
 HZVV 45+1-Pesse 45+1  C  19.00 uur
 ZZVV 45+1-HZVV 45+2  C  19.00 uur
 HZVV 45+1-WIJC 45+1  C  20.30 uur
 HZVV 45+2-De Weide 45+1  C  20.30 uur
     
 zaterdag 2 oktober 2021    
  Senioren    
 De Dijk 1-HZVV 1  C  15.00 uur
 SV Bedum 2-HZVV 2  C  12.30 uur
 MSC 2-HZVV 3  C  12.30 uur
 LTC 5-HZVV 4  C  14.30 uur
 HZVV 5-CEC 2  C  12.30 uur
 Tonego 2-HZVV 6  C  13.00 uur
 ACV 6-HZVV 7  C  14.30 uur
 SC Rouveen 5-HZVV 8  C  14.30 uur
 HZVV 9-Hollandscheveld 4  C  14.30 uur
 HZVV 10    vrij
 HZVV 11-Tiendeveen 3  C  14.30 uur
 De Weide VR1-HZVV VR1  C  12.00 uur
 DSC'65 VR1-HZVV VR2  C  10.00 uur
  Jeugd onder 19    
 HZVV Jo19 1-FC Zuidlaren Jo19 1  C  15.00 uur
 HZVV Jo19 2-Fit Boys Jo19 1  C  12.30 uur
 NKVV/Protos Jo19 1-HZVV Jo19 3  C  10.30 uur
  (Sportpark NKVV, Dalerpeel)    
 HZVV Mo19 1     vrij
  Jeugd onder 17    
 HZVV Jo17 1-d'Olde Veste'54 Jo17 1  C  12.45 uur
 HZVV Jo17 2-SVBO Jo17 1  C  09.00 uur
 HZVV Jo17 3-Beilen Jo17 1  C  12.30 uur
 KSC Jo17 1-HZVV Jo17 4  C  14.00 uur
 JVZ Mo17 1-HZVV Mo17 1  C  12.00 uur
  Jeugd onder 15    
 HZVV Jo15 1-Heerenveense Boys Jo15 1  C  10.45 uur
 HZVV Jo15 2-Diever Wapse Jo15 1  C  08.45 uur
 De Weide Jo15 3-HZVV Jo15 3  C  10.30 uur
 HZVV Mo15 1-Sweel Mo15 1  C  09.00 uur
  Jeugd onder 14    
 LAC Frisia 1883 Jo14 1-HZVV Jo14 1  C  11.00 uur
  Jeugd onder 13    
 Alcides Jo13 1-HZVV Jo13 1  C  10.10 uur
 Achilles 1894 Jo13 3-HZVV Jo13 2  C  08.30 uur
 HZVV Jo13 3-WNBC'09 Jo13 1  C  10.45 uur
  Jeugd onder 12    
 Drenthina Jo12 1-HZVV Jo12 1  C  10.30 uur
 HZVV Jo12 2-Annen Jo12 1  C  09.00 uur
 HZVV Jo12 3-SC Erica Jo12 1  C  11.00 uur
  Jeugd onder 11    
 HZVV Jo11 1-De Weide Jo11 2  C  09.00 uur
 FC Klazienaveen Jo11 1-HZVV Jo11 2  C  10.30 uur
 HH'97 Jo11 2-HZVV Jo11 3  C  10.30 uur
  (Sportpark De Oosthoek, vv Hollandscheveld)    
 HZVV Jo11 4-Sweel Jo11 2  C  10.45 uur
  Jeugd onder 10    
 Dalen/DSC Jo10 1-HZVV Jo10 1  C  08.30 uur
  (Sportpark 't Grootveld, Dalen)    
 FC Meppel Jo10 2-HZVV Jo10 2  C  09.00 uur
 Tiendeveen Jo10 1-HZVV Jo10 3  C  10.30 uur
 SV Hoogersmilde Jo10 1-HZVV Jo10 4  C  10.00 uur
  Jeugd onder 9    
 HZVV Jo9 1-Hoogeveen Jo9 1  C  09.00 uur
 HZVV Jo9 2-DZOH Jo9 2  C  09.00 uur
 WNBC'09 Jo9 1-HZVV Jo9 3  C  10.00 uur
  (Sportpark De Roskamp, Witteveen)    
  Jeugd onder 8     
 HZVV Jo8 1-Raptim Jo8 1  C  10.00 uur
 HZVV Jo8 2-Dwingeloo Jo8 1  C  10.00 uur
 JVZ Jo8 1-HZVV Jo8 3  C  09.00 uur
     
 maandag 4 oktober 2021    
 HZVV Mo17 1-Hoogeveen/Tiendeveen Mo17 1  C  20.00 uur
 FC Emmen Jo13 1-HZVV Jo14 1  O  18.00 uur
  Sporthal Schoonoord:    
 Sleen zaal 1-HZVV zaal 2  C  20.00 uur
     
 vrijdag 8 oktober 2021    
  Sporthal Het Activum (De Ring):    
 HZVV zaal 3-Beilen zaal 2  C  21.45 uur
  Sportpark Woltingeslag, Zuidwolde:    
 De Weide 45+1-HZVV 45+1  C  19.00 uur
 Hollandscheveld 45+1-HZVV 45+1  C  20.30 uur
 HZVV 45+2-Zuidwole 45+1  C  19.30 uur
 HZVV 45+2-WIJC 45+1  C  20.00 uur

Komende wedstrijden

De Weide VR1 HZVV VR1 zaterdag 2 oktober 12:00
HZVV Jo19-1 FC Zuidlaren Jo19-1 zaterdag 2 oktober 15:00
HZVV Jo17-1 d'Olde Veste'54 Jo17-1 zaterdag 2 oktober 12:45