header-logo
HZVV zaal 2

HZVV zaal 2

3e knock-outronde
 1  Be Fit 1-Titan 1  21/10  20.30 uur
 2  Twedo 1-Hoogeveen 2  21/10  21.00 uur 
 3  Hoogeveen 3-Pesse 1  25/10  22.00 uur 
 4  HODO 2-Hollandscheveld 1  21/10  20.00 uur 
 5  Futsal Emmeloord 2-FC Kraggenburg 1  23/10  19.10 uur
 6  Futsal Heerenveen 2-Black Boys 2  23/10  19.30 uur
 7  Futsal Heerenveen 3-Workum 3  16/10  7-6 
 8  Futsal Heerenveen 5-Oeverzwaluwen 1   23/10  20.30 uur
 9  Friesland 2-Blauw Wit'34 1  16/10  3-2
 10  Friesland 4-GAVC 1  23/10  19.30 uur
 11  Blauw Wit'34 2-VC Trynwalden 1  23/10  19.00 uur
 12  GAVC 2-VC Trynwalden 2  22/10  21.55 uur
 13  Futsal Dragten 6-Holwerd 1  25/10  20.00 uur
 14  ONT/CHZ 2-Futsal Dragten 3  18/10  2-11
 15  Futsal Dragten 4-ONR 2  25/10  19.00 uur
 16  Futsal Dragten 7-Potetos 2  18/10  1-3
 17  De Herauten 2-DWS Oosterpoort 2  21/10  20.30 uur
 18  Roden 3-DWS Oosterpoort 4  25/10  19.00 uur
 19  TLC 8-Drs. Vijfje 7  25/10  19.00 uur
 20  Drs. Vijfje 12-zvv Borger 3  25/10  20.55 uur
 21  DWS Oosterpoort 6-Farmsum 1   25/10  19.00 uur
 22  SC Loppersum 1-Futsal Nieuw Buinen 1  25/10  20.00 uur
 23  Nieuw Roden 1-Real Camaradas 3  18/10  5-7
 24  Oranje Nassau 4-REUZ 2  25/10  19.00 uur
 25  REUZ 3-De Slingerij 1  14/10  6-2
 26  WMC 3    
       
2e knock-outronde
 1  Blauw Wit'34 5-GAVC 1  18/09  2-5
 2  Blauw Wit'34 7-GAVC 2  19/09  3-25
 3  Blauw Wit'34 8-VC Trynwalden 1  18/09  3-6
 4  Be Fit 1-DZOH 2  16/09  15-5
 5  Futsal Emmeloord 2-Creil 1  18/09  12-2
 6  Roden 5-Futsal Dragten 7  20/09  1-3
 7  NTW 1-Futsal Heerenveen 3  16/09   3-6
 8  Omlandia 3-Real Camaradas 3  20/09  2-8
 9  ONR 2-Futsal Marum 3  20/09  7-2
 10  Hollandscheveld 1-Stanfries 1  16/09  5-3
 11  Holwerd 1-Wardy 1  18/09  5-3
 12  Drachtster Boys 2-De Herauten 2  18/09  3-15
 13  De Herauten 3-Futsal Dragten 3  16/09  3-9
 14  Friesland 4-Black Boys 4  18/09  4-1
 15  Futsal Buitenpost 4-Futsal Dragten 4  18/09  4-6
 16  DWS Oosterpoort 5-Drs. Vijfje 7  20/09  3-4
 17  DWS Oosterpoort 2-Potetos 11  27/09  5-3
 18  Hoogeveen 3-ZZVV 2  20/09  5-1
 19  FC Kraggenburg 1-RKO 1  18/09   4-3
 20  zvv Grijpskerk 4-Farmsum 1  16/09  3-10
 21  wns REUZ 3-Potetos 1  16/09  8-8
 22  wns WMC 3-Potetos 8  20/09  3-3
 23  Workum 5-Futsal Heerenveen 2  17/09  3-4
 24  Oeverzwaluwen 1-Futsal Heerenveen 4  18/09  8-2
 25  WMC 4-zvv Borger 3  20/09  4-6
 26  Pesse 1-Hoogeveen 5  18/09  7-2
 27  wns HODO 2-Elim 1  16/09  8-8
 28  DWS Oosterpoort 6-Asser Boys 4  20/09  3-1
 29  Twedo 1-HZVV 2  16/09  7-5
 30  Futsal Dragten 5-Blauw Wit'34 1 wns  20/09  2-2
 31  Futsal Dragten 6-Futsal Buitenpost 3  20/09  BNO
 32  VWC 1-Futsal Heerenveen 5  25/09  4-5
 33  VC Trynwalden 2-Be Quick Dokkum 2  18/09  9-3
 34  Futsal Dragten 9-Roden 3  20/09  1-5
 35  ACV 3-REUZ 2  20/09  4-6
 36  Omlandia 6-zvv Grijpskerk 2  20/09  1-8
 37  wns Potetos 2-HFC'15 3  20/09  4-4
 38  TLC 7-Nieuw Roden 1  23/09  3-10
 39  TLC 8-Schattenberg 1  20/09  5-1
 40  DWS Oosterpoort 8-De Slingerij 1  20/09  3-6
 41  SC Loppersum 1-Futsal Winsum 4  20/09  6-3
 42  Weerdinge 1-Titan 1  16/09  2-9
 43  HFC'15 2-DWS Oosterpoort 4  27/09  3-9
 44  Black Boys 2-Oeverzwaluwen 2  19/09  1-0
 45  Black Boys 3-Friesland 2  18/09  2-6
 46  Black Boys 5-Workum 3  18/09  5-8
 47  DVC Appingedam 2-Futsal Winsum 3  11/10  6-3
 48  Potetos 15-Drs. Vijfje 12  19/09  2-5
 49  Black Boys 7-Blauw Wit'34 2  19/09  1-8
 50  Nieuw Balinge 1-Hoogeveen 2  20/09  2-7
 51  wns Futsal Nieuw Buinen 1-REUZ 5  20/09  2-2
 52  ONT/CHZ 3-ONT/CHZ 2  20/09  2-4
 53  Zevenhuizen 1-TLC 6  20/09  TNO
 54  REUZ 4-Oranje Nassau 4  20/09  3-10

Komende wedstrijden

HZVV VR1 Vitesse'63 VR1 zaterdag 26 oktober 15:00
Heino Jo19-1 HZVV Jo19-1 zaterdag 26 oktober 15:00
HZVV Jo17-1 DZC'68 Jo17-1 zaterdag 26 oktober 12:30