header-logo
HZVV Jo9-5

HZVV Jo9-5

3e ronde
 1  Oldeholtpade Jo9 2-Kuinre Jo9 1  16/04  1-7
 2  Broekster Walden Jo9 2-Buitenpost Jo9 3  20/04  10.30 uur
 3  Ternaard Jo9 1-Minnertsga Jo9 1  20/04  10.30 uur
 4  De Lauwers Jo9 1-Westerbroek Jo9 1  20/04  10.00 uur
 5  Bargeres Jo9 1-HH'97 Jo9 1  20/04  10.30 uur
 6  Tynaarlo Jo9 1-BSVV Jo9 1  20/04  09.00 uur
 7  Oudehaske Jo9 1-Olyphia Jo9 1  20/04  10.00 uur
 8  MOVV Jo9 1-Westerwolde Jo9 1  20/04  10.30 uur
       
tussenronde
 1  Kuinre Jo9 1-Staphorst Jo9 3  30/03  14-1
 2  Warga/WWS Jo9 2-Buitenpost Jo9 3  30/03  4-7
 3  RWF Jo9 1-Ternaard Jo9 1  30/03  4-7
 4  Westerbroek Jo9 1-Glimmen Jo9 1  30/03  7-3
       
2e ronde
 1  FC LEO Jo9 1-De Lauwers Jo9 1  13/12  2-4
 2  Kuinre Jo9 1-Balk Jo9 1  15/12  8-2
 3  Minnertsga Jo9 1-TFS Jo9 1  12/01  9-0
 4  HH'97 Jo9 1-CEC Jo9 2  15/12  BNO
 5  Tynaarlo Jo9 1-Gorecht Jo9 3  15/12  8-3
 6  Olyphia Jo9 1-Tollebeek Jo9 2  23/02  9-0
 7  ZVC'14 Jo9 2-MOVV Jo9 1  15/12  1-3
 8  Oudega/HJSC/Heeg Jo9 3-Warga/WWS Jo9 2  23/02  3-7
 9  Friese Boys Jo9 1-Ternaard Jo9 1  15/12  1-9
 10  Dalen/DSC Jo9 3-Bargeres Jo9 1  15/12  4-9
 11  Stanfries Jo9 1-RWF Jo9 1  23/02  4-7
 12  Buitenpost Jo9 3-VVT Jo9 2  15/12  6-0
 13  Glimmen Jo9 1-Stadspark Jo9 1  15/12  11-4
 14  Weerdinge/Valther Boys Jo9 1 (*)-VIOS (O) Jo9 1  15/12  2-1
 15  Oldeholtpade Jo9 2-MSC Jo9 3  23/02  5-3
 16  Westerbroek Jo9 1-MOVV Jo9 2  15/12  14-0
 17  BSVV Jo9 1-FC Zuidlaren Jo9 3  23/02  8-4
 18  Tijnje Jo9 1-Oudehaske Jo9 1  23/02  2-5
 19  Broekster Walden Jo9 2-Harkemase Boys Jo9 2  15/12  6-3
 20  Westerwolde Jo9 2-Mussel Jo9 1  15/12  7-2
 21  Stormvogels'64 Jo9 1(*)-Beetgum 1  15/12  5-4
 22  Staphorst Jo9 3-vrij geloot    
 * na behalen volgende ronde teruggetrokken uit bekertoernooi
       
1e ronde
 1  FC Ter Apel'96 Jo9 2-Bargeres Jo9 1  20/10   4-5
 2  SWB Jo9 1-Weerdinge/Valther Boys Jo9 1  20/10  5-13
 3  Dalen/DSC Jo9 3-DZOH Jo9 3  20/10  13-5
 4  HZVV Jo9 5-VIOS (O) Jo9 1   20/10  1-15
 5  CEC Jo9 2-KSC Jo9 2  20/10  5-4
 6  Staphorst Jo9 2-HH'97 Jo9 1  20/10  8-10
 7  Elim Jo9 1-Staphorst Jo9 3  20/10  6-7
 8  MSC Jo9 3-SC Rouveen Jo9 2  20/10  6-9 (?)
 9  Tonego Jo9 1-Kuinre Jo9 1  20/10  2-4
 10  wns Tollebeek Jo9 2-Creil Jo9 1  20/10  3-3
 11  d'Olde Veste'54 Jo9 3-Olyphia Jo9 1  20/10  2-9
 12  Jubbega Jo9 2-Tijnje Jo9 1  20/10  4-9
 13  Wispolia Jo9 1-Stanfries Jo9 1  20/10  2-9
 14  Oudehaske Jo9 1-CVVO Jo9 2  20/10  8-3
 15  Oldeholtpade Jo9 2-SC Joure Jo9 5  20/10  2-1
 16  Balk Jo9 1-Oeverzwaluwen Jo9 1  20/10  8-4
 17  Oudega/HJSC/Heeg Jo9 3-Mulier Jo9 2  20/10  12-6
 18  Stormvogels'64 Jo9 1-SC Berlikum Jo9 2  20/10  14-3
 19  Warga/WWS Jo9 2-DFC Jo9 4  20/10  7-3
 20  VCR Jo9 1-Minnertsga Jo9 1  20/10  5-13
 21  Beetgum Jo9 1-Drachtster Boys Jo9 3  20/10  12-3
 22  SC Stiens Jo9 2-Broekster Walden Jo9 2  20/10  6-9
 23  Ternaard Jo9 1-Wardy Jo9 1  20/10  16-1
 24  TFS Jo9 1-Ternaard Jo9 2  20/10  9-1
 25  ODV Jo9 2-Buitenpost Jo9 3  20/10  5-6
 26  Buitenpost Jo9 2-RWF Jo9 1  20/10  2-13
 27  wns Harkemase Boys Jo9 2-Harkema Opeinde Jo9 4  20/10  2-2
 28  Friese Boys Jo9 1-ONR Jo9 2  20/10  17-2
 29  VVT Jo9 1-Stadspark Jo9 1  20/10  5-7
 30  ZVC'14 Jo9 2-Gomos Jo9 3  20/10  4-1
 31  Asser Boys Jo9 2-Tynaarlo Jo9 1  20/10  4-10
 32  FC Zuidlaren Jo9 4-BSVV Jo9 1  20/10  4-8
 33  Bareveld Jo9 1-FC Zuidlaren Jo9 3  20/10  3-14
 34  Westerwolde Jo9 2-Veendam 1894 Jo9 2  20/10  6-2
 35  Westerbroek Jo9 1-Noordster Jo9 1  20/10  4-0
 36  Mussel Jo9 1-Muntendam Jo9 2  20/10  6-1
 37  GRC Groningen Jo9 3-FC LEO Jo9 1  20/10  4-6
 38  De Lauwers Jo9 1-Noordwolde Jo9 1  20/10  4-2
 39  Poolster Jo9 1-Glimmen Jo9 1  20/10  2-13
 40  Helpman Jo9 5-Gorecht Jo9 3  20/10  2-6
 41  MOVV Jo9 2-VVS Jo9 1  20/10  9-2
 42  MOVV Jo9 1-BATO Jo9 2  20/10  14-3
 43  VVT Jo9 2-Haren Jo9 1  20/10  8-5

Komende wedstrijden

SC Genemuiden VR1 HZVV VR1 zaterdag 20 april 14:30
DZOH Jo19-1 HZVV Jo19-1 zaterdag 4 mei 12:00
Hoogezand Jo17-1 HZVV Jo17-1 zaterdag 4 mei 15:15