header-logo
HZVV Jo9-3

HZVV Jo9-3

2e knock-outronde
 1  De Weide Jo9 4-Emmen Jo9 2  14/12  10.00 uur
 2  Hoogeveen Jo9 3-Raptim Jo9 2  14/12  10.15 uur
 3  SVN'69 Jo9 2-Olympia'28 Jo9 2  14/12  10.15 uur
 4  Flevo Boys Jo9 4-CVVO Jo9 4  14/12  10.00 uur
 5  RVCL Jo9 2-Langezwaag Jo9 1  14/12  10.15 uur
 6  Stanfries Jo9 1-BSVV Jo9 1  14/12  10.00 uur
 7  Oudega/HJSC/Heeg Jo9 2-Zeerobben Jo9 2  14/12  10.00 uur
 8  QVC Jo9 1-Oosterlittens Jo9 1  14/12  10.30 uur
 9  Drachten Jo9 2-FVC Jo9 4  14/12  10.00 uur
 10  Rijperkerk Jo9 1-Broekster Walden Jo9 1  14/12  10.00 uur
 11  DFC Jo9 2-FC Birdaard Jo9 1  14/12  10.00 uur
 12  FC Grootegast Jo9 2-Noordbergum Jo9 2  14/12  10.30 uur
 13  De Wilper Boys Jo9 1-GSVV Jo9 1  14/12  10.00 uur
 14  Roden Jo9 4-Achilles 1894 Jo9 2  14/12  10.30 uur
 15  Musselkanaal Jo9 2-Pekelder Boys Jo9 2  14/12  10.30 uur
 16  SGO Jo9 1-Muntendam Jo9 1  14/12  10.00 uur
 17  SGV Jo9 1-Nieuw Buinen Jo9 1  14/12  11.00 uur
 18  VVK Jo9 1-VVSV'09 Jo9 1  14/12  10.00 uur
 19  SC Loppersum Jo9 1-FC LEO Jo9 1  14/12  AFG
 20  VHK Jo9 1-vrij geloot    
       
1e knock-outronde
 1  Emmen Jo9 2-Drenthina Jo9 2  19/10  3-2
 2  Sweel Jo9 3-SGO Jo9 1   19/10  5-8
 3  Raptim Jo9 2-SCN Jo9 1  19/10  6-2
 4  VVAK Jo9 1-De Weide Jo9 4  06/11  1-3
 5  HZVV Jo9 3-SVN'69 Jo9 2 wns  19/10  6-6
 6  MSC Jo9 3-Hoogeveen Jo9 3  19/10  3-6
 7  DESZ Jo9 2-Flevo Boys Jo9 4 wns  19/10  4-4
 8  Olympia'28 Jo9 2-Havelte Jo9 1  19/10  5-0
 9  BEW Jo9 1-Stanfries Jo9 1  19/10  0-10
 10  FC Wolvega Jo9 3-RVCL Jo9 2  19/10  2-10
 11  wns VHK Jo9 1-Blokzijl Jo9 2  19/10  4-4
 12  Langezwaag Jo9 1-Haulerwijk Jo9 1  19/10  5-1
 13  CVVO Jo9 4-Workum Jo9 2  19/10  6-5
 14  Nieuweschoot Jo9 1-Oosterlittens Jo9 1  19/10  1-3
 15  Aengwirden Jo9 1-Drachten Jo9 2  30/10  2-12
 16  Waterpoort Boys Jo9 1-QVC Jo9 1  19/10  3-19
 17  SC Franeker Jo9 2-Oudega/HJSC/Heeg Jo9 2  19/10  1-8
 18  Zeerobben Jo9 2-Oeverzwaluwen Jo9 1  19/10  4-3
 19  FVC Jo9 3-DFC Jo9 2  19/10  2-4
 20  Buitenpost Jo9 3-FVC Jo9 4  19/10  5-10
 21  SC Berlikum Jo9 1-Broekster Walden Jo9 1  19/10  4-5
 22  Amelandia Jo9 1-FC Grootegast Jo9 2 wns  02/11  3-3
 23  RWF Jo9 1-FC Birdaard Jo9 1  19/10  2-8
 24  Rijperkerk Jo9 1-Ternaard Jo9 1  19/10  6-5
 25  VEV'67 Jo9 3-Noordbergum Jo9 2  19/10  2-5
 26  Roden Jo9 4-Gorecht Jo9 4  19/10  6-4
 27  FC Ter Apel'96 Jo9 3-Pekelder Boys Jo9 2  19/10  2-5
 28  SC Kootstertille Jo9 1-De Wilper Boys Jo9 1  29/10  TNO
 29  FC LEO Jo9 1-WTOC Jo9 1  19/10  12-2
 30  Achilles 1894 Jo9 2-Eext Jo9 1  19/10  5-3
 31  Asser Boys Jo9 2-Musselkanaal Jo9 2 wns  19/10  3-3
 32  Noordster Jo9 1-Nieuw Buinen Jo9 1  19/10  3-6
 33  Tynaarlo Jo9 2-VVK Jo9 1  19/10  0-11
 34  VVSV'09 Jo9 1-Niekerk Jo9 2  19/10  14-4
 35  SGV Jo9 1-Harkstede Jo9 1  19/10  8-5
 36  Potetos Jo9 1-Muntendam Jo9 1  19/10  2-8
 37  GSVV Jo9 1-STEO Jo9 1  19/10  17-3
 38  DVC Appingedam Jo9 2-SC Loppersum Jo9 1  19/10  1-9
 39  BSVV Jo9 1-vrij geloot    

 

Komende wedstrijden

Winsum VR1 HZVV VR1 zaterdag 1 februari 14:30
HZVV Jo19-1 HHC Hardenberg Jo19-1 zaterdag 1 februari 15:00
HZVV Jo17-1 GVAV Rapiditas Jo17-1 zaterdag 1 februari 12:45