header-logo
HZVV Jo9-1

HZVV Jo9-1

finaledag - sportpark SC Joure
   LAC Frisia 1883 Jo9 1-Marum Jo9 1  02/06  10.25 uur
   HZVV Jo9 1-Lycurgus  Jo9 1  02/06  10.25 uur
   Lycurgus Jo9 1-LAC Frisia 1883 Jo9 1  02/06  11.20 uur
   Marum Jo9 1-HZVV Jo9 1  02/06  11.20 uur
   HZVV Jo9 1-LAC Frisia 1883 Jo9 1  02/06  12.15 uur
   Marum Jo9 1-Lycurgus Jo9 1  02/06  12.15 uur
       
   3e ronde    
 1  FVC Jo9 1-Lycurgus Jo9 1  19/05  3-9
 2  LAC Frisia 1883 Jo9 1-Urk Jo9 1  19/05  3-0
 3  Raptim Jo9 1-HZVV Jo9 1  19/05  3-5
 4  Winsum Jo9 1-Marum Jo9 1  19/05  5-10
       
2e ronde
 1  Lycurgus Jo9 1-Be Quick 1887 Jo9 1  24/04  4-2
 2  Marum Jo9 1-Harkemase Boys Jo9 1  26/04  7-3
 3  ONS Sneek Jo9 1-LAC Frisia 1883 Jo9 1  02/05  3-10
 4  Raptim Jo9 1-Dalen/DSC Jo9 1  02/05  5-2
 5  SC Bolsward Jo9 2-FVC Jo9 1  26/04  0-6
 6  Winsum Jo9 1-Lycurgus Jo9 2  02/05  5-4
 7  HZVV Jo9 1-SC Emmeloord Jo9 1  05/05  17-1
 8  Urk Jo9 1-Gorredijk Jo9 1  05/05  8-0
       
tussenronde
 1  Urk Jo9 1-Heerenveen Jo9 1  31/03  5-4
 2  FC Assen Jo9 1-Hoogezand Jo9 1 (*)  31/03  4-7
 Opmerking:
 (*) Hoogezand Jo9 1 ondanks nederlaag in 1e ronde toch
 in tussenronde ->Lycurgus Jo9 1 neemt plek in 2e ronde over.
       
1e ronde
 1  Feanstars Jo9 1-FVC Jo9 1  16/12  1-2
 2  FC Meppel Jo9 2-Urk Jo9 1  16/12  2-5
 3  Roden Jo9 1-Marum Jo9 1  16/12  2-6
 4  Dwingeloo Jo9 1-Gorredijk Jo9 1  03/02  3-6
 5  Lycurgus Jo9 1-Hoogezand Jo9 1  16/12  10-1
 6  Lycurgus Jo9 2-Beilen Jo9 1  09/12  7-2
 7  Balk Jo9 1-Heerenveen Jo9 1  16/12  1-6
 8  St. Annaparochie Jo9 1-Harkemase Boys Jo9 1  16/12  9-10
 9  LEO Jo9 1-FC Assen Jo9 1  16/12  2-7
 10  NEC Delfzijl Jo9 1 (*)-HFC'15 Jo9 1  16/12  5-2
 11  GRC Groningen Jo9 1-Be Quick 1887 Jo9 1  16/12  5-6
 12  SC Bolsward Jo9 1-ONS Sneek Jo9 1  16/12  4-8
 13  FC Klazienaveen Jo9 1-Raptim Jo9 1  16/12  1-10
 14  De Weide Jo9 1-Dalen/DSC Jo9 1  16/12  7-8
 15  LAC Frisia 1883 Jo9 4-SC Bolsward Jo9 2  16/12  1-4
 16  SC Emmeloord Jo9 1-d'Olde Veste'54 Jo9 1  16/12  5-3
 17  Staphorst Jo9 1-HZVV Jo9 1  16/12  3-8
 18  VC Trynwalden Jo9 1-LAC Frisia 1883 Jo9 1  18/12  4-10
 19  Winsum Jo9 1-GRC Groningen Jo9 2  24/02  15-0
 Opmerking:
 (*) Na plaatsing  voor volgende ronde teruggetrokken

Komende wedstrijden

Geen aankomende wedstrijden
Geen aankomende wedstrijden
Geen aankomende wedstrijden