header-logo
HZVV Jo8-3

HZVV Jo8-3

3e knock-outronde
 1  VHK Jo8 1-SWB Jo8 1  21/03  10.00 uur
 2  Dwingeloo Jo8 1-SVBO Jo8 2  21/03  10.00 uur
 3  ONT Jo8 1-Olympia'28 Jo8 2  21/03  10.00 uur
 4  Steenwijkerwold Jo8 1-Wardy Jo8 1  21/03  10.00 uur
 5  St. Annaparochie Jo8 2-Helpman Jo8 3  21/03  10.00 uur
 6  BATO Jo8 4-Westerwolde Jo8 1  21/03  10.45 uur
 7  Mussel Jo8 1-ZNC Jo8 1  21/03  10.00 uur
 8  Makkum Jo8 1-winnaar 1  21/03  
       
tussenronde
 1  Boornbergum'80 Jo8 1-Oudega/HJSC Heeg Jo8 2  22/02  10.00 uur
       
2e knock-outronde
 1  SVBO Jo8 2-DZOH Jo8 3  14/12  09.00 uur
 2  HH'97 Jo8 1-SWB Jo8 1  14/12  10.00 uur
 3  CEC Jo8 1-Mussel Jo8 1  14/12  10.30 uur
 4  Olympia'28 Jo8 2-FC Meppel Jo8 4  14/12  10.00 uur
 5  Dwingeloo Jo8 2-Steenwijkerwold Jo8 1  14/12  10.00 uur
 6  Asser Boys Jo8 1-Dwingeloo Jo8 1  14/12  13.00 uur
 7  VHK Jo8 1-Oudehaske Jo8 1  14/12  10.00 uur
 8  Aengwirden Jo8 1-Boornbergum'80 Jo8 1  18/12  18.00 uur
 9  Read Swart Jo8 1-ONT Jo8 1  07/12  09.00 uur
 10  De Walde Jo8 1-Oudega/HJSC/Heeg Jo8 2  14/12  11.00 uur
 11  St. Jacob Jo8 1-Makkum Jo8 1  14/12  10.00 uur
 12  Harkema Opeinde Jo8 1-Wardy Jo8 1  14/12  11.00 uur
 13  Broekster Walden Jo8 2-St. Annaparochie Jo8 2  14/12  10.00 uur
 14  Helpman Jo8 3-Nieuw Roden Jo8 1  14/12  09.30 uur
 15  Westerwolde Jo8 1-Wildervank Jo8 1  14/12  10.00 uur
 16  ZNC Jo8 1-Noordster Jo8 1  14/12  10.00 uur
 17  BATO Jo8 4-Actief Jo8 3  21/12  10.00 uur
       
1e knock-outronde
 1  Dalen/DSC Jo8 2-DZOH Jo8 3  19/10  1-15
 2  CEC Jo8 1-Germanicus/CSVC Jo8 1  19/10  5-4
 3  Drenthina Jo8 1-Mussel Jo8 1  19/10  4-5
 4  SVBO Jo8 2-CEC Jo8 2  19/10  4-1
 5  FC Meppel Jo8 4-HZVV Jo8 3  19/10  11-1
 6  SC Genemuiden Jo8 2-HH'97 Jo8 1  19/10  6-8
 7  SC Genemuiden Jo8 4-Dwingeloo Jo8 2  19/10  2-9
 8  Dwingeloo Jo8 1-WIJC Jo8 1  19/10  6-3
 9  Olympia'28 Jo8 2-SC Emmeloord Jo8 2  19/10  9-3
 10  Steenwijkerwold Jo8 1-Tonego Jo8 1  19/10  9-4
 11  Espel Jo8 1-Oudehaske Jo8 1 wns  19/10  4-4
 12  Stellingwerven Jo8 2-VHK Jo8 1  19/10  2-4
 13  BEW Jo8 1-Read Swart Jo8 1  19/10  1-6
 14  Asser Boys Jo8 1-Stanfries Jo8 1  19/10  8-2
 15  JV Oostenburg Jo 8 2-Aengwirden Jo8 1  02/11  1-10
 16  NOK Jo8 1-Oudega/HJSC/Heeg Jo8 2  19/10  2-5
 17  Oeverzwaluwen Jo8 2-De Walde Jo8 1  19/10  2-8
 18  Makkum Jo8 1-Tzummarum Jo8 1  19/10  6-2
 19  Boornbergum'80 Jo8 1-Warga/WWS Jo8 1  19/10  10-2
 20  St. Annaparochie Jo8 2-Be Quick Dokkum Jo8 2  26/10  5-3
 21  Wardy Jo8 1-St. Jacob Jo8 1  19/10  7-7
 22  Broekster Walden Jo8 2-FC Grootegast Jo8 1  30/10  3-0
 23  Broekster Walden Jo8 1-ONT Jo8 1   19/10  3-4
 24  FC Burgum Jo8 2-Harkema Opeinde Jo8 1   19/10  4-13
 25  Nieuw Roden Jo8 1-Potetos Jo8 1  28/10  10-2
 26  FC Zuidlaren Jo8 5-Helpman Jo8 3  19/10  5-11
 27  Actief Jo8 3-FC Zuidlaren Jo8 4  19/10  5-4
 28  Wildervank Jo8 1-Gieten Jo8 1  19/10  5-3
 29  Westerwolde Jo8 1-BATO Jo8 2  19/10  5-1
 30  BATO Jo8 4-Harkstede Jo8 2  19/10  8-7
 31  Noordster Jo8 1-Middelstum Jo8 1  19/10  2-0
 32  De Heracliden Jo8 1-ZNC Jo8 1  16/10  5-12
 33  SWB Jo8 1-vrij geloot    

 

Komende wedstrijden

St. Annaparochie VR1 HZVV VR1 zaterdag 29 februari 15:30
Be Quick'28 Jo19-1 HZVV Jo19-1 zaterdag 7 maart 11:45
Be Quick'28 Jo17-1 HZVV Jo17-1 zaterdag 7 maart 12:00