header-logo
HZVV Jo8-3 & Jo8-4

HZVV Jo8-3 & Jo8-4

finalepoule - zaterdag 1 juni - Woltingeslag, Zuidwolde
 1  Nieuw Roden Jo8 1-Tollebeek Jo8 1    1-4
   FC Ter Apel'96 Jo8 1-Bargeres Jo8 1    5-3
 2  Bargeres Jo8 1-Nieuw Roden Jo8 1    5-0
   Tollebeek Jo8 1-FC Ter Apel'96 Jo8 1    4-3
 3  Bargeres Jo8 1-Tollebeek Jo8 1    1-5
   Nieuw Roden Jo8 1-FC Ter Apel'96 Jo8 1    3-5
   eindstand:    
   1. Tollebeek Jo8 1    
   2. FC Ter Apel'96 Jo8 1    
   3. Bargeres Jo8 1     
   4. Nieuw Roden Jo8 1    
       
4e ronde
 1  FC Ter Apel'96 Jo8 1-Oldambt Jo8 1  30/03  4-2
 2  Bargeres Jo8 1-DZOH Jo8 3  30/03  8-1
 3  CVVO Jo8 3-Tollebeek Jo8 1  30/03  2-6
 4  Nieuw Roden Jo8 1-Be Quick Dokkum Jo8 2  30/03  6-2
winnaars naar bekerfinaledag op 01/06 bij JVZ te Zuidwolde
       
3e ronde
 1  Drenthina Jo8 3-FC Ter Apel'96 Jo8 1  23/02  0-13
 2  Tonego Jo8 1-Bargeres Jo8 1  23/02  4-6
 3  SC Berlikum Jo8 1-CVVO Jo8 3  23/02  3-5
 4  Nieuw Roden Jo8 1-Siddeburen Jo8 1  23/02  5-3
 5  Tollebeek Jo8 1-NOK Jo8 1  23/02  10-2
 6  DZOH Jo8 3-SGO Jo8 1  23/02  6-1
 7  Oldambt Jo8 1-vrij geloot    
 8  Be Quick Dokkum Jo8 2-vrij geloot    
       
2e ronde
 1  FC Assen Jo8 2-Drenthina Jo8 3  19/12  2-6
 2  Bargeres Jo8 1-HH'97 Jo8 2  15/12  10-2
 3  DFC Jo8 1-SC Berlikum Jo8 1  15/12  2-3
 4  Siddeburen Jo8 1-Middelstum Jo8 1  15/12  4-3
 5  Pelikaan S. Jo8 1-Oldambt Jo8 1  15/12  2-3
 6  SC Rouveen Jo8 1-Tollebeek Jo8 1  15/12  1-11
 7  NOK Jo8 1-ONT Jo8 1  15/12  5-4
 8  Tonego Jo8 1-MSC Jo8 3  15/12  13-0
 9  Be Quick Dokkum Jo8 2-Niekerk Jo8 1  15/12  5-3
 10  Emmen Jo8 1-DZOH Jo8 3  15/12  1-2
 11  SC Veenwouden Jo8 1-Nieuw Roden Jo8 1 wns  15/12  3-3
 12  CVVO Jo8 3-Oudehaske Jo8 1  15/12  10-2
 13  FC Ter Apel'96 Jo8 1-HFC'15 Jo8 2  15/12  11-2
 14  SGO Jo8 1-vrij geloot    
       
1e ronde
 1  Raptim Jo8 4-Drenthina Jo8 3  20/10  6-13
 2  SWB Jo8 2-Emmen Jo8 1  20/10  2-15
 3  FC Klazienaveen Jo8 3-Bargeres Jo8 1  20/10  1-24
 4  DZOH Jo8 3-HZVV Jo8 4  20/10  17-4
 5  HH'97 Jo8 2-HZVV Jo8 3  20/10  10-2
 6  MSC Jo8 2-SC Rouveen Jo8 1  20/10  0-17
 7  MSC Jo8 3-Trinitas Jo8 1  20/10  9-1
 8  Tollebeek Jo8 1-Steenwijkerwold Jo8 1  20/10  4-0
 9  De Blesse Jo8 1-Tonego Jo8 1  20/10  5-13
 10   Nieuw Roden Jo8 1-Haulerwijk Jo8 1  20/10  9-1
 11  Aengwirden Jo8 1-Oudehaske Jo8 1  20/10  3-5
 12  Sleat Jo8 1-CVVO Jo8 3  20/10  4-8
 13  DFC Jo8 1-NOK Jo8 1  20/10  0-8
 14  Oeverzwaluwen Jo8 1-DFC Jo8 1  20/10  6-8
 15  SC Berlikum Jo8 1-Be Quick Dokkum Jo8 2  20/10  4-4
 16  ONT Jo8 1-Ouwe Syl Jo8 1  20/10  7-0
 17  Broekster Walden Jo8 2-SC Veenwouden Jo8 1  20/10  1-4
 18  FC Assen Jo8 2-Wijster Jo8 1  20/10  10-0
 19  SGO Jo8 1-FC Assen Jo8 3  20/10  5-3
 20  HFC'15 Jo8 2-FC Assen Jo8 4  20/10  10-5
 21  Muntendam Jo8 1-FC Ter Apel'96 Jo8 1  20/10  0-17
 22  Siddeburen Jo8 1-Wildervank Jo8 2  20/10  6-4
 23  Wildervank Jo8 1-Oldambt Jo8 1  20/10  8-9
 24  Potetos Jo8 1-Middelstum Jo8 1  20/10  3-4
 25  Ezinge Jo8 1-Niekerk Jo8 1  20/10  4-7
 26  Pelikaan S. Jo8 1-vrij geloot    

 

Komende wedstrijden

HZVV VR1 Winsum VR1 zaterdag 21 september 15:00
HHC Hardenberg Jo19-1 HZVV Jo19-1 zaterdag 21 september 12:30
GVAV Rapiditas Jo17-1 HZVV Jo17-1 zaterdag 21 september 14:30