header-logo
HZVV Jo8-1

HZVV Jo8-1

finalepoule - zaterdag 1 juni - Woltingeslag, Zuidwolde 
 1  HZVV Jo8 1-Flevo Boys Jo8 1    0-2
   Twedo Jo8 2-FC Lewenborg Jo8 1    3-2
 2  FC Lewenborg Jo8 1-HZVV Jo8 1    5-1
   Flevo Boys Jo8 1-Twedo Jo8 2    7-0
 3  Twedo Jo8 2-HZVV Jo8 1    2-4
   Flevo Boys Jo8 1-FC Lewenborg Jo8 1    4-3
   eindstand:    
   1. Flevo Boys Jo8 1    
   2. FC Lewenborg Jo8 1    
   3. HZVV Jo8 1    
   4. Twedo Jo8 2    
       
3e ronde
 1  Zuidhorn Jo8 1-HZVV Jo8 1  30/03  3-7
 2  Roden Jo8 1-FC Lewenborg Jo8 1  30/03  0-5
 3  Flevo Boys Jo8 1-Buitenpost Jo8 1  30/03  6-3
 4  Workum Jo8 1-Twedo Jo8 2  30/03  2-3
winnaars naar bekerfinaledag op 01/06 bij JVZ te Zuidwolde
       
2e ronde
 1  FC Assen Jo8 1-Zuidhorn Jo8 1  23/02  5-9
 2  VKW Jo8 1-FC Lewenborg Jo8 1  23/02  0-7
 3  SC Franeker Jo8 1-Buitenpost Jo8 1  23/02  1-9
 4  FC Zuidlaren Jo8 2-Twedo Jo8 2  02/03  2-4
 5  wns HZVV Jo8 1-Germanicus/CSVC Jo8 1  27/02  6-6
 6  Roden Jo8 1-Drachtster Boys Jo8 1  23/02  12-2
 7  Workum Jo8 1-CVVO Jo8 1  23/02  4-1
 8  FC Wolvega Jo8 1-Flevo Boys Jo8 1  02/03  3-6
       
tussenronde
 1  Flevo Boys Jo8 1-CVVO Jo8 2  05/02  10-3
       
1e ronde
 1  Germanicus/CSVC Jo8 1-Raptim Jo8 1  20/10  8-5
 2  wns Twedo Jo8 2-Noordscheschut Jo8 1  20/10  3-3
 3  MSC Jo8 1-HZVV Jo8 1  20/10  1-13
 4  Staphorst Jo8 1-Flevo Boys Jo8 1  20/10  2-11
 5  Gorredijk Jo8 1-FC Wolvega Jo8 1  20/10  1-15
 6  CVVO Jo8 1-Akkrum Jo8 1  20/10  2-1
 7  FVC Jo8 1-Workum Jo8 1 wns  20/10  3-3
 8  SC Franeker Jo8 1-St. Annaparochie Jo8 1  20/10  10-0
 9  Buitenpost Jo8 1-LAC Frisia 1883 Jo8 1  20/10  19-1
 10  Drachtster Boys Jo8 1-FC Grootegast Jo8 1  20/10  9-0
 11  FC Lewenborg Jo8 1-NEC Delfzijl Jo8 1  20/10  9-2
 12  De Sweach Jo8 1-Zuidhorn Jo8 1  17/10  5-7
 13  Borger Jo8 1-FC Zuidlaren Jo8 2 wns  23/10  4-4
 14  Roden Jo8 1-ACV Jo8 1  20/10  3-2
 15  Peize Jo8 1-FC Assen Jo8 1  20/10  0-21
 16  CVVO Jo8 2-SC Bolsward Jo8 2  20/10  10-0
 17  VKW Jo8 1-Pesse Jo8 1  20/10  8-3

 

Komende wedstrijden

HZVV VR1 Winsum VR1 zaterdag 21 september 15:00
HHC Hardenberg Jo19-1 HZVV Jo19-1 zaterdag 21 september 12:30
GVAV Rapiditas Jo17-1 HZVV Jo17-1 zaterdag 21 september 14:30