header-logo
HZVV Jo15-4

HZVV Jo15-4

1e ronde
 1  SVV'04 Jo15 2-DZOH Jo15 4  20/10  10.30 uur
 2  DZOH Jo15 5-De Weide Jo15 4  20/10  12.00 uur
 3  Sleen Jo15 1-HZVV Jo15 4  20/10  11.00 uur
 4  EHS'85 Jo15 1-Emmen Jo15 2  20/10  09.00 uur
 5  KSC Jo15 1-VIOS (O) Jo15 1  31/10  19.00 uur
 6  FC Klazienaveen Jo15 2-FC Ter Apel'96 Jo15 2  20/10  11.15 uur
 7  Elim Jo15 1-FC Meppel Jo15 2  20/10  10.00 uur
 8  MSC Jo15 4-SC Rouveen Jo15 2  20/10  10.30 uur
 9  Havelte Jo15 1-Uffelte Jo15 1  20/10  09.30 uur
 10  Dwingeloo Jo15 1-DESZ Jo15 2  20/10  10.00 uur
 11  Creil/Bant Jo15 1-Tonego Jo15 1  20/10  10.30 uur
 12  SVM Jo15 2-VHK Jo15 2  20/10  10.30 uur
 13  Trinitas Jo15 1-VENO Jo15 1  20/10  10.30 uur
 14  d'Olde Veste'54 Jo15 5-Heerenveense Boys Jo15 4  20/10  10.15 uur
 15  OFW Jo15 2-Kuinre Jo15 1  24/10  19.00 uur
 16  De Blesse Jo15 1-DWP Jo15 1  20/10  09.30 uur 
 17  JV Oostenburg Jo15 3-Roden Jo15 4  20/10  10.45 uur
 18  Waskemeer Jo15 1-Roden Jo15 3  20/10  11.15 uur
 19  SC Joure Jo15 5-RVC/Langweer Jo15 3  20/10  11.00 uur
 20  CVVO Jo15 2-SC Bolsward Jo15 2  20/10  09.00 uur
 21  SC Bolsward Jo15 3-Zeerobben Jo15 3  20/10  09.00 uur
 22  IJVC/Blauwhuis Jo15 1-TOP'63 Jo15 1  20/10  10.30 uur
 23  FVC Jo15 2-SDS/Nijland Jo15 1  20/10  12.00 uur
 24  Geel Wit Jo15 1-FC Birdaard Jo15 1  20/10  14.00 uur
 25  Terschelling/AVV Jo15 1-Irnsum Jo15 1   20/10  12.30 uur
 26  Mulier Jo15 1-LAC Frisia 1883 Jo15 6  20/10  10.15 uur
 27  Nicator Jo15 1-Oosterlittens Jo15 2  20/10  10.00 uur
 28  Be Quick Dokkum Jo15 3-Broekster Walden Jo15 2  20/10  10.30 uur
 29  Anjum Jo15 1-Drachten Jo15 2  20/10  09.00 uur
 30  Feanstars Jo15 2-Drachtster Boys Jo15 5  20/10  11.30 uur
 31  TFS Jo15 1-Bakkeveen Jo15 1  29/10  19.00 uur
 32  Houtigehage Jo15 1-Kollum Jo15 2  20/10  09.15 uur
 33  SC Kootstertille Jo15 1-Feanstars Jo15 3  20/10  09.00 uur
 34  Harkema Opeinde Jo15 1-Roden Jo15 2  20/10  11.00 uur
 35  Asser Boys Jo15 1-Beilen Jo15 2  20/10  11.30 uur
 36  ACV Jo15 2-SPW Jo15 1  20/10  11.45 uur
 37  Hoogersmilde Jo15 1-Wijster Jo15 1  20/10  10.30 uur
 38  Gieten Jo15 3-FC Zuidlaren Jo15 4  20/10  09.00 uur
 39  VAKO/Tynaarloo Jo15 2-WVV Jo15 3  20/10  10.00 uur
 40  WVV Jo15 4-Musselkanaal Jo15 1  20/10  10.30 uur
 41  Oldambt Jo15 1-Sellingen Jo15 1  20/10  11.30 uur
 42  SJS Jo15 1-Borger Jo15 1  20/10  09.00 uur
 43  Amicitia/Blauw Geel/Oranje Nassau Jo15 1-Velocitas Jo15 2  20/10  10.15 uur
 44  VVS Jo15 1-DIO Groningen Jo15 1  20/10  10.30 uur
 45  Bellingwolde Jo15 1-FC Ter Apel'96 Jo15 3  20/10  14.00 uur
 46  Actief Jo15 2-Be Quick 1887 Jo15 3  20/10  09.00 uur
 47  Opende Jo15 1-Zuidhorn Jo15 5  20/10  10.30 uur
 48  Opende Jo15 2-SV Bedum Jo15 3   20/10  09.00 uur
 49  VVSV'09 Jo15 1-Winsum Jo15 2  20/10  10.30 uur
 50  Niekerk Jo15 1-SV Bedum Jo15 4  20/10  10.00 uur
 51  Noordwolde Jo15 1-Pelikaan S. Jo15 1  20/10  10.30 uur
 52  Noordpool UFC Jo15 1-Ezinge Jo15 1  20/10  10.30 uur
 53  De Heracliden Jo15 2-Noordpool UFC Jo15 2  20/10  10.30 uur
 54  Meedhuizen Jo15 1-'t Hogeland Jo15 1  20/10  09.30 uur
 55  Drogeham Jo15 1-vrij geloot    

 

Komende wedstrijden

HZVV VR1 Be Quick'28 VR2 zaterdag 20 oktober 15:00
HZVV Jo19-1 DZOH Jo19-1 zaterdag 27 oktober 15:00
HZVV Jo17-1 Hoogezand Jo17-1 zaterdag 27 oktober 12:45