header-logo
HZVV Jo13-1

HZVV Jo13-1

1/2 finale
 1  Urk Jo13 1-FC Klazienaveen Jo13 1  20/04  10.15 uur
 2  SC Bolsward Jo13 1-ONS Sneek Jo13 1  20/04  09.00 uur
       
1/4 finale
 1  Bergum/BCV Jo13 1-Urk Jo13 1  30/03  1-2
 2  WVV Jo13 1-ONS Sneek Jo13 1  30/03  1-3
 3  SC Bolsward Jo13 1-Hoogezand Jo13 1  30/03  2-0
 4  JVZ Jo13 1-FC Klazienaveen Jo13 1  30/03  2-3
       
1/8 finale
 1  Urk Jo13 1-Velocitas 1897 Jo13 1  14/02  7-0
 2  SC Joure Jo13 1-WVV Jo13 1  28/02  1-6
 3  ONS Sneek Jo13 1-Peize Jo13 1  02/02  5-2
 4  Roden Jo13 1-SC Bolsward Jo13 1  23/02  0-2
 5  Actief Jo13 1-Hoogezand Jo13 1  02/03  0-2
 6  Balk Jo13 1-JVZ Jo13 1 wns  23/02  1-1
 7  Emmen Jo13 1-FC Klazienaveen Jo13 1  23/02  2-4
 8  FC Assen Jo13 1-Bergum BCV Jo13 1  02/03  1-5
       
tussenronde
 1  wns Bergum/BCV Jo13 1-Blauw Wit'34 Jo13 1  02/02  1-1
 wedstrijd van 29/11 (1-1) ongeldig verklaard i.v.m. niet nemen van
 de strafschoppenserie volgens het ABBA-systeem.
 2  Urk Jo13 1-HZVV Jo13 1  29/11  2-0
 3  WVV Jo13 1-GVAV Rapiditas Jo13 1  29/11  3-0
       
1e ronde
 1  Peize Jo13 1-SC Bedum Jo13-1  20/10  5-0
 2  Roden Jo13 1-Bakkeveen Jo13-1  20/10  9-0
 3  Velocitas 1897 Jo13 1-Gieten Jo13 1  20/10  2-1
 4  GVAV Rapiditas Jo13 2-Actief Jo13 1  20/10  0-1
 5  St. Annaparochie Jo13 1-Bergum/BCV Jo13 1  20/10  0-6
 6  DESZ Jo13 1-Balk Jo13 1  20/10  2-4
 7  Be Quick Dokkum Jo13 1-Blauw Wit'34 Jo13 1  20/10  2-4
 8  VKW Jo13 1-FC Assen Jo13 1  15/10  1-5
 9  Heerenveen Jo13 1-Urk Jo13 1  17/10  0-4
 10  LTC Jo13 1-FC Klazienaveen Jo13 1  20/10  0-7
 11  SC Bolsward Jo13 1-Oudega/HJSC/Heeg Jo13 1  20/10  3-0
 12  FC Wolvega Jo13 1-JVZ Jo13 1 wns 20/10  3-3
 13  Flevo Boys Jo13 1-SC Joure Jo13 1 wns  20/10  2-2
 14  DVC Appingedam Jo13 1-Hoogezand Jo13 1  20/10  0-4
 15  VC Trynwalden Jo13 1-ONS Sneek Jo13 1  20/10  0-4
 16  Raptim Jo13 1-Emmen Jo13 1  20/10  3-7
 17  GVAV Rapiditas Jo13 1 (*)-HZVV Jo13 1 wns  20/10  0-0
 18  WVV Jo13 1-vrij geloot    
 (*) strafschoppenserie niet volgens ABBA-principe genomen. KNVB
 heeft daarop besloten dat ook GVAV Rapiditas Jo13 1 naar de volgende
 ronde gaat.

 

Komende wedstrijden

SC Genemuiden VR1 HZVV VR1 zaterdag 20 april 14:30
DZOH Jo19-1 HZVV Jo19-1 zaterdag 4 mei 12:00
Hoogezand Jo17-1 HZVV Jo17-1 zaterdag 4 mei 15:15