header-logo
HZVV Jo10-3

HZVV Jo10-3

2e ronde
 1  VEV'67 Jo10 2-Drachtster Boys Jo10 2  02/02  10.00 uur
 2  GAVC Jo10 1-QVC Jo10 1  02/02  09.00 uur
 3  Oudega/HJSC/Heeg Jo10 1-Oostergo Jo10 1  02/02  10.15 uur
 4  SC Bolsward Jo10 3-Flevo Boys Jo10 5  02/02  11.30 uur
 5  Tonego Jo10 1-Aengwirden Jo10 1  02/02  09.15 uur
 6  WNBC'09 Jo10 1-JVZ Jo10 2  02/02  10.00 uur
 7  FC Oldemarkt Jo10 1-Alcides Jo10 2  02/02  09.15 uur
 8  Gruno Jo10 1-Actief Jo10 1  02/02  10.30 uur
 9  Staphorst Jo10 2-Germanicus/CSVC Jo10 1  02/02  09.00 uur
 10  Lemmer Jo10 2-FC Wolvega Jo10 2  02/02  10.00 uur
 11  NWWC Jo10 1-Be Quick 1887 Jo10 2  02/02  09.00 uur
 12  Jistrum Jo10 1-Noordbergum Jo10 1  02/02  09.00 uur
 13  Borger Jo10 1-Wildervank Jo10 1  02/02  11.15 uur
 14  JVZ Jo10 3-ACV Jo10 4  02/02  10.15 uur
 15  Harkstede Jo10 1-NEC Delfzijl Jo10 2  02/02  09.00 uur
 16  Holwerd Jo10 1-ODV Jo10 1  02/02  09.00 uur
       
tussenronde
 1  Germanicus/CSVC Jo10 1-HOC Jo10 1  28/11  17-1
 2  Be Quick 1887 Jo10 2-Helpman Jo10 4  28/11  21-1
 3  GSVV Jo10 1-Oostergo Jo10 1  28/11  3-10
       
1e ronde
 1  Raptim Jo10 3-Germanicus/CSVC Jo10 1  20/10  2-10
 2  JVZ Jo10 3-Raptim Jo10 4  20/10  11-6
 3  Alcides Jo10 2-HZVV Jo10 3  15/10  11-6
 4  HOC Jo10 1-VIOS (O) Jo10 1  20/10  16-8
 5  SC Rouveen Jo10 1-JVZ Jo10 2  20/10  4-5
 6  Staphorst Jo10 2-JVZ Jo10 4  20/10  16-2
 7  Havelte Jo10 1-Aengwirden Jo10 1  17/10  4-5
 8  Flevo Boys Jo10 3-FC Oldemarkt  Jo10 1 wns  20/10  7-7
 9  Flevo Boys Jo10 5-FC Wolvega Jo10 3  20/10  12-3
 10  FC Wolvega Jo10 2-JV Oostenburg Jo10 2  20/10  8-1
 11  Heerenveense Boys Jo10 3-Lemmer Jo10 2  20/10  2-8
 12  Tonego Jo10 1-SWZ Sneek Jo10 2  20/10  15-3
 13  Balk Jo10 4M-SC Bolsward Jo10 3  20/10  1-3
 14  wns Oudega/HJSC/Heeg Jo10 1-DTD Jo10 1  20/10  4-4
 15  IJVC Jo10 1-Oostergo Jo10 1  20/10  TNO
 16  QVC Jo10 1-Harlingen Jo10 1  20/10  12-3
 17  VC Trynwalden Jo10 2-Holwerd Jo10 1  20/10  4-7
 18  Bergum/BCV Jo10 2-Drachtster Boys Jo10 2  20/10  5-6
 19  ONB Jo10 2-Noordbergum Jo10 1  20/10  1-9
 20  ODV Jo10 1-Bergum/BCV Jo10 3  20/10  5-4
 21  Zwaagwesteinde Jo10 2-Jistrum Jo10 1  17/10  0-15
 22  VEV'67 Jo10 2-WTOC Jo10 1  20/10  7-6
 23  Kollum Jo10 2-GSVV Jo10 1  20/10  6-10
 24  VEV'67 Jo10 3-Gruno Jo10 1  20/10  3-8
 25  ACV Jo10 4-VEV'67 Jo10 4  20/10  9-5
 26  Beilen Jo10 1-Wildervank Jo10 1  20/10  2-3
 27  Smilde'94 Jo10 3-Helpman Jo10 4  20/10  1-10
 28  WNBC'09 Jo10 1-Hoogersmilde Jo10 1  31/10  4-3
 29  GRC Groningen Jo10 3-Borger Jo10 1  20/10  4-12
 30  SJS Jo10 1-Harkstede Jo10 1  20/10  5-6
 31  Winsum Jo10 3-Be Quick 1887 Jo10 2  20/10  2-15
 32  Actief Jo10 1-Winsum Jo10 2  20/10  5-4
 33  MOVV Jo10 1-NWWC Jo10 1  20/10  5-8
 34  ASVB/Wedde Jo10 1-NEC Delfzijl Jo10 2  20/10  1-12
 35  Gorredijk Jo10 2-GAVC Jo10 1  20/10  1-4

Komende wedstrijden

ZVV'56 VR1 HZVV VR1 zaterdag 19 januari 14:30
Velocitas 1897 Jo19-1 HZVV Jo19-1 zaterdag 9 februari 13:00
LAC Frisia 1883 Jo17-1 HZVV Jo17-1 zaterdag 9 februari 12:30