header-logo
HZVV 9&11

HZVV 9&11

 1e k.o.-ronde
 1  DZOH 8-CSVC 4  16/10  6-3
 2  EMMS 2-DZOH 10  16/10  1-0
 3  Drenthina 6-DZOH 7  16/10  1-2
 4  SVBO 5-Emmen 2  16/10  2-0
 5  SVBO 3-HZVV 9  16/10  5-3
 6  Valthermond 2-SVBC O23 1 wns  16/10  2-2
 7  HZVV 11-Staphorst 9   16/10  BNO
 8  wns Alcides 3-MSC 3  16/10  1-1
 9  MSC 6-DESZ 3  16/10  2-4
 10  FDS 2-FC Meppel 6  16/10  3-5
 11  DESZ 4-SVBS'77 2  16/10  3-0
 12  Jubbega 2-Flevo Boys O23 2 wns  20/10  1-1
 13  VHK 3-Urk O23 2 wns  16/10  3-3
 14  SV Haulerwijk 3-Fit Boys 3  16/10  1-3
 15  Peize 3-Waskemeer 5  14/10  3-5
 16  Donkerbroek 3-Veenhuizen 3 wns  16/10  1-1
 17  SC Joure 10-Heerenveense Boys 5  16/10  8-0
 18  ONT O23 1-Oudehaske 4  19/10  6-3
 19  Heerenveense Boys O23 1-Bakhuizen 2  16/10  2-1
 20  De Walde 2-CVVO 5  23/10  13.00 uur
 21  Oudega 1-Wagenborger Boys 2  16/10  3-2
 22  SC Bolsward 7-Heeg 3  16/10  1-2
 23  TOP'63 4-Scharnegoutum'70 4  16/10  0-4
 24  Workum 4-IJVC 3  23/10  15.00 uur
 25  Leeuwarder Zwaluwen 10-SC Franeker 6  16/10  3-5
 26  SC Franeker 7-Zeerobben 4  16/10  4-6
 27  Leeuwarder Zwaluwen 11-SSS'68 3  16/10  5-3
 28  VC Trynwalden 4-Leeuwarder Zwaluwen 8  16/10  6-0
 29  Blauw Wit'34 9-Ouwe Syl 2  16/10  1-6
 30  Marrum 3-Be Quick Dokkum 8  16/10  14.30 uur *
 31  Houtigehage 2-Drachtster Boys O23 1  16/10  2-7
 32  Drachtster Boys 7-Broekster Boys 4  16/10  4-1
 33  Harkema Opeinde 4-Rijperkerk 3  16/10  4-1
 34  Noordbergum 2-SC Twijzel 3  16/10  1-5
 35  Eastermar 2-Drogeham 3  16/10  4-3
 36  Drogeham 4-Zuidhorn 5  16/10  4-2
 37  ACV O23 2-Roden O23 1  16/10  4-1
 38  Friese Boys 3-Westerkwartier 2  16/10  0-5
 39  LTC 8-ACV 10  16/10  5-6
 40  SJS 6-Asser Boys 3  16/10  1-2
 41  Fit Boys 5-SJS 5  16/10  9-0
 42  SJS 4-VAKO 5  16/10  3-8
 43  HSC 5-SJS O23 1  16/10  0-3
 44  Wildervank 4-Meeden 2 wns  16/10  3-3
 45  WVV 4-ZNC 2  16/10  1-5
 46  VVS 4-Veendam 1894 4  16/10  0-6
 47  Coendersborg O23 1-Velocitas O23 1  16/10  0-4
 48  Oranje Nassau 8-SV Bedum 7  16/10  1-0
 49  SV Bedum O23 1-Meedhuizen 2 wns   16/10  3-3
 50  Be Quick 1887 5-Groningen 3  16/10  0-3
 51  ZEC 3-Zuidhorn 4  23/10  12.15 uur
 52  TEO 2-NEC Delfzijl 5  16/10  1-0
 53  Gruno 6-FC Grootegast 5  16/10  12.30 uur *
 54  De Heracliden 3-Stedum 3  16/10  4-0
 55  Aduard 2000 3-Opende 3  16/10  6-2
 56  Balk 4-vrij geloot    

 

Komende wedstrijden

HZVV VR1 DZC'68 VR1 zaterdag 30 oktober 15:00
Flevo Boys Jo19-1 HZVV Jo19-1 zaterdag 23 oktober 14:45
HZVV Jo17-1 Blauw Wit'34 Jo17-1 zaterdag 23 oktober 12:45