header-logo
HZVV 6

HZVV 6

2e ronde
 1  Creil 2-Foarut 2  15/12  1-4
 2  Buitenpost 5-Buitenpost 4  15/12  14.00 uur
 3  BSVV 3-ONR 3  15/12  2-3
 4  Olympia'28 3-VVI 4  15/12  5-2
 5  Suameer 2-Groen Geel 6  20/12  19.30 uur
 6  Staphorst 4-FC Klazienaveen 4  15/12  13-2
 7  Potetos 2-Oostergo 2  15/12  4-1
 8  Urk 6-QVC 2  15/12  2-4
 9  HS'88 2-Gomos 2  15/12  3-2
 10  Onstwedder Boys 2-SJS 3  15/12  0-3
 11  IJVC 3-SC Genemuiden 5  15/12  3-2
 12  Hardegarijp 3-Balk 3  15/12  4-2
 13  Marum 3-Winsum 4  15/12  5-2
 14  Helpman 4-Poolster 2  15/12  1-1
 15  De Weide 4-HFC'15 4 wns  15/12  2-2
 16  Urk 8-IJVC 2  15/12  2-0
 17  Peize 2-ONT 3  15/12  4-2
 18  GVAV Rapiditas 1-OKVC 2  15/12  3-2
 19  VC Trynwalden 2-RWF 3  15/12  2-1
 20  Sweel 2-Wildervank 3  15/12  2-1
 21  HFC'15 3-Anjum 2  15/12  6-0
 22  FC Klazienaveen 3-Staphorst 5  15/12  1-3
 23  Veelerveen/Westerwolde 2-SC Loppersum 3  15/12  16.00 uur
       
1e ronde
 1  Balk 3-Waterpoort Boys 3  20/10  4-1
 2  Corenos 2-GVAV Rapiditas 1  20/10  2-4
 3  Buitenpost 4-Harkemase Boys 4  20/10  4-1
 4  Oranje Nassau 5-Peize 2  20/10  1-2
 5  Ternaard 2-Suameer 2 wns  20/10  1-1
 6  Pesse 1-Sweel 2  20/10  0-1
 7  ONR 3-Oosterparkers 2  20/10  4-1
 8  ONT 3-Dronrijp 2  20/10  5-1
 9  SC Joure 4-Olympia'28 3 wns 20/10  2-2
 10  IJVC 2-SC Genemuiden 6  20/10  2-0
 11  The Knickerbockers 11-HS'88 2  17/10  0-6
 12  Oostergo 2-ODV 2  20/10  1-0
 13  SJS 3-Siddeburen 1  20/10  4-3
 14  Anjum 2-Be Quick Dokkum 4  20/10  12-1
 15  Leeuwarder Zwaluwen 5-IJVC 3  20/10  0-6
 16  De Walde 2-Creil 2  20/10  0-6
 17  LTC 3-Marum 3  20/10  1-3
 18  Wildervank 3-NEC Delfzijl 5  20/10  6-2
 19  Foarut 2-ONS Sneek 3  20/10  4-1
 20  Meedhuizen 1-OKVC 2  20/10  0-4
 21  SC Genemuiden 5-SVN'69 3  20/10  4-1
 22  WVV 2-Potetos 2  20/10  1-7
 23  ZZVV 3-Urk 8  20/10  2-3
 24  SCN 2-FC Klazienaveen 3  20/10  0-3
 25  Harkemase Boys 5-HFC'15 3  20/10  0-5
 26  QVC 2-SC Stiens 3  20/10  4-2
 27  RWF 3-VCR 2  20/10  3-2
 28  Heerenveense Boys 4-Helpman 4  20/10  1-2
 29  SC Loppersum 3-Gorecht 5  20/10  3-0
 30  De Weide 5-Staphorst 4  20/10  2-5
 31  Arum/Stormvogels 2-Hardegarijp 3  20/10  1-6
 32  Urk 7-De Weide 4  20/10  4-6
 33  VVI 4-SSS'68 3  20/10  9-3
 34  SC Erica 3-Veelerveen/Westerwolde 2 wns  20/10  2-2
 35  Groen Geel 6-FC LEO 2  20/10  2-1
 36  Leovardia 6-Urk 6  20/10  1-2
 37  Achilles 1894 3-BSVV 3 wns  20/10  2-2
 38  NEC Delfzijl 4-Onstwedder Boys 2  20/10  1-9
 39  Haulerwijk 2-VC Trynwalden 2  20/10  1-4
 40  wns HFC'15 4-Leovardia 4  20/10  1-1
 41  Winsum 4-VEV'67 5  20/10  4-1
 42  Gomos 2-HZVV 6  20/10  4-0
 43  FC Klazienaveen 4-FC Klazienaveen 7  20/10  5-3
 44  Be Quick Dokkum 8-Buitenpost 5  20/10  1-3
 45  Staphorst 5-Drachtster Boys 5  18/10  4-3
 46  Poolster 2-SV Bedum 5  20/10  2-1

Komende wedstrijden

ZVV'56 VR1 HZVV VR1 zaterdag 19 januari 14:30
Velocitas 1897 Jo19-1 HZVV Jo19-1 zaterdag 9 februari 13:00
LAC Frisia 1883 Jo17-1 HZVV Jo17-1 zaterdag 9 februari 12:30