header-logo
HZVV 4&5&6&7

HZVV 4&5&6&7

2e knock-outronde
 1  CEC 2-HZVV 5  14/12  14.00 uur
 2  DZOH 4-Wildervank 3  14/12  14.00 uur
 3  Glimmen 2-Gorecht 4  14/12  12.30 uur
 4  Workum 3-Urk 5  14/12  15.00 uur
 5  Staphorst 5-Borger 2  14/12  14.30 uur
 6  DESZ 3-ACV 4  10/12  20.00 uur
 7  Urk 6-Drachtster Boys 5  14/12  14.30 uur
 8  Anjum 2-ONR 3  14/12  12.15 uur
 9  Velocitas 1897 4-SC Twijzel 2  14/12  15.00 uur
 10  Stadspark 6-SC Loppersum 3  14/12  18.30 uur
 11  FC Burgum 3-SC Franeker 3  14/12  14.00 uur
 12  DVC Appingedam 4-Helpman 4  10/12  20.00 uur
 13  ZZVV 3-CSVC 2  14/12  14.30 uur
 14  Scharnegoutum'70-Sleat 2  14/12  15.00 uur
 15  Tollebeek 2-Makkum 3  14/12  12.30 uur
 16  Roden 2-Grijpskerk 4  14/12  15.00 uur
 17  Meedhuizen 1-Stadspark 7  14/12  14.30 uur
 18  Harkema Opeinde 3-VC Trynwalden 2  14/12  13.30 uur
 19  Buitenpost 5-DWP 3  14/12  14.00 uur
 20  Ternaard 2-Leeuwarder Zwaluwen 4  14/12  14.30 uur
 21  't Fean'58 3-VVT 2  10/12  20.00 uur
 22  Lycurgus 4-Corenos 2  14/12  12.30 uur
 23  FC Wolvega 4-Haulerwijk 2  14/12  14.30 uur
 24  SC Rouveen 4-SCN 2  14/12  14.00 uur
 25  SSS'68 3-vrij geloot    
       
1e knock-outronde
 1  HZVV 4-Staphorst 5  19/10  0-6
 2  Staphorst 6-DZOH 4  19/10  0-1
 3  CSVC 2-SVBO 2  19/10  4-0
 4  Sleen 2-HZVV 5  19/10  0-2
 5  HZVV 6-CEC 2  19/10  4-8
 6  HZVV 7-SCN 2 wns  19/10  2-2
 7  ZZVV 3-Pesse 1  19/10  3-1
 8  SC Rouveen 4-Staphorst 8  24/10  3-2
 9  Olympia'28 4-DESZ 3  19/10  3-6
 10  Urk 5-SC Genemuiden 4  19/10  3-1
 11  Urk 6-Flevo Boys 5  19/10  5-2
 12  wns Tollebeek 2-SVM 3  19/10  5-5
 13  Haulerwijk 2-ODV 2  19/10  4-1
 14  DWP 3-Heerenveen 2   19/10  2-1
 15  Oudehaske 3-FC Wolvega 4  19/10  3-5
 16  SC Joure 6-Scharnegoutum'70 4  19/10  0-3
 17  CVVO 3-Sleat 2  19/10  1-3
 18  IJVC 2-Workum 3  19/10  1-4
 19  Makkum 3-IJVC 3  19/10  3-1
 20  SC Franeker 3-Foarut 2  19/10  3-0
 21  Leeuwarder Zwaluwen 4-WWS 2  19/10  3-1
 22  wns SSS'68 3-SC Stiens 3  19/10  0-0
 23  SC Stiens 4-VC Trynwalden 2  19/10  2-8
 24  Be Quick Dokkum 7-Anjum 2  19/10  1-2
 25  Ternaard 2-Wardy 2  19/10  3-1
 26  Rottevalle 2-FC Burgum 3  19/10  1-6
 27  wns 't Fean'58 3-V en V'68 2  19/10  0-0
 28  Hardegarijp 3-Harkema Opeinde 3  19/10  2-3
 29  ASC 2-Buitenpost 5  19/10  4-8
 30  SC Twijzel 2-Friese Boys 3  19/10  4-1
 31  VVT 2-VEV'67 5  19/10  8-2
 32  Roden 2-Achilles 1894 4  19/10  3-1
 33  wns ONR 3-LTC 4  19/10  2-2
 34  ACV 4-FC Zuidlaren 2  19/10  3-1
 35  Borger 2-Wildervank 2  19/10  3-1
 36  Wildervank 3-Onstwedder Boys 2  19/10  3-1
 37  BATO 2-Stadspark 6  19/10  2-6
 38  Stadspark 7-Velocitas 1897 2  19/10  5-4
 39  Velocitas 1897 4-Potetos 2  19/10  6-1
 40  Lycurgus 4-Mamio 3  19/10  8-3
 41  Lycurgus 9-Gorecht 4  19/10  0-4
 42  Be Quick 1887 4-Helpman 4  19/10  2-3
 43  Meedhuizen 1-Rood Zwart Baflo 2  19/10  3-2
 44  Corenos 2-KRC 1  19/10  5-2
 45  Holwierde 2-SC Loppersum 3  19/10  1-3
 46  DVC Appingedam 4-DVC Appingedam 5  19/10  3-1
 47  Grijpskerk 4-FC Grootegast 4  19/10  5-1
 48  SV Bedum 5-Glimmen 2  19/10  7-9
 49  Drachtster Boys 5-vrij geloot    

 

Komende wedstrijden

HZVV VR1 St. Annaparochie VR1 zaterdag 16 november 15:00
HZVV Jo19-1 Be Quick'28 Jo19-1 zaterdag 16 november 15:00
HSC'21/Buurse Jo17-1 HZVV Jo17-1 zaterdag 16 november 13:00