header-logo
HZVV 4 & HZVV 5 & HZVV 6

HZVV 4 & HZVV 5 & HZVV 6

finale (zaterdag en zondag)
 1  Blauw Wit'34 5-Schoonebeek 2  02/06  5-2
    (Sportpark SC Joure)    
       
  halve finale (zaterdag en zondag)    
 1  Blauw Wit'34 5-LEO 2  16/05  3-2
 2  wns Schoonebeek 2-FC Wolvega 3  16/05  1-1
       
kwartfinale (zaterdag en zondag)
 1  Winsum 3-Blauw Wit'34 5  08/05  3-5
 2  FC Wolvega 3-Helpman 4  08/05  2-1
 3  Rolder Boys 3-Schoonebeek 2 wns  10/05  1-1
 4  LEO 2-De Blesse 2  09/05  4-1
       
4e ronde
 1  Blauw Wit'34 5-HS'88 3  01/05  1-0
 2  Helpman 4-SC Genemuiden 5  01/05  4-2
 3  Olympia'28 3-FC Wolvega 3  01/05  2-3
 4  Groen Geel 6-Winsum 3  01/05  2-5
       
3e ronde
 1  FC Wolvega 3-Potetos 2  24/04  3-2
 2  Olympia'28 6-Olympia'28 3  26/04  0-1
 3  Groen Geel 6-Poolster 2  26/04  4-1
 4  Winsum 3-Oostergo 2  24/04  3-1
 5  SC Genemuiden 5-ODV 2  24/04  2-0
 6  HS'88 3-SVZ 2  24/04  2-1
 7  Harkemase Boys 4-Helpman 4 wns  24/04  0-0
 8  SC Franeker 2-Blauw Wit'34 5  24/04  1-2
       
tussenronde
 1  ODV 2-SC Genemuiden 4  31/03  2-0
 2  Oostergo 2-GEO 2  31/03  BNO
 3  NEC Delfzijl 4-Potetos 2  31/03  0-3
 4  SVZ 2-Olympia'28 4  29/03  4-3
 5  Helpman 3-SC Genemuiden 5  31/03  1-5
 6  Staphorst 6-Groen Geel 6  31/03  1-5
 7  Potetos 5-Blauw Wit'34 5  10/04  0-3
 8  wns Olympia'28 3-Mamio 4  31/03  1-1
       
2e ronde
 1  Staphorst 6-HZVV 4  24/02  3-2
 2  Mamio 4-Achilles 1894 2  24/02  5-2
 3  HZVV 6-Helpman 3  24/02  1-4
 4  Tzum 1-Blauw Wit'34 5 wns  06/03  4-4
 5  Helpman 4-St. Annaparochie 1  24/02  5-0
 6  wns FC Wolvega 3-SC Berlikum 3  24/02  0-0
 7  Potetos 2-FC Wolvega 2  24/02  1-0
 8  GEO 2-Gorecht 4  24/02  4-3
 9  Groen Geel 6-Erica'86 2  24/02  4-2
 10  SC Genemuiden 4-SC Genemuiden 6  06/03  4-3
 11  VEV'67 5-SVZ 2 wns  22/02  2-2
 12  SC Twijzel 2-SC Franeker 2  24/02  0-1
 13  Olympia'28 4-VCG 2 (*)  24/02  vervallen
 14  SC Genemuiden 5-SC Erica 3  24/02  8-4
 15  HS'88 3-FC Klazienaveen 5  24/02  7-2
 16  Lions'66 3-Oostergo 2  24/02  0-4
 17  QVC 2-Olympia'28 3  06/03  0-3
 18  Grijpskerk 4-NEC Delfzijl 4 wns  24/02  1-1
 19  wns Poolster 2-Grijpskerk 3  24/02  1-1
 20  Marrum 2-Winsum 3  24/03  1-9
 21  Anjum 2-Potetos 5 wns  13/03  1-1
 22  ZZVV 4-Olympia'28 6 wns  08/03  3-3
 23  SC Kootstertille 2-Harkemase Boys 4 wns  13/03  2-2
 24  ODV 2-vrij geloot    
 (*) ondanks dat VCG 2 in de 1e ronde werd uitgeschakeld door
 FC Klazienaveen 5, heeft het gewoon meegeloot voor de 2e ronde.
       
1e ronde
 1  HS'88 2-Groen Geel 6  16/12  0-6
 2  Staphorst 4-ZZVV 4  16/12  2-5
 3  Achilles 1894 2-ONR 2  16/12  8-2
 4  wns Olympia'28 6-Willemsoord 2  15/02  1-1
 5  Eastermar 2-Marrum 2  16/12  2-8
 6  FC Meppel 5-FC Wolvega 3  23/12  1-3
 7  HZVV 5-SC Genemuiden 4  16/12  4-5
 8  ONS Sneek 3-Lions 66 3  16/12  1-4
 9  Drachtster Boys 4-Anjum 2  16/12  0-3
 10  SC Joure 3-Tzum 1  16/12  1-5
 11  VVI 3-Olympia'28 4  16/12  0-2
 12  VEV'67 5-Siddeburen 1  16/12  3-2
 13  V en V'68 2-ODV 2  17/02  0-6
 14  Sweel 2-SC Erica 3  03/02  0-2
 15  wns Helpman 3-Corenos 2  16/12  4-4
 16  Rijperkerk 3-Oostergo 2  03/02  1-3
 17  wns Erica'86 2-SC Angelslo 2  16/12  1-1
 18  VCG 2-FC Klazienaveen 5  03/02  1-2
 19  Poolster 3-GEO 2  16/12  1-4
 20  SC Genemuiden 6-Sleat 2  16/12  5-2
 21  Grijpskerk 3-ACV 6  16/12  4-1
 22  Buitenpost 4-Helpman 4  13/12  1-3
 23  Potetos 2-Wildervank 3  16/12  5-2
 24  SVZ 2-Stadspark 6  16/12  10-1
 25  DVC Appingedam 3-Potetos 5  13/02  1-4
 26  Middelstum 3-Grijpskerk 4  16/12  1-5
 27  Dokkum 3-SC Kootstertille 2  16/12  1-4
 28  Pesse 2-Staphorst 6  16/12  0-3
 29  Harkemase Boys 4-Noordbergum 2  22/02  5-0
 30  Blauw Wit'34 5-SDS 3  16/12  6-1
 31  Gorecht 4-ACV 5  16/12  3-1
 32  FC Wolvega 2-Urk 8  16/12  4-0
 33  wns SC Franeker 2-Arum/Stormvogels 2  16/12  1-1
 34  ACV 7-HZVV 6  16/12  3-6
 35  St. Annaparochie 1-Holwerd 2  16/12  2-1
 36  SC Stiens 4-SC Twijzel 2  16/12  1-7
 37  Urk 7-QVC 2  16/12  1-3
 38  Boornbergum'80 2-Mamio 4  16/12  1-3
 39  Be Quick 1887 3-Poolster 2  16/12  2-3
 40  HZVV 4-FC Ter Apel'96 1  16/12  BNO
 41  SGV 3-HS'88 3  16/12  2-4
 42  SC Berlikum 3-WWS 2  16/12  3-0
 43  Winsum 3-'t Fean'58 4  13/02   BNO
 44  SC Joure 5-SC Genemuiden 5  16/12  2-6
 45  Olympia'28 3-EBC 1  03/02  4-1
 46  NEC Delfzijl 4-vrij geloot    

 

Komende wedstrijden

Geen aankomende wedstrijden
Geen aankomende wedstrijden
Geen aankomende wedstrijden