header-logo
HZVV 2

HZVV 2

1/8 finale
 1  Drachtster Boys 3-DTD 2  02/03  14.30 uur
 2  VEV'67 2-FC Lewenborg 2  05/03  20.00 uur
 3  SC Genemuiden 2-SC Emmeloord 2  02/03  17.00 uur
 4  Achilles 1894 2/SV Bedum 2-Gomos 2    
 5  HZVV 2-HFC'15 2    
 6  Stadskanaal 2-Winsum2  06/03  20.00 uur
 7  Blauw Wit'34 2-CVVO 2  02/03  14.30 uur
 8  Urk 2-ONS Sneek 2/Marum 2    
       
tussenronde
 1  Achilles 1894 2-SV Bedum 2  23/02  12.30 uur
 2  SC Emmeloord 2-Balk 2  20/02  3-2
 3  ONS Sneek 2-Marum 2  23/02  12.15 uur
       
2e ronde
 1   De Weide 2-SC Emmeloord 2  22/12  2-4
 2  Annen 2-Achilles 1894 2  21/12  1-3
 3  Urk 2-Steenwijker Boys 2  22/12  7-0
 4  Sweel 3-HZVV 2  20/12  1-5
 5  Blauw Wit'34 2-LTC 2  22/12  4-2
 6  Gomos 2-Siddeburen 2  21/02  3-1
 7  wns SC Genemuiden 2-Buitenpost 2  11/12  0-0
 8  CVVO 2-Alcides 2  18/12  2-1
 9  Dalen 2-HFC'15 2 wns  21/02  2-2
 10  Drachtster Boys 3-Peize 2  18/12  1-0
 11  ONS Sneek 2-Urk 3  20/12  2-0
 12  The Knickerbockers 3-Stadskanaal 2 wns  22/12  4-4
 13  Broekster Boys 2-VEV'67 2  18/12  1-2
 14  FC Lewenborg 2-GVAV Rapiditas 2  03/02  2-1
 15  Groen Geel 2-Winsum 2  18/12  2-6
 16  Marum 2-Blauw Wit'34 5  12/12  2-1
 17  SV Bedum 2-'t Fean'58 2  22/12  3-0
 18  Balk 2-FVC 2  22/12  BNO
 19  DTD 2-SC Joure 2  20/12  4-3
       
1e ronde
Drenthe/NO-Polder/Kop Overijssel
 1  SC Emmeloord 2-FC Meppel 3  07/11  7-1
 2  DZOH 2-Annen 2 wns  10/11  3-3
 3  Steenwijker Boys 2-FC Klazienaveen 2 (zo)   08/11  BNO
 4  HZVV 2-Raptim 3  07/11  5-0
 5  LTC 2-Rolder Boys 2  07/11  4-1
 6  FC Meppel 2-Gomos 2  10/11  3-4
 7  SC Genemuiden 2-SVBO 2  06/11  4-2
 8  Alcides 2-ZZVV 2  10/11  8-3
 9  Ruinerwold 2-Urk 2  06/11  0-2
 10  Dalen 2-Sweel 2  11/11  2-0
 11  Peize 2-Hoogeveen 2  11/11  BNO
 12  De Weide 2-Drenthina 2  06/11  3-1
 13  Achilles 1894 2-VKW 2  07/11  5-0
 14  Sweel 3-Emmen 2  08/11  7-1
 15  Urk 3-vrij geloot    
Groningen
 16  Oranje Nassau 2-The Knickerbockers 3  10/11  1-2
 17  Siddeburen 2-NEC Delfzijl 2  08/11  2-1
 18  VEV'67 2-The Knickerbockers 4  06/11  1-0
 19  The Knickerbockers 2-FC Lewenborg 2  07/11  1-3
 20  The Knickerbockers 6-Groen Geel 2  06/11  1-8
 21  wns GVAV Rapiditas 2-Veendam 1894 2  08/11  3-3
 22  Stadskanaal 2-Helpman 2  07/11  6-3
 23  Groen Geel 3-Marum 2  10/11  1-2
 24  SV Bedum 2-ASVB 2  10/11  7-1
 25  HFC'15 2-PKC'83 2  07/11  4-2
 26  Winsum 2-vrij geloot    
Friesland
 27  Balk 2-LSC 1890 2  07/11  3-2
 28  Blauw Wit'34 5-Drachten 2  07/11  6-1
 29  't Fean'58 2-Heerenveense Boys 2  10/11  3-2
 30  AVC 2-Broekster Boys 2  06/11  0-3
 31  Buitenpost 2-Drachtster Boys 2  20/10  2-0
 32  FVC 2-MKV'29 2  09/11  3-1
 33  GAVC 2-Drachtster Boys 3  07/11  1-5
 34  Jubbega 2-DTD 2 wns  08/11  1-1
 35  SC Joure 2-Zeerobben 3  07/11  2-0
 36  LSC 1890 3-ONS Sneek 2  10/11  2-3
 37  SDS 2-Blauw Wit'34 2  06/11  2-6
 38  Oudehaske 2-CVVO 2  06/11  4-5

Komende wedstrijden

ZVV'56 VR1 HZVV VR1 zaterdag 2 maart 14:30
ONS Sneek Jo19-1 HZVV Jo19-1 zaterdag 9 maart 12:30
Longa'30 Jo17-1 HZVV Jo17-1 zaterdag 9 maart 15:15