header-logo
HZVV 1

HZVV 1

1e ronde
 Drenthe/NO-Polder/Kop Overijssel
 1  ACV-LEO  07/11  20.00 uur
 2  Annen-VKW  08/11  20.00 uur
 3  DESZ-Flevo Boys 2  10/11  15.00 uur
 4  Drenthina-Weerdinge  10/11  17.00 uur
 5  SC Rouveen-SVN'69  10/11  14.30 uur
 6  Flevo Boys-VENO  10/11  17.00 uur
 7  d'Olde Veste'54 2-Olympia'28   10/11  14.30 uur
 8  Staphorst 2-Steenwijker Boys  10/11  17.00 uur
 9  Steenwijk-d'Olde Veste'54  07/11  20.00 uur
 10  Pesse-Nieuw Buinen  11/11  14.00 uur
 11  SVBO-SVV'04  08/11  20.00 uur
 12  SVM-Ruinerwold  10/11  14.30 uur
 13  HZVV-Sweel  10/11  17.00 uur
 14  Gomos-Emmen  08/11  20.00 uur
 15  LTC-CEC  07/11  20.00 uur
 16  SC Genemuiden-FC Oldemarkt  07/11  20.00 uur
 17  Elim-Noordscheschut  10/11  14.30 uur
 18  Raptim-WKE'16  11/11  14.00 uur
 19  Dalen-Achilles 1894  11/11  14.00 uur
 20  Hoogeveen-Dwingeloo  11/11  14.30 uur
 21  MSC-ZZVV  10/11  17.00 uur
 22  Valthermond-De Weide  10/11  17.00 uur
Groningen
 23  Damacota-PKC'83  06/11  20.00 uur
 24  Oranje Nassau-Kwiek  10/11  17.00 uur
 25  HS'88-ZNC  07/11  20.00 uur
 26  VEV'67-Siddeburen  10/11  17.00 uur
 27  Glimmen-Be Quick 1887  10/11  17.00 uur
 28  Gorecht-Noordwolde  10/11  15.00 uur
 29  Gruno-Musselkanaal  11/11  14.00 uur
 30  GVAV Rapiditas-HSC  11/11  14.00 uur
 31  Holwierde-Marum  10/11  14.30 uur
 32  Zuidhorn-Noordster  07/11  20.00 uur
 33  Muntendam-SC Loppersum  10/11  17.00 uur
 34  WVV (zat)-Stadspark  06/11  20.00 uur
 35  WVV (zon)-Groen Geel  10/11  17.00 uur
 36  Pelikaan S.-Groninger Boys   10/11  17.00 uur
 37  Helpman-Amicitia VMC  07/11  20.00 uur
 38  Bellingwolde-Winsum  10/11  17.00 uur
 39  FC Ter Apel'96-Hoogezand  11/11  14.00 uur
 40  Rood Zwart Baflo-BNC  07/11  20.00 uur
 41  FC Grootegast-Mamio  10/11  15.00 uur
 42  TLC-FC Zuidlaren  20/10  14.30 uur
 43  DVC Appingedam-Groningen  10/11  14.30 uur
Friesland
 44  St. Annaparochie-Zeerobben  10/11  17.00 uur
 45  Be Quick Dokkum-Akkrum  10/11  17.00 uur
 46  Delfstrahuizen-Leovardia  06/11  20.00 uur
 47  DIO Oosterwolde-Harkemase Boys 2  10/11  17.00 uur
 48  't Fean'58-BCV  10/11  14.30 uur
 49  Nieuweschoot-Bakkeveen  21/10  14.00 uur
 50  Bergum-Boornbergum'80  08/11  20.00 uur
 51  Dronrijp-SC Franeker  11/11  14.00 uur
 52  Scharnegoutum'70-SWZ Sneek (zat)  10/11  15.00 uur
 53  Read Swart-Anjum  10/11  17.00 uur
 54  Geel Wit-LAC Frisia 1883  11/11  14.00 uur
 55  Oostergo-Drachtster Boys  06/11  20.00 uur
 56  Hardegarijp-AVC  06/11  20.00 uur
 57  Heeg-Blauw Wit'34  10/11  14.30 uur
 58  Heerenveen-Renado  11/11  14.00 uur
 59  SC Twijzel-Haulerwijk  06/11  20.00 uur
 60  SDS-Waskemeer  10/11  14.30 uur
 61  Makkum-Dokkum  07/11  20.00 uur
 62  Drachten-Buitenpost  10/11  17.00 uur
 63  Broekster Boys-Rijperkerk  10/11  14.30 uur
 64  QVC-Oldeholtpade  07/11  20.00 uur
 65  RWF-Zwaagwesteinde  06/11  20.00 uur
 66  Oudehaske-Balk  10/11  14.30 uur
 67  VC Trynwalden-NOK  10/11  17.00 uur
 68  SWZ Sneek (zon)-Friesland  07/11  20.00 uur
 69  Trinitias-De Blesse  08/11  20.00 uur
 vrijgesteld (actief in hoofdtoernooi KNVB-beker)
 70  Alcides    
 71  Staphorst    
 72  Urk    

 

Komende wedstrijden

HZVV VR1 Be Quick'28 VR2 zaterdag 20 oktober 15:00
HZVV Jo19-1 DZOH Jo19-1 zaterdag 27 oktober 15:00
HZVV Jo17-1 Hoogezand Jo17-1 zaterdag 27 oktober 12:45