header-logo
HZVV 1 & HZVV 2

HZVV 1 & HZVV 2

finale
 1  Urk-Flevo Boys  09/05  0-4
       
1/2 finale
 1  Alcides-Urk wns  01/05  1-1
 2  Staphorst-Flevo Boys  24/04  1-3
1/4 finale
 1  wns Alcides-Drachtster Boys  04/04  2-2
 2  Staphorst-Pelikaan S.  03/04  5-0
 3  Urk-Be Quick Dokkum  03/04  3-0
 4  Flevo Boys-FVC  04/04  4-0
1/8 finale
 1  Zeerobben-Pelikaan S. wns  06/03  1-1
 2  Oranje Nassau-Drachtster Boys  06/03  2-4
 3  SVBO-Urk  07/03  0-5
 4  Staphorst-BCV  06/03  8-1
 5  LAC Frisia 1883-Alcides  06/03  0-5
 6  VC Trynwalden-Be Quick Dokkum  13/03  2-5
 7  Be Quick 1887 2-Flevo Boys  07/03  1-4
 8  Stadspark-FVC  08/03  1-2
1/16 finale
 1  DZOH-Staphorst  20/02  2-3
 2  Groningen-Urk  20/02  0-5
 3  Zeerobben-Hoogeveen (zo)  21/02  3-1
 4  Flevo Boys-Mamio  20/02  3-1
 5  Heerenveen-Oranje Nassau wns  21/02  1-1
 6  Drachtster Boys-Jubbega  21/02  4-0
 7  Pelikaan S.-SC Franeker  21/02  10-1
 8  LAC Frisia 1883-Zuidhorn  20/02  1-0
 9  wns Be Quick 1887 2-HZVV  21/02  1-1
 10  Balk-BCV  20/02  0-1
 11  The Knickerbockers-VC Trynwalden  21/02  1-3
 12  Achilles 1894-SVBO  22/02  1-2
 13  Be Quick Dokkum-Drenthina  06/03  4-0
 14  Alcides-Oudehaske  21/02  7-1
 15  VEV'67-Stadspark  21/02  3-4
 16  wns FVC-SV Bedum  21/02  2-2
tussenronde
 1  Achilles 1894 (zo)-ZNC  20/12  8-1
 2  BCV-SC Berlikum  20/12  2-1
 3  Staphorst-Hoogeveen (za)  19/12  3-0
 4  Blauw Wit'34-Jubbega wns  24/01  2-2
2e ronde
Regio Groningen/Noord-Drenthe
 1  Achilles 1894 (za)-SV Bedum  28/11  1-4
 2  Stadspark (zo)-HFC'15  29/11  1-0
 3  wns Mamio-VAKO  29/11  2-2
 4  Oranje Nassau-Be Quick 1887  28/11  4-1
 5  wns Be Quick 1887 2-PKC'83  28/11  2-2
 6  ZNC-ASVB  30/11  3-1
 7  Grijpskerk-Pelikaan S.  28/11  1-4
 8  VEV'67-FC Lewenborg  29/11  2-1
 9  Gorecht-Zuidhorn  28/11  0-6
 10  SJS-Groningen  19/12  2-6
 11  WVV-Achilles 1894 (zo)  30/11  1-5
 12  wns The Knickerbockers-HOC  29/11  2-2
 Regio Friesland
 13  Dokkum-Be Quick Dokkum  28/11  0-8
 14  FVC-Rijperkerk  29/11  3-1
 15  LAC Frisia 1883-Ternaard  28/11  6-0
 16  Oeverzwaluwen-Drachtster Boys  28/11  0-6
 17  Bakkeveen-Jubbega  20/12  1-3
 18  SC Berlikum-vrij geloot    
 19  Blauw Wit'34-Buitenpost  28/11  3-0
 20  BCV-Nijland  28/11  2-0
 21  Drachten-SC Franeker  29/11  1-3
 22  SC Stiens-Zeerobben  28/11  1-2
 23  Hardegarijp-VC Trynwalden  29/11  0-2
 24  Balk-SWZ Sneek  29/11  1-0
regio Drenthe/NW-Overijssel/NO-Polder/Zuid-Friesland
 25  Hoogeveen (za)-Renado  29/11  4-1
 26  Beilen-Heerenveen  30/11  0-3
 27  SC Genemuiden-Hoogeveen (zo) wns  29/11  1-1
 28  Drenthina-De Weide  28/11  4-2
 29  Oudehaske-Staphorst 2  28/11  2-1
 30  VWC-Alcides  19/01  1-9
 31  Urk 2-Urk  28/11  1-3
 32  FC Meppel-Flevo Boys  28/11  0-1
 33  Staphorst-Twedo  28/11  9-1
 34  HZVV-d'Olde Veste'54  28/11  2-1
 35  SVBO-Emmen  30/11  2-0
 36  wns DZOH-VKW  28/11  2-2
1e ronde
regio Groningen
 1  Gorecht-SC Loppersum  07/11  3-0
 2  FVV-HFC'15  14/11  1-7
 3  Aduard 2000-Oranje Nassau  11/11  1-2
 4  SV Bedum-DVC Appingedam  07/11  2-0
 5  The Knickerbockers-Stadspark (za)  11/11  4-0
 6  Noordwolde-VEV'67  14/11  0-5
 7  Winsum-Grijpskerk wns  11/11  1-1
 8  SJS-VVS  11/11  5-3
 9  Groningen-Poolster  11/11  6-0
 10  Groninger Boys-Pelikaan S.  11/11  0-7
 11  Wildervank-Mamio  08/11  1-3
 12  Stadskanaal-PKC'83  11/11  1-6
 13  wns ZNC-NEC Delfzijl  11/11  4-4
 14  Veendam 1894-Be Quick 1887  11/11  0-3
 15  Siddeburen-FC Lewenborg  09/11  0-6
 16  Be Quick 1887 2-FC Ter Apel'96  08/11  BNO
 17  WVV-Alteveer  12/11  BNO
 18  Stadspark (zo)-Heiligerlee  12/11  6-0
 19  Zuidhorn-Muntendam  11/11  4-1
 20  GRC Groningen 2-ASVB  12/11  0-1
regio Friesland
 21  Drachten-Makkum  08/11  4-0
 22  FC Birdaard-Rijperkerk  07/11  0-3
 23  Oeverzwaluwen-Oosterlittens  08/11  4-2
 24  Dokkum-SC Bolsward  07/11  5-2
 25  Gorredijk-VWC  10/11  1-2
 26  Balk-FC Wolvega  07/11  2-1
 27  Heerenveen-Delfstrahuizen  08/11  3-2
 28  BCV-Marrum  08/11  2-0
 29  De Sweach-Blauw Wit'34  11/11  0-4
 30  Oudehaske-Heerenveense Boys  11/11  5-2
 31  SC Stiens-Dronrijp  11/11  3-0
 32  Zeerobben-Leovardia  11/11  2-0
 33  Kollum-Buitenpost  11/11  1-5
 34  LAC Frisia 1883-Oostergo  11/11  10-0
 35  wns Jubbega-De Griffioen  28/11  4-4
 36  SC Berlikum-Tzummarum  11/11  3-1
 37  WTOC-Drachtster Boys  11/11  0-8
 38  Nijland-Read Swart  07/11  6-0
 39  SC Twijzel-Be Quick Dokkum  07/11  2-8
 40  wns Ternaard-'t Fean'58  11/11  1-1
 41  Renado-Trinitas  12/11  3-1
 42  DIO Oosterwolde-SWZ Sneek  11/11  2-5
 43  Udiros-VC Trynwalden  12/11  0-3
 44  Bakkeveen-ODV  08/11  3-1
 45  Boornbergum'80-Hardegarijp  11/11  1-2
 46  SC Bolsward (zo)-FVC  12/11  0-5
 47  SC Franeker-Geel Wit  12/11  7-1
Regio Drenthe/NW-Overijssel/NO-polder
 48  Ruinen-Staphorst  08/11  0-13
 49  Nieuw Roden-Achilles 1894 (za)  11/11  2-5
 50  Drenthina-Fit Boys  07/11  3-0
 51  Hoogeveen (za)-HZVV 2  11/11  2-1
 52  Dalen-DZOH  11/11  2-3
 53  FC Meppel-SC Angelslo  11/11  2-1
 54  Urk 2-Steenwijkerwold  08/11  5-0
 55  HZVV-Titan  11/11  8-1
 56  d'Olde Veste'54-SVN'69  09/11  5-0
 57  FC Oldemarkt-Urk  11/11  0-4
 58  Tonego-SC Genemuiden  11/11  0-4
 59  Staphorst 2-Elim  11/11  4-0
 60  HOC-Gomos  09/11  4-2
 61  wns De Weide-FC Zuidlaren  11/11  2-2
 62  DESZ-Flevo Boys  11/11  0-4
 63  MSC-VAKO  09/11  4-5
 64  Annen-Hoogeveen (zo)  12/11  2-6
 65  VKW-CEC  12/11  11-0
 66  Wacker-Emmen  08/11  1-4
 67  Achilles 1894 (zo)-WKE'16  09/11  3-0
 68  Sweel-SVBO  09/11  1-2
 69  SVV'04-Beilen wns  12/11  2-2
 70  Witteveense Boys'87-Twedo  10/11  2-7
 71  Steenwijker Boys-Alcides  12/11  0-8

Komende wedstrijden

Geen aankomende wedstrijden
Geen aankomende wedstrijden
Geen aankomende wedstrijden