header-logo
Heren 2 Competitie manager

HZVV Heren 2

Uitslagen / programma

Gespeelde wedstrijden

2019/20 - HZVV 2 - Res. Hoofdklasse A - 2019/20



Programma

2019/20 - HZVV 2 - Res. Hoofdklasse A - 2019/20

zaterdag 21 september 2019
14:45 Flevo Boys 2 ONS Sneek 2
14:30 Drachtster Boys 2 Winsum 2
14:30 Staphorst 2 Harkemase Boys 2
12:30 SV Bedum 2 d'Olde Veste'54 2
12:30 Oranje Nassau 2 The Knickerbockers 2
12:15 HZVV 2 SC Genemuiden 2
12:00 FC Meppel 2 Urk 2
zaterdag 28 september 2019
14:30 Harkemase Boys 2 Drachtster Boys 2
12:15 The Knickerbockers 2 HZVV 2
12:15 SC Genemuiden 2 Oranje Nassau 2
12:00 Urk 2 Staphorst 2
12:15 d'Olde Veste'54 2 FC Meppel 2
12:00 Winsum 2 Flevo Boys 2
12:15 ONS Sneek 2 SV Bedum 2
zaterdag 5 oktober 2019
12:15 The Knickerbockers 2 Flevo Boys 2
12:30 SC Genemuiden 2 Drachtster Boys 2
12:15 d'Olde Veste'54 2 Urk 2
14:30 Staphorst 2 SV Bedum 2
12:15 Oranje Nassau 2 Harkemase Boys 2
12:15 HZVV 2 ONS Sneek 2
12:00 FC Meppel 2 Winsum 2
zaterdag 12 oktober 2019
14:30 Harkemase Boys 2 The Knickerbockers 2
12:00 Winsum 2 SC Genemuiden 2
12:15 ONS Sneek 2 Urk 2
14:45 Flevo Boys 2 d'Olde Veste'54 2
12:30 Drachtster Boys 2 FC Meppel 2
14:30 Staphorst 2 HZVV 2
12:30 SV Bedum 2 Oranje Nassau 2
zaterdag 19 oktober 2019
12:15 The Knickerbockers 2 Winsum 2
12:30 SC Genemuiden 2 SV Bedum 2
12:15 Urk 2 Harkemase Boys 2
12:15 d'Olde Veste'54 2 Drachtster Boys 2
12:15 Oranje Nassau 2 ONS Sneek 2
12:15 HZVV 2 Flevo Boys 2
12:00 FC Meppel 2 Staphorst 2
zaterdag 26 oktober 2019
14:30 Harkemase Boys 2 d'Olde Veste'54 2
11:45 Winsum 2 ONS Sneek 2
14:45 Flevo Boys 2 SC Genemuiden 2
12:30 Drachtster Boys 2 Urk 2
14:30 Staphorst 2 Oranje Nassau 2
12:30 SV Bedum 2 The Knickerbockers 2
12:15 FC Meppel 2 HZVV 2
zaterdag 2 november 2019
12:15 The Knickerbockers 2 FC Meppel 2
12:15 SC Genemuiden 2 Staphorst 2
12:15 Urk 2 Flevo Boys 2
12:15 d'Olde Veste'54 2 Winsum 2
12:15 ONS Sneek 2 Harkemase Boys 2
12:15 Oranje Nassau 2 Oranje Nassau 2
12:15 HZVV 2 SV Bedum 2
zaterdag 9 november 2019
14:45 Harkemase Boys 2 HZVV 2
12:15 Urk 2 SC Genemuiden 2
11:45 Winsum 2 Staphorst 2
12:15 ONS Sneek 2 d'Olde Veste'54 2
14:45 Flevo Boys 2 Oranje Nassau 2
12:30 Drachtster Boys 2 The Knickerbockers 2
12:30 SV Bedum 2 FC Meppel 2
zaterdag 23 november 2019
12:15 The Knickerbockers 2 ONS Sneek 2
12:15 SC Genemuiden 2 d'Olde Veste'54 2
11:45 Winsum 2 Urk 2
14:30 Staphorst 2 Drachtster Boys 2
12:30 SV Bedum 2 Flevo Boys 2
12:15 HZVV 2 Oranje Nassau 2
12:00 FC Meppel 2 Harkemase Boys 2
zaterdag 30 november 2019
14:30 Harkemase Boys 2 Winsum 2
12:15 Urk 2 SV Bedum 2
12:15 d'Olde Veste'54 2 The Knickerbockers 2
12:15 ONS Sneek 2 SC Genemuiden 2
14:45 Flevo Boys 2 Staphorst 2
12:30 Drachtster Boys 2 HZVV 2
12:15 Oranje Nassau 2 FC Meppel 2
zaterdag 7 december 2019
12:15 The Knickerbockers 2 Urk 2
12:15 SC Genemuiden 2 Harkemase Boys 2
14:30 Staphorst 2 ONS Sneek 2
12:30 SV Bedum 2 Drachtster Boys 2
12:15 Oranje Nassau 2 d'Olde Veste'54 2
12:15 HZVV 2 Winsum 2
12:00 FC Meppel 2 Flevo Boys 2
zaterdag 14 december 2019
14:30 Harkemase Boys 2 SV Bedum 2
12:30 SC Genemuiden 2 The Knickerbockers 2
12:15 Urk 2 HZVV 2
12:15 d'Olde Veste'54 2 Staphorst 2
12:15 Winsum 2 Oranje Nassau 2
12:15 ONS Sneek 2 FC Meppel 2
14:30 Flevo Boys 2 Drachtster Boys 2
zaterdag 25 januari 2020
14:45 Flevo Boys 2 Harkemase Boys 2
12:30 Drachtster Boys 2 ONS Sneek 2
14:30 Staphorst 2 The Knickerbockers 2
12:30 SV Bedum 2 Winsum 2
12:15 Oranje Nassau 2 Urk 2
12:15 HZVV 2 d'Olde Veste'54 2
12:00 FC Meppel 2 SC Genemuiden 2
zaterdag 1 februari 2020
14:30 Harkemase Boys 2 Staphorst 2
12:15 The Knickerbockers 2 Oranje Nassau 2
12:30 SC Genemuiden 2 HZVV 2
12:15 Urk 2 Drachtster Boys 2
12:15 d'Olde Veste'54 2 SV Bedum 2
12:15 Winsum 2 FC Meppel 2
12:15 ONS Sneek 2 Flevo Boys 2
zaterdag 8 februari 2020
12:15 Urk 2 ONS Sneek 2
14:45 Flevo Boys 2 Winsum 2
12:30 Drachtster Boys 2 d'Olde Veste'54 2
12:30 SV Bedum 2 SC Genemuiden 2
12:15 Oranje Nassau 2 Staphorst 2
12:15 HZVV 2 Harkemase Boys 2
12:00 FC Meppel 2 The Knickerbockers 2
zaterdag 15 februari 2020
12:30 SC Genemuiden 2 Urk 2
12:15 d'Olde Veste'54 2 Flevo Boys 2
12:15 Winsum 2 Drachtster Boys 2
12:15 ONS Sneek 2 HZVV 2
14:30 Staphorst 2 FC Meppel 2
14:30 Harkemase Boys 2 Oranje Nassau 2
12:15 The Knickerbockers 2 SV Bedum 2
zaterdag 7 maart 2020
12:15 Urk 2 d'Olde Veste'54 2
12:15 ONS Sneek 2 Winsum 2
14:45 Flevo Boys 2 The Knickerbockers 2
12:30 Drachtster Boys 2 Harkemase Boys 2
12:30 SV Bedum 2 Staphorst 2
12:15 Oranje Nassau 2 SC Genemuiden 2
12:15 HZVV 2 FC Meppel 2
zaterdag 14 maart 2020
14:30 Harkemase Boys 2 Urk 2
12:15 The Knickerbockers 2 Drachtster Boys 2
12:30 SC Genemuiden 2 Flevo Boys 2
12:15 d'Olde Veste'54 2 ONS Sneek 2
14:30 Staphorst 2 Winsum 2
12:15 Oranje Nassau 2 HZVV 2
12:00 FC Meppel 2 SV Bedum 2
zaterdag 21 maart 2020
12:15 Winsum 2 d'Olde Veste'54 2
14:45 Flevo Boys 2 Urk 2
12:30 Drachtster Boys 2 Oranje Nassau 2
14:30 Staphorst 2 SC Genemuiden 2
12:30 SV Bedum 2 Harkemase Boys 2
12:15 HZVV 2 The Knickerbockers 2
12:00 FC Meppel 2 ONS Sneek 2
zaterdag 28 maart 2020
14:30 Harkemase Boys 2 Flevo Boys 2
12:15 The Knickerbockers 2 Staphorst 2
12:30 SC Genemuiden 2 FC Meppel 2
12:15 Urk 2 Winsum 2
12:15 d'Olde Veste'54 2 HZVV 2
12:15 ONS Sneek 2 Drachtster Boys 2
12:15 Oranje Nassau 2 SV Bedum 2
zaterdag 4 april 2020
12:15 The Knickerbockers 2 SC Genemuiden 2
12:15 Winsum 2 Harkemase Boys 2
12:30 Drachtster Boys 2 Flevo Boys 2
14:30 Staphorst 2 d'Olde Veste'54 2
12:30 SV Bedum 2 ONS Sneek 2
12:15 HZVV 2 Urk 2
12:00 FC Meppel 2 Oranje Nassau 2
zaterdag 18 april 2020
12:15 Urk 2 The Knickerbockers 2
12:15 d'Olde Veste'54 2 Harkemase Boys 2
12:15 Winsum 2 SV Bedum 2
12:15 ONS Sneek 2 Oranje Nassau 2
14:45 Flevo Boys 2 FC Meppel 2
12:30 Drachtster Boys 2 SC Genemuiden 2
12:15 HZVV 2 Staphorst 2
zaterdag 25 april 2020
12:00 FC Meppel 2 Drachtster Boys 2
12:15 Oranje Nassau 2 Flevo Boys 2
12:30 SV Bedum 2 HZVV 2
14:30 Staphorst 2 Urk 2
12:30 SC Genemuiden 2 Winsum 2
12:15 The Knickerbockers 2 d'Olde Veste'54 2
14:30 Harkemase Boys 2 ONS Sneek 2
zaterdag 9 mei 2020
12:30 Drachtster Boys 2 SV Bedum 2
14:45 Flevo Boys 2 HZVV 2
12:15 ONS Sneek 2 Staphorst 2
12:15 Winsum 2 The Knickerbockers 2
12:15 d'Olde Veste'54 2 SC Genemuiden 2
12:15 Urk 2 Oranje Nassau 2
14:30 Harkemase Boys 2 FC Meppel 2
zaterdag 16 mei 2020
12:00 FC Meppel 2 d'Olde Veste'54 2
12:15 HZVV 2 Drachtster Boys 2
12:15 Oranje Nassau 2 Winsum 2
12:30 SV Bedum 2 Urk 2
14:30 Staphorst 2 Flevo Boys 2
12:30 SC Genemuiden 2 ONS Sneek 2
12:15 The Knickerbockers 2 Harkemase Boys 2
zaterdag 23 mei 2020
12:30 Drachtster Boys 2 Staphorst 2
14:45 Flevo Boys 2 SV Bedum 2
12:15 ONS Sneek 2 The Knickerbockers 2
12:15 Winsum 2 HZVV 2
12:15 d'Olde Veste'54 2 Oranje Nassau 2
12:15 Urk 2 FC Meppel 2
14:30 Harkemase Boys 2 SC Genemuiden 2


Periode stand: