header-logo
Jo8-3 Competitie manager

HZVV Jo8-3

Uitslagen / programma

Gespeelde wedstrijden

2019/20 - HZVV Jo8-3 - 3e klasse 03 (najaar) - 2019/20



Programma

2019/20 - HZVV Jo8-3 - 3e klasse 03 (najaar) - 2019/20

zaterdag 21 september 2019
10:00 JCO Jo8-3 VKW Jo8-2
09:00 Raptim Jo8-5 Dwingeloo Jo8-1
09:00 Ruinen Jo8-1 Pesse Jo8-1
10:15 Hoogeveen Jo8-2 HZVV Jo8-3
09:00 Elim Jo8-1 Fit Boys Jo8-1
09:00 Rolder Boys/SGO/SVDB Jo8-1 HH'97 Jo8-1
zaterdag 28 september 2019
09:00 Pesse Jo8-1 Rolder Boys/SGO/SVDB Jo8-1
10:00 HH'97 Jo8-1 Hoogeveen Jo8-2
11:00 HZVV Jo8-3 Ruinen Jo8-1
11:30 VKW Jo8-2 Raptim Jo8-5
09:00 Fit Boys Jo8-1 JCO Jo8-3
09:00 Dwingeloo Jo8-1 Elim Jo8-1
zaterdag 5 oktober 2019
11:30 VKW Jo8-2 Pesse Jo8-1
09:00 Fit Boys Jo8-1 Dwingeloo Jo8-1
10:00 JCO Jo8-3 HH'97 Jo8-1
09:00 Raptim Jo8-5 HZVV Jo8-3
09:00 Elim Jo8-1 Hoogeveen Jo8-2
09:00 Rolder Boys/SGO/SVDB Jo8-1 Ruinen Jo8-1
zaterdag 12 oktober 2019
09:00 Pesse Jo8-1 Fit Boys Jo8-1
10:00 HH'97 Jo8-1 Raptim Jo8-5
11:00 HZVV Jo8-3 JCO Jo8-3
09:00 Dwingeloo Jo8-1 VKW Jo8-2
09:00 Ruinen Jo8-1 Elim Jo8-1
10:15 Hoogeveen Jo8-2 Rolder Boys/SGO/SVDB Jo8-1
zaterdag 26 oktober 2019
10:00 HH'97 Jo8-1 VKW Jo8-2
11:00 HZVV Jo8-3 Fit Boys Jo8-1
09:00 Dwingeloo Jo8-1 Pesse Jo8-1
09:00 Ruinen Jo8-1 Raptim Jo8-5
09:15 Hoogeveen Jo8-2 JCO Jo8-3
09:00 Elim Jo8-1 Rolder Boys/SGO/SVDB Jo8-1
zaterdag 2 november 2019
09:00 Pesse Jo8-1 Raptim Jo8-5
10:00 HH'97 Jo8-1 Elim Jo8-1
11:00 HZVV Jo8-3 Rolder Boys/SGO/SVDB Jo8-1
11:30 VKW Jo8-2 Hoogeveen Jo8-2
09:00 Fit Boys Jo8-1 Ruinen Jo8-1
09:00 Dwingeloo Jo8-1 JCO Jo8-3
zaterdag 9 november 2019
10:00 JCO Jo8-3 Pesse Jo8-1
09:00 Raptim Jo8-5 Fit Boys Jo8-1
09:00 Ruinen Jo8-1 HH'97 Jo8-1
10:15 Hoogeveen Jo8-2 Dwingeloo Jo8-1
09:00 Elim Jo8-1 HZVV Jo8-3
09:00 Rolder Boys/SGO/SVDB Jo8-1 VKW Jo8-2
zaterdag 16 november 2019
09:00 Pesse Jo8-1 Elim Jo8-1
11:30 VKW Jo8-2 HZVV Jo8-3
09:00 Fit Boys Jo8-1 HH'97 Jo8-1
10:00 JCO Jo8-3 Ruinen Jo8-1
09:00 Raptim Jo8-5 Hoogeveen Jo8-2
09:00 Rolder Boys/SGO/SVDB Jo8-1 Dwingeloo Jo8-1
zaterdag 23 november 2019
10:00 HH'97 Jo8-1 Pesse Jo8-1
11:00 HZVV Jo8-3 Dwingeloo Jo8-1
09:00 Fit Boys Jo8-1 VKW Jo8-2
09:00 Ruinen Jo8-1 Hoogeveen Jo8-2
09:00 Elim Jo8-1 JCO Jo8-3
09:00 Rolder Boys/SGO/SVDB Jo8-1 Raptim Jo8-5
zaterdag 30 november 2019
09:00 Pesse Jo8-1 HZVV Jo8-3
11:30 VKW Jo8-2 Ruinen Jo8-1
09:00 Fit Boys Jo8-1 Hoogeveen Jo8-2
09:00 Dwingeloo Jo8-1 HH'97 Jo8-1
08:45 JCO Jo8-3 Rolder Boys/SGO/SVDB Jo8-1
09:00 Raptim Jo8-5 Elim Jo8-1
zaterdag 7 december 2019
11:00 HZVV Jo8-3 HH'97 Jo8-1
08:45 JCO Jo8-3 Raptim Jo8-5
09:00 Ruinen Jo8-1 Dwingeloo Jo8-1
10:15 Hoogeveen Jo8-2 Pesse Jo8-1
09:00 Elim Jo8-1 VKW Jo8-2
09:00 Rolder Boys/SGO/SVDB Jo8-1 Fit Boys Jo8-1


Periode stand: