header-logo
Uitslagen&Standen Jo8/Jo9/Jo10
Zaterdag 6 April 2019

Uitslagen&Standen Jo8/Jo9/Jo10

Zoals bekend publiceert de KNVB sinds vorig seizoen de uitslagen en standen van de competitiewedstrijden in de leeftijdscategorie Jo8, Jo9 en Jo10 niet meer. Desondanks proberen we de uitslagen toch zo goed mogelijk bij te houden, om zo een indruk te kunnen krijgen van de krachtsverhoudingen.

Mocht een vereniging of leider van een team die speelt in een poule met een HZVV-team een uitslag van een bepaalde wedstrijd weten of een correctie, dan kan dat doorgegeven worden via wedstrijden@hzvv.nl of via een appje naar 06-10502162. De uitslag zal dan z.s.m. worden verwerkt onder 'Standen&uitslagen' op deze website.

TIP ook een tegenstander voor de mogelijkheid voor deze 'service'.

Ontbrekende uitslagen van 30 maart:
ACV Jo9-2 - GRC Groningen Jo9-1 (poule Jo9-1)
ACV Jo9-4 - LTC Jo9-3 (poule Jo9-3)
SC Angelslo Jo8-1 - Zwartemeerse Boys Jo8-1 (poule Jo8-3)
SVV'04 Jo8-1 - Raptim Jo8-3 (poule Jo8-3)

Ontbrekende uitslagen van 23 maart:
Heerenveense Boys Jo10-2 - Flevo Boys Jo10-2 (poule Jo10-2)
HH'97 Jo10-2 - FC Klazienaveen Jo10-2 (poule Jo10-3)
Dalen/DSC Jo10-3 - Raptim Jo10-3 (poule Jo10-5)
GRC Groningen Jo9-1 - Peize Jo9-1 (poule Jo9-1)
Gorecht Jo9-1 - ACV Jo9-2 (poule Jo9-1)
HH'97 Jo9-3 - Elim Jo9-1 (poule Jo9-4)
Wijster Jo9-1 - Raptim Jo9-2 (poule Jo9-4)
FC Meppel Jo9-4M - HHCombi Jo9-2 (poule Jo9-5)
Zwartemeerse Boys Jo8-1 - Raptim Jo8-3 (poule Jo8-3)
Bargeres Jo8-1 - SVV'04 Jo8-1 (poule Jo8-3)

Ontbrekende uitslagen van 16 maart:
FC Wolvega Jo10-2 - Flevo Boys Jo10-4 (poule Jo10-2)
FC Klazienaveen Jo10-2 - Raptim Jo10-2 (poule Jo10-3)
HOC Jo10-1 - Dalen/DSC Jo10-3 (poule Jo10-5)
HFC'15 Jo9-1 - Gorecht Jo9-1 (poule Jo9-1)
Elim Jo9-1 - Wijster Jo9-1 (poule Jo9-4)
Raptim Jo8-3 - Bargeres Jo8-1 (poule Jo8-3)
VIOS (O) Jo8-2 - VVAK Jo8-1 (poule Jo8-4)


Nog ontbrekende uitslagen van vorige speeldagen:
poule HZVV Jo10-2
Flevo Boys Jo10-4 - Heerenveense Boys Jo10-2 (9/2)
Flevo Boys Jo10-4 - Flevo Boys Jo10-2 (9/3)

poule HZVV Jo10-3
SC Angelslo Jo10-1 - FC Klazienaveen Jo1-2 (9/3)

poule HZVV Jo10-5
DZOH Jo10-4 - Raptim Jo10-3 (9/2)
Raptim Jo10-3 - HOC Jo10-1 (2/3)
Dalen/DSC Jo10-3 - DZOH Jo10-4 (2/3)
HOC Jo10-1 - DZOH Jo10-4 (9/3)

poule HZVV Jo9-1
Peize Jo9-1 - Gorecht Jo9-1 (9/2)
ACV Jo9-2 - HFC'15 Jo9-1 (9/2)
HFC'15 Jo9-1 - Peize Jo9-1 (2/3)
GRC Groningen Jo9-1 - HFC'15 Jo9-1 (9/3)
Peize Jo9-1 - ACV Jo9 2 (9/3)

poule HZVV Jo9-3
LTC Jo9-3 - Eext Jo9-1 (16/2)
ACV Jo9-4 - Eext Jo9-1 (9/3)

poule HZVV Jo9-4
Wijster Jo9-1 - Vitesse'63 Jo9-1 (16/2)
Elim Jo9 1 - Vitesse'63 Jo9-1 (9/3)

poule HZVV Jo9-5
FC Meppel Jo9-4M - WIJC Jo9 3 (2/3)
MSC Jo9-3 - HHCombi Jo9 2 (9/3)

poule HZVV Jo8-3
Zwartemeerse Boys Jo8-1 - Bargeres Jo8-1 (9/2)
Bargeres Jo8-1 - SC Angelslo Jo8-1 (16/2)
SC Angelslo Jo8-1 - SVV'04 Jo8-1 (2/3)
Zwartemeerse Boys Jo8 1 - SVV'04 Jo8-1 (9/3)

poule HZVV Jo8-4
VIOS (O) Jo8-2 - FC Klazienaveen Jo8-4 (9/2)
FC Klazienaveen Jo8-4 - VVAK Jo8-1 (9/3)


Terug naar het nieuwsoverzicht

Komende wedstrijden

HZVV VR1 HHC Hardenberg VR1 zaterdag 11 mei 15:00
DZOH Jo19-1 HZVV Jo19-1 zaterdag 4 mei 12:00
Hoogezand Jo17-1 HZVV Jo17-1 zaterdag 4 mei 15:15