MC1 wint ruim van HHC MC2
HZVV MC1
Na een stille periode van feestdagen, lekker eten, vuurwerk en een eerste zware training, kon MC1 vandaag laten zien aan hun supporters en andere kijkers of ze dit voorjaar beter gaan presteren dan het najaar, nu ze voor het eerst op een groot veld voetballen. Nou, ik kan je zeggen als trainer coach, dat ze mij echt hebben verrast en ik denk het mee gekeken publiek ook wel, want er werd netjes gecombineerd en goed vrij gelopen, ook al had dit natuurlijk ook met de tegenstander te maken. Die liet ons ook voetballen natuurlijk, maar voor onze meiden is dit ook wel een keer leuk dat ze een wedstrijd winnen ook al is het nog maar in de voorbereiding. Het is toch leuker dat je met winst begint dan weer met een nederlaag.
MC1 liet vanaf het begin zien dat ze er dit jaar echt voor willen gaan. Wij als team zijn natuurlijk erg blij dat onze linksbuiten Maron weer terug is van een zware blessure en dat ze weer aanwezig was, liet ze gelijk zien want van de 12 doelpunten die er deze middag zijn gemaakt waren er 6 assist bij van Maron. Het eerste doelpunt van dit nieuw jaar werd gemaakt door onze rechtsbuiten Anne, op aangeven van onze middenvelder Joyce. Vijf minuten later lag ook al de 2-0 in het net, nu was de afmaker onze spits Bianca, op aangeven van Maron. Weer 2 minuten later was het weer raak, nu was het weer Anne die op aangeven van Joyce na Bianca toe goed de diepte in liep en met een strak schot de keeper voor de derde keer liet vissen.
In de 16 minuut werd het mooiste doelpunt van de middag gemaakt door onze spits Bianca, die met een prachtige lob van ongeveer 25 meter de keeper kansloos liet en voor haar team de 4-0 maakte. In de 17 minuut werd er wederom gescoord. Nu was het Maron die met een bekeken bal de keeper kansloos liet en de 5-0 maakte. In blessuretijd maakte Bianca ook nog even de 6-0 voor haar team, op aangeven van Ivana die de bal precies in de loop van Bianca mee gaf, en de keeper voor de zesde keer de gang na het doel liet maken.
In de rust werden er wat omzettingen gedaan zodat er een ander middenveld kwam te staan. Joyce werd gewisseld voor haar zus Liza en Simone moest plaats maken voor Myrthe Rotmensen maar dat dit deze middag niet veel uitmaakte dat bleek wel, want binnen 1 minuut maakte Bianca al de 7-0 door snel bij haar tegenstander weg te lopen en de bal in de loop mee te nemen en zo de keeper weer te passeren. Vijf minuten later was het weer raak, nu maakte Maron haar tweede van de middag door alleen op het doel af te gaan en de 8-0 maakte. In de 12 minuut van de tweede helft maakte MC1 de 9-0 doelpunt maker was Bianca. In de 18 minuut werd het 10-0. Wederom was het Bianca die veel sneller was dan haar tegenstander. De 11-0 werd ook gemaakt door Bianca die haar tweede hattrick maakte van de dag. Het laatste doelpunt van deze dag werd gemaakt door de speler die ook het eerste doelpunt maakte, Anne.
Nu jullie als lezers dit verslag gelezen hebben, zou je denken dat wij heel goed gevoetbald hebben, dat ben ik gedeeltelijk met jullie eens maar vanaf mijn kant bekeken, hebben wij nogal wat kansen laten liggen en zijn wij er nog lang niet, maar met deze uitslag, kunnen wij wel leven. Als trainer kan ik echt nog niet tevreden zijn en blijven wij gewoon - met elkaar - op 2 benen staan en gaan wij geen lange neuzen halen naar een ander toe. Want het spreekwoord luidt niet voor niks 'één zwaluw maakt nog geen zomer' en zo lang we dit in ons achterhoofd houden dan komen wij er vanzelf.
Onze tweede oefenwedstrijd is volgende week tegen Hardenberg '85. Deze tegenstander hebben we ook op 10 december ontmoet in de thuiswedstrijd, toen verloren wij onverdiend met 2-4. Dus is het aan de meiden de taak om ook volgende week net zo te gaan voetballen als vandaag, ook al zal dit nog een grote kluif worden tegen deze tegenstander.
Berend Kamman
|