header-logo
Programma

Programma

Programma t/m 15 januari 2022
(laatst bijgewerkt op 6 december 2021)

 LET OP! Aanvangstijden van competitie- en bekerwedstrijden
 kunnen tot 8 dagen voor de wedstrijddatum nog worden
 gewijzigd door de thuisspelende vereniging
     
 De KNVB heeft het programma voor de teams in de
 A-categorie voor 11 en 18 december geschrapt i.v.m.
 coronamaatregelen waardoor er niet getraind kan worden.
     
 maandag 6 december 2021    
 Peelohal, Assen:    
 LTC zaal 3-HZVV zaal 1  C  uitgesteld
     
 dinsdag 7 december 2021    
 Jong HZVV vrouwen-Jong Vitesse'63 vrouwen  O  vervallen
     
 woensdag 8 december 2021    
 SV Nieuwleusen Jo19 1-HZVV Jo19 1  C  uitgesteld
 HZVV Jo13 1-FC Assen Jo13 1  C  uitgesteld
     
 vrijdag 10 december 2021    
  Sporthal Het Activum (De Ring):    
 HZVV zaal 3-ACV zaal 3  C  uitgesteld
     
 zaterdag 11 december 2021    
  Senioren    
 KHC 1-HZVV 1  O  12.30 uur
 HZVV 3-Urk 6  C  14.30 uur
 Hollandscheveld 3-HZVV 4  C  14.30 uur
 HZVV 5-Achilles 1894 4  C  12.30 uur
 Steenwijk 2-HZVV 6  C  13.45 uur
 Noordscheschut 4-HZVV 7  C  12.30 uur
 FC Meppel 4-HZVV 8  C  14.30 uur
 Elim 3-HZVV 9  C  14.30 uur
 HZVV 10-Tiendeveen 3  C  14.30 uur
 Alcides 3-HZVV 11  C  14.30 uur
 Raptim VR1-HZVV VR2  C  14.30 uur
  G-jeugd     
 HZVV JG 1-SC Joure JG 1  C  14.00 uur
 Blauw Wit'34 JG 1-HZVV JG 1  C  14.45 uur
  (Sportpark Wiarda, Leeuwarden (Blauw Wit'34))
 Jeugd onder 19    
 SC Erica Jo19 1-HZVV Jo19 2  C  15.00 uur
 HZVV Jo19 3-Raptim Jo19 2  C  12.30 uur
 FC Meppel/Alcides Mo19 2-HZVV Mo19 1  C  12.15 uur
  (Sportpark Ezinge, FC Meppel)    
  Jeugd onder 17    
 HZVV Jo17 3-Twedo Jo17 1  C  12.30 uur
 SV Hoogersmilde Jo17 1-HZVV Jo17 4  C  10.45 uur
 HZVV Mo17 1-SVM/Tonego Mo17 1  C  10.45 uur
  Jeugd onder 15    
 FC Coevorden Jo15 1-HZVV Jo15 2  C  10.30 uur
  (Sportpark De Pampert, Germanicus)    
 HZVV Jo15 3-FC Klazienaveen Mo15 1  C  10.45 uur
 HZVV Mo15 1-FC Coevorden Mo15 1  C  09.00 uur
  Jeugd onder 13    
 Hoogeveen/Tiendeveen Jo13 2-HZVV Jo13 2  C  09.00 uur
   (Bentinckspark, vv Hoogeveen)    
 HZVV Jo13 3-Beilen Jo13 2  C  08.45 uur
  Jeugd onder 12    
 HZVV Jo12 1    vrij
 Fit Boys Jo12 1-HZVV Jo12 2  C  09.00 uur
 FC Coevorden Jo12 3-HZVV Jo12 3  C  10.15 uur
  (Sportpark Klinkenvlier, CSVC)    
  Jeugd onder 11    
 HZVV Jo11 1-DZOH Jo11 1  C  09.00 uur
 MSC Jo11 1-HZVV Jo11 2  C  09.00 uur
 LEO Jo11 2-HZVV Jo11 3  C  09.00 uur
 HZVV Jo11 4-De Weide Jo11 5  C  09.00 uur
  Jeugd onder 10    
 FC Ter Apel'96 Jo10 1-HZVV Jo10 1  C  09.00 uur
 HZVV Jo10 2-SC Genemuiden Jo10 2  C  11.00 uur
 JVZ Jo10 4-HZVV Jo10 3  C  10.30 uur
 HZVV Jo10 4-VVAK Jo10 1  C  11.00 uur
  Jeugd onder 9    
 HZVV Jo9 1-DZOH Jo9 2  C  09.00 uur
 HZVV Jo9 2-Stânfries Jo9 1  C  10.00 uur
 HZVV Jo9 3-Steenwijkerwold Jo9 1  C  09.00 uur
  Jeugd onder 8    
 SC Genemuiden Jo8 1-HZVV Jo8 1  C  09.00 uur
 HZVV Jo8 2-Pesse Jo8 1  C  10.00 uur
 HZVV Jo8 3    vrij
 WIJC/Vitesse'63 Jo8 3-HZVV Jo8 4  C  11.20 uur
  (Sportpark Wacker, De Wijk)    
     
 zaterdag 18 december 2021    
  Senioren    
 HZVV 3-d'Olde Veste'54 4  C  14.30 uur
 HZVV 4-FC Klazienaveen 4  C  14.30 uur
 CSVC 2-HZVV 5  C  14.30 uur
 Alcides 3-HZVV 10  C  14.30 uur
 HZVV VR2-De Weide VR3  C  12.30 uur
  Jeugd onder 19    
 DZOH Jo19 2-HZVV Jo19 2  C  12.30 uur
 HZVV Jo19 3    vrij
 HZVV Mo19 1    vrij
  Jeugd onder 17    
 HZVV Jo17 3-Sweel Jo17 1  C  12.30 uur
 Smilde'94 Jo17 1-HZVV Jo17 4  C  10.30 uur
 HZVV Mo17 1-Noordscheschut Mo17 1  C  09.00 uur
  Jeugd onder 15    
 Beilen Jo15 2-HZVV Jo15 2  C  12.45 uur
 HZVV Jo15 3-Raptim Jo15 3  C  11.15 uur
 Sweel Mo15 1-HZVV Mo15 1  C  09.00 uur
  Jeugd onder 13    
 HZVV Jo13 2-HHCombi Jo13 1  C  09.00 uur
 De Weide Jo13 3-HZVV Jo13 3  C  10.30 uur
  Jeugd onder 12    
 Hoogeveen/Tiendeveen Jo12 1-HZVV Jo12 1  C  09.00 uur
  (Bentinckspark, vv Hoogeveen)    
 HZVV Jo12 2-Hoogeveen/Tiendeveen Jo12 2  O  09.00 uur
 Jeugd onder 11    
 HZVV Jo11 1-LTC Jo11 1  O  10.45 uur
 HZVV Jo11 2-LTC Jo11 5  O  10.45 uur
 (wedstrijden worden gespeeld volgens het Twingames-principe)
 HZVV Jo11 4-Wijster Jo11 2  C  09.00 uur
  Jeugd onder 10    
 HZVV Jo10 1-toernooi FC Meppel   T  nnb
 HZVV Jo10 2-toernooi FC Meppel  T  nnb
 HZVV Jo10 4-Ruinerwold Jo10 2  C  11.00 uur
  Jeugd onder 8    
 HZVV Jo8 3-HUC'21 Jo8 1  C  11.00 uur
     
 woensdag 12 januari 2022    
  Sporthal Het Activum (Het Stadion):    
 HZVV zaal 2-FC Tunas zaal 2  C  21.00 uur
     
 vrijdag 14 januari 2022    
  Sporthal Het Activum (Het Stadion):    
 HZVV zaal 1-Hollandscheveld zaal 2  C  20.00 uur
     
 zaterdag 15 januari 2022    
 Alcides 1-HZVV 1  O  17.00 uur
 HZVV 2-De Weide 2  O  12.00 uur
 HZVV BVO-toernooi Jo13-1  T  10.00 uur

Komende wedstrijden

Helpman VR1 HZVV VR1 zaterdag 29 januari 14:30
Geen aankomende wedstrijden
Geen aankomende wedstrijden