header-logo
Programma

Programma

Programma t/m 23 december 2017
(laatst bijgewerkt op 9 december 2017)

 maandag 11 december 2017    
 FC Emmen Jo11 1-HZVV Jo11 1  O  18.15 uur
  Sporthal Het Activum:    
 HZVV zaal 2-HZVV zaal 4  C  20.00 uur
  Sporthal De Marke, Hollandscheveld:    
 Noordscheschut zaal 2-HZVV zaal 3  C  uitgesteld
     
 dinsdag 12 december 2017    
 CVVO Jo15 1-HZVV Jo15 2  C  03/02
 Beilen Jo15 2-HZVV Jo15 4  C  19.00 uur
 HZVV Jo13 4-SCN Jo13 1  C  18.00 uur
 HZVV Mo13 1-Hoogeveen Mo13 1  C  19.00 uur
     
 woensdag 13 december 2017    
 HZVV VR3-Hoogeveen VR2  O  20.00 uur
 HZVV Mo17 1-Hoogeveen Mo17 1  C  19.00 uur
  Sporthal De Brug, Elim:    
 Elim zaal 1-HZVV zaal 1  C  20.30 uur
     
 zaterdag 16 december 2017    
  (beker/inhaal m.u.v. 'schema 14/16')    
  Senioren    
 Excelsior'31 1-HZVV 1  C  14.30 uur
 Noordscheschut 2-HZVV 2  C  12.00 uur
 HZVV 4-FC Ter Apel'96 1  B  14.30 uur
 HZVV 5-SC Genemuiden 4  B  12.30 uur
 ACV 7-HZVV 6  B  14.00 uur
 De Weide 5-HZVV 7  C  14.30 uur
  Jeugd onder 17    
 HZVV Jo17 1-GVAV Rapiditas Jo17 1  B  12.30 uur
 HZVV Jo17 2-LAC Frisia 1883 Jo17 2  B  10.30 uur
 De Weide Jo17 3-HZVV Jo17 3  C  10.30 uur
 HZVV Jo17 4-Twedo Jo17 2  B  14.30 uur
 HZVV Jo17 5-Ruinerwold Jo17 1  C  12.30 uur
  Jeugd onder 15    
 HH'97 Jo15 2-HZVV Jo15 3  B  09.00 uur
  (Sportpark De Oosthoek, vv Hollandscheveld)    
 Hoogeveen/Tiendeveen Jo15 3-HZVV Jo15 4  B  10.30 uur
  (Bentinckspark, vv Hoogeveen)    
 VIOS (O) Jo15 1-HZVV Jo15 5  B  09.00 uur
 SWB Mo15 1-HZVV Mo15 1  B  11.00 uur
  (Sportpark 't Amsterdamse Veld, Weiteveen)    
  Jeugd onder 13    
 Beilen Jo13 1-HZVV Jo13 1  C  09.00 uur
 HOC Jo13 1-HZVV Jo13 2  C  11.00 uur
  (Sportpark Harm Kuiper, Odoorn)    
 HZVV Jo13 3-FC Zuidlaren Jo13 2  C  10.15 uur
 HZVV Jo13 4-FC Klazienaveen Jo13 4  B  09.00 uur
 SWB Jo13 1-HZVV Jo13 5  B  09.00 uur
  (Sportpark De Gruinte, vv Schoonebeek)    
  Jeugd onder 11    
 HZVV Jo11 2-VVAK Jo11 1  B  10.00 uur
 JVZ Jo11 2-HZVV Jo11 3  C  11.30 uur
 Beilen Jo11 4-HZVV Jo11 7  C  09.00 uur
 HZVV Jo11 8-FC Klazienaveen Jo11 4  B  09.00 uur
  Jeugd onder 9    
 HZVV Jo9 3-EHS'85 Jo9 1  B  10.00 uur
  Jeugd onder 8    
 ACV Jo8 3-HZVV Jo8 3  C  09.15 uur
 ONR Jo8 1-HZVV Jo8 7  C  09.00 uur
  (jeugd)zaalvoetbal    
  sportcomplex Nieuwehorn:    
 HZVV Jo11 1- zaaltoernooi SC Heerenveen  T  11.00 uur
  HZVV Jo11 1-Zwart Wit'63 Jo11 1    11.20 uur
  SC Heerenveen Jo11-HZVV Jo11 1    11.40 uur
  HZVV Jo11 1-Lelystad'67 Jo11 1    12.40 uur
  Zeerobben Jo11 1-HZVV Jo11 1    13.40 uur
     
 maandag 18 december 2017    
  Sporthal De Marke, Hollandscheveld:    
 Noordscheschut zaal 2-HZVV zaal 5  C  20.55 uur
     
 dinsdag 19 december 2017    
 Jong ZZVV-Jong HZVV  O  20.00 uur
     
 woensdag 20 december 2017    
 SCN VR1-HZVV VR1  C  19.30 uur
  Sporthal Valkenlaan:    
 HZVV 1-Beilen 1  O  21.30 uur
 (ter voorbereiding op het Protos Weeringtoernooi)    
     
 vrijdag 22 december 2017    
 Germanicus 35+ 1-HZVV 35+ 1  C  19.30 uur
 Raptim 35+ 1-HZVV 35+ 1  C  20.00 uur
 HZVV 35+ 1-Hoogeveen 35+ 1  C  20.30 uur
  (Sportpark De Pampert, Germanicus)    
  Sporthal Het Activum:    
 Hoogeveen zaal 3-HZVV zaal 1  C  19.00 uur
 HZVV zaal 3-Fit Boys zaal 2  C  20.00 uur
  Sporthal De Buddingehof, Ruinerwold:    
 Ruinerwold zaal 2-HZVV zaal 2  C  21.25 uur
     
 zaterdag 23 december 2017    
 sporthal Angelslo, Emmen:    
 HZVV 1 - voorronde 41e Protos Weering Toernooi  T  18.00 uur
  Bargeres 1-HZVV 1    18.26 uur
  SVBO (zon) 1-HZVV 1    19.44 uur
  HZVV 1-SC Angelslo 1    21.22 uur
  HZVV 1-EHS'85 1    22.14 uur
  (aanvangstijden bij benadering)    
     
 Indoor soccercentre, Groningen:    
 HZVV Jo11 1 - MILK Boardingtoernooi  T  nnb
  (verdere gegevens nog niet bekend)    

Komende wedstrijden

OZC VR1 HZVV VR1 zaterdag 17 februari 14:30
HZVV Jo19-1 LAC Frisia Jo19-1 zaterdag 10 februari 15:00
HZVV Jo17-1 WVF Jo17-1 zaterdag 17 februari 12:45