header-logo
Programma

Programma

 Programma t/m 9 september 2017
(laatst bijgewerkt op 18 augustus 2017)

 vrijdag 18 augustus 2017    
  1e ronde Offereinbokaal:    
 Germanicus 1-WKE'16 1  O  19.00 uur
 HZVV 1-Ruinerwold 1  O  20.45 uur
     
 zaterdag 19 augustus 2017    
 HZVV 1-toernooi Excelsior'31  T  13.00 uur
  HZVV 1-Excelsior'31 1    13.00 uur
  Kruisfinale    14.15/14.45
  Finalewedstrijd    15.30/16.00
  (wedstrijdduur 30 minuten)    
 HZVV 2-DZOH 2  O  14.30 uur
 Peize Jo19 1-HZVV Jo19 1  O  11.00 uur
     
 dinsdag 22 augustus 2017    
 HZVV 2-HODO 2  O  20.15 uur
     
 woensdag 23 augustus 2017    
  2e ronde Offereinbokaal:    
 verl. Germanicus 1/WKE'16 1-HZVV 1/Ruinerwold 1  O  18.30 uur
 win. Germanicus 1/WKE'16 1-HZVV 1/Ruinerwold 1  O  20.15 uur
 HHC Hardenberg Jo17 1-HZVV Jo17 1  O  19.00 uur
     
 zaterdag 26 augustus 2017    
  Finalewedstrijden Offereinbokaal  O  17.00/19.00
 SCD'83 1-HZVV 2  O  14.30 uur
 HZVV Jo19 1-ACV Jo19 1  O  14.30 uur
 SC Heerenveen VR1-HZVV Jo17 1  O  12.00 uur
  (Sportpark Skoatterwald, Heerenveen)    
     
 maandag 28 augustus 2017    
 HZVV Jo13 1-HHC Hardenberg Jo13 1  O  18.30 uur
     
 dinsdag 29 augustus 2017    
 Veendam 1894 Jo15 1-HZVV Jo15 1  O  19.15 uur
     
 woensdag 30 augustus 2017    
 HZVV Jo19 1-Be Quick 1887 Jo19 1  O  19.30 uur
 HZVV Jo17 1-Noordscheschut Jo17 1  O  19.00 uur
 HZVV Jo11 1-JVC Dedemsvaart Jo11 1  O  19.00 uur
     
 zaterdag 2 september 2017    
  Senioren    
 HZVV 1-Eemdijk 1  C  15.00 uur
 CSVC 1-HZVV 2  B  14.30 uur
 HZVV 3-CSVC 2  B  15.00 uur
 Hollandscheveld 4-HZVV 4  B  14.30 uur
 FC Klazienaveen 6-HZVV 5  B  14.30 uur
 HZVV 6-ZZVV 5  B  13.45 uur
 HZVV 7-Tiendeveen 3  B  15.30 uur
 HZVV VR1-VVAK VR1  B  uitgesteld
 HZVV VR2-Noordscheschut VR1  B  12.30 uur
  Jeugd onder 19    
 HZVV Jo19 1-DZOH Jo19 1  B  15.00 uur
 HZVV Jo19 2-De Weide Jo19 1  B  12.30 uur
 HZVV Jo19 3-De Weide Jo19 2  B  12.00 uur
  Jeugd onder 17    
 DZOH Jo17 1-HZVV Jo17 1  B  10.00 uur
 HZVV Jo17 2-SC Erica Jo17 1  B  10.30 uur
 De Weide Jo17 3-HZVV Jo17 3  B  uitgesteld
 Sp. Roswinkel Jo17 1-HZVV Jo17 4  B  13.00 uur
 HZVV Jo17 5-De Weide Jo17 5  B  13.20 uur
 BDE Mo17 1-HZVV Mo17 1  B  14.00 uur
  (Sportpark Easy Fit, Bargeres (Emmen))    
  Jeugd onder 15    
 Alcides Jo15 1-HZVV Jo15 1  B  11.15 uur
 HZVV Jo15 2-De Weide Jo15 2  B  12.00 uur
 HZVV Jo15 3-Hoogeveen/Tiendeveen Jo15 2  B  10.30 uur
 HZVV Jo15 4-De Weide Jo15 4  B  09.00 uur
 HZVV Jo15 5-Alcides Jo15 5  B  10.30 uur
 Noordscheschut Jo15 3-HZVV Jo15 6  B  10.15 uur
 De Weide Mo15 1-HZVV Mo15 1  B  11.15 uur
 HZVV Mo15 2-d'Olde Veste'54 Mo15 1  B  13.15 uur
  Jeugd onder 13    
 HZVV Jo13 1-Hoogeveen/Tiendeveen Jo13 1  B  09.00 uur
 FC Klazienaveen Jo13 2-HZVV Jo13 2  B  09.00 uur
 Alcides Jo13 4-HZVV Jo13 3  B  10.00 uur
 HZVV Jo13 4-Noordscheschut Jo13 3  B  uitgesteld
 HZVV Jo13 5-VIOS (O) Jo13 1  B  09.00 uur
 De Weide Jo13 6-HZVV Jo13 6  B  11.00 uur
 HZVV Mo13 1-VCG Mo13 1  B  12.00 uur
 HZVV Mo13 2-Dwingeloo/Diever Wapse Mo13 1  B  13.00 uur
  Jeugd onder 11    
 HZVV Jo11 1-Hoogeveen Jo11 1  B  09.00 uur
 HZVV Jo11 2-HH'97 Jo11 1  B  10.00 uur
 HZVV Jo11 3-De Weide Jo11 3  B  11.00 uur
 HZVV Jo11 4-Hoogeveen Jo11 3  B  11.00 uur
 Alcides Jo11 3-HZVV Jo11 5  B  08.45 uur
 HZVV Jo11 6-SC Rouveen Jo11 2  B  10.00 uur
 HH'97 Jo11 3-HZVV Jo11 7  B  09.00 uur
  (Sportpark De Oosthoek, vv Hollandscheveld)    
 HZVV Jo11 8-Noordscheschut Jo11 3  B  09.00 uur
  Jeugd onder 9    
 HZVV Jo9 1-Alcides Jo9 1  B  11.00 uur
 HZVV Jo9 2-JVZ Jo9 1  B  09.00 uur
 Twedo Jo9 2-HZVV Jo9 3  B  11.00 uur
 HZVV Jo9 4-MSC Jo9 3  B  10.00 uur
 Ruinerwold Jo9 2-HZVV Jo9 5  B  11.00 uur
  Jeugd onder 8    
 DESZ Jo8 1-HZVV Jo8 1  B  13/09
 HZVV Jo8 2-HH'97 Jo8 1  B  09.00 uur
 SVV'04 Jo8 2-HZVV Jo8 3  B  10.05 uur
 HZVV Jo8 4-Elim Jo8 1  B  12.00 uur
 JVZ Jo8 2-HZVV Jo8 5  B  09.00 uur
 SC Rouveen Jo8 2-HZVV Jo8 6  B  10.00 uur
 HZVV Jo8 7-WIJC Jo8 3  B  12.00 uur
     
 maandag 4 september 2017    
 FC Emmen Jo14 1-HZVV Jo15 1  O  18.30 uur
  (Stadion FC Emmen, JenS-vesting)    
     
 dinsdag 5 september 2017    
 HZVV 2-ACV 2  O  20.15 uur
 Dalen/DSC Jo19 1-HZVV Jo19 1  O  19.30 uur
  (Sportpark 't Grootveld, Dalen)    
 HZVV Jo13 2-OZC Jo13 1  O  19.30 uur
     
 woensdag 6 september 2017    
 HZVV Jo17 1-Blauw Wit'34 Jo17 1  O  19.30 uur
 HZVV Jo13 1-JVC Dedemsvaart Jo13 1  O  19.00 uur
     
 vrijdag 8 september 2017    
  Sporthal Buddingehof, Ruinerwold:    
 Ruinerwold zaal 1-HZVV zaal 1  B  20.30 uur
  Sporthal Veenoord:    
 DZOH zaal 2-HZVV zaal 2  B  20.30 uur
  Sporthal Het Activum:    
 HZVV zaal 3-Pesse zaal 1  B  20.05 uur
 Hoogeveen zaal 2-HZVV zaal 4  B  19.00 uur
 HZVV zaal 5-Hoogeveen zaal 5  B  21.55 uur
     
 zaterdag 9 september 2017    
  Senioren    
 SDC Putten 1-HZVV 1  C  14.30 uur
 HZVV 2-NKVV 1  B  14.30 uur
 De Weide 3-HZVV 3  B  12.45 uur
 HZVV 4-Tiendeveen 2  B  14.30 uur
 HZVV 5-SVBO 2  B  12.30 uur
 VVAK 3-HZVV 6  B  14.30 uur
 Pesse 2-HZVV 7  B  15.00 uur
 Achilles 1894 VR1-HZVV VR1  B  15.00 uur
 De Weide VR2-HZVV VR2  B  12.00 uur
  Jeugd onder 19    
 Achilles 1894 Jo19 1-HZVV Jo19 1  B  14.30 uur
 Zwartemeerse Boys Jo19 1-HZVV Jo19 2  B  14.00 uur
 Ruinen Jo19 1-HZVV Jo19 3  B  14.00 uur
  Jeugd onder 17    
 HZVV Jo17 1-Germanicus/CSVC Jo17 1  B  12.45 uur
 Twedo Jo17 1-HZVV Jo17 2  B  12.00 uur
 HZVV Jo17 3-JVZ Jo17 2  B  09.00 uur
 HZVV Jo17 4-NWVV/Titan Jo17 2  B  14.30 uur
 JVZ Jo17 3-HZVV Jo17 5  B  10.30 uur
 HZVV Mo17 1-Hoogeveen Mo17 1  B  10.30 uur
  Jeugd onder 15    
 HZVV Jo15 1-Hoogeveen/Tiendeveen Jo15 1  B  10.30 uur
 Pesse Jo15 1-HZVV Jo15 2  B  10.30 uur
 De Weide Jo15 3-HZVV Jo15 3  B  09.00 uur
 MSC Jo15 4-HZVV Jo15 4  B  09.00 uur
 MSC Jo15 5-HZVV Jo15 5  B  11.45 uur
 HZVV Jo15 6-FC Assen Jo15 5  B  09.00 uur
 HZVV Mo15 1-EHS'85 Mo15 1  B  10.45 uur
 Staphorst Mo15 1-HZVV Mo15 2  B  10.30 uur
  Jeugd onder 13    
 Emmen Jo13 1-HZVV Jo13 1  B  10.30 uur
 HZVV Jo13 2-De Weide Jo13 2  B  10.30 uur
 HZVV Jo13 3-Vitesse'63 Jo13 1  B  09.00 uur
 HH"97 Jo13 2-HZVV Jo13 4  B  10.30 uur
  (Sportpark 't Hoge Bos, HODO)    
 De Weide Jo13 5-HZVV Jo13 5  B  10.30 uur
 HZVV Jo13 6-Noordscheschut Jo13 2  B  12.30 uur
 VCG Mo13 1-HZVV Mo13 1  B  11.00 uur
 Dwingeloo/Diever Wapse Mo13 1-HZVV Mo13 2  B  10.30 uur
  (Sportpark Hulsebosch, Dwingeloo)    
  Jeugd onder 11    
 FC Klazienaveen Jo11 1-HZVV Jo11 1  B  10.00 uur
 SC Erica Jo11 1-HZVV Jo11 2  B  10.00 uur
 JVZ Jo11 2-HZVV Jo11 3  B  11.30 uur
 JVZ Jo11 3-HZVV Jo11 4  B  09.00 uur
 HZVV Jo11 5-De Weide Jo11 5  B  09.00 uur
 Staphorst Jo11 3-HZVV Jo11 6  B  09.00 uur
 HZVV Jo11 7-De Weide Jo11 8  B  09.00 uur
 De Weide Jo11 9-HZVV Jo11 8  B  09.00 uur
  Jeugd onder 9    
 FC Meppel Jo9 1-HZVV Jo9 1  B  10.00 uur
 Noordscheschut Jo9 1-HZVV Jo9 2  B  09.00 uur
 HZVV Jo9 3-Hoogeveen Jo9 3  B  10.00 uur
 Alcides Jo9 3-HZVV Jo9 4  B  08.45 uur
 HZVV Jo9 5-De Weide Jo9 10  B  11.00 uur
  Jeugd onder 8    
 HZVV Jo8 1-JVZ Jo8 1  B  10.00 uur
 De Weide Jo8 1-HZVV Jo8 2  B  10.00 uur
 HZVV Jo8 3-Germanicus/CSVC Jo8 2  B  11.00 uur
 JVZ Jo8 3-HZVV Jo8 4  B  09.00 uur
 HZVV Jo8 5-Hoogeveen Jo8 2  B  09.00 uur
 HZVV Jo8 6-MSC Jo8 2  B  11.00 uur
 Staphorst Jo8 3-HZVV Jo8 7  B  11.00 uur

Komende wedstrijden

Heino VR1 HZVV VR1 zaterdag 23 september 15:00
SWZ Sneek Jo19-1 HZVV Jo19-1 zaterdag 23 september 12:45
Achilles 1894 Jo17-1 HZVV Jo17-1 zaterdag 23 september 12:30