header-logo
HZVV zaal 3 & HZVV zaal 4

HZVV zaal 3 & HZVV zaal 4

finale
 1  zvv Urk 3-Gieten 1  21/04  3-4
   (Sporthal De Kamp, Vries)    
       
1/2 finale
 1  De Pelikanen 2-zvv Urk 3  07/04  2-7
 2  Futsal Dragten 4-Gieten 1  07/04  2-5
       
1/4 finale
 1  zvv Urk 3-Dalen 1  22/03  5-4
 2  Futsal Dragten 4-TOSS 1  17/03  7-5
 3  Achilles 1894 1-Gieten 1  17/03  5-6
 4  DWS Oosterpoort 4-De Pelikanen 2  17/03  1-6
       
1/8 finale
 1  Hoogeveen 2-Dalen 1  24/02  4-5
 2  zvv Urk 3-Haskerland 1  01/03  10-0
 3  Oeverzwaluwen 2-TOSS 1 wns  01/03  4-4
 4  Futsal Dragten 4-Futsal Buitenpost 2  24/02  10-3
 5  Futsal Winsum 5-DWS Oosterpoort 4  24/02  6-10
 6  De Pelikanen 2 wns-Futsal Winsum 3  24/02  5-5
 7  Achilles 1894 1-vrij geloot    
 8  Gieten 1-vrij geloot    
       
4e ronde
 1  HZVV 3-Dalen1  10/02  1-5
 2  SC Genemuiden 3-Hoogeveen 2  08/02  2-4
 3  Udiros 1-zvv Urk 3  08/02  4-6
 4  Haskerland 1-Workum 1  08/02  BNO
 5  Futsal Cambuur 2-Oeverzwaluwen 2  10/02  3-7
 6  Blauw Wit'34 3-TOSS 1  08/02  2-3
 7  ONT/CHZ 3-Futsal Buitenpost 2  10/02  2-10
 8  Drachtster Boys 2-DWS Oosterpoort 4  08/02  1-3
 9  Futsal Dragten 4-DWS Oosterpoort 3  10/02  7-4
 10  Achilles 1894 1-LTC 2  10/02  12-3
 11  Gieten 1-REUZ 3  17/02  12-3
 12  Futsal Winsum 3-WMC 4  10/02  8-4
 13  WMC JO17 1-De Pelikanen 2  10/02  2-3
 14  Futsal Winsum 5-Appingedam 2  10/02  6-5
       
3e ronde
 1  ACV 2-Appingedam 2  28/11  5-6
 2  Achilles 1894 1-Be Fit 1  27/01  BNO
 3  Balk 3-Blauw Wit'34 3  29/11  4-9
 4  Drachtster Boys 2-Balk 2  02/12  3-1
 5  Beilen 3-DWS Oosterpoort 3  30/11  4-14
 6  Futsal Buitenpost 2-Blauw Wit'34 5  30/11  5-2
 7  Drs. Vijfje 29-DWS Oosterpoort 4 wns  30/11  4-4
 8  Dalen 1-SC Erica 2  02/12  BNO
 9  HZVV 3-Dalen 2  02/12  BNO
 10  Futsal Buitenpost 3-Futsal Cambuur 2 wns  30/11  5-5
 11  Futsal Dragten 4-Futsal Rodenburg 1  02/12  BNO
 12  Futsal Winsum 3-Futsal Marum 4  02/12  BNO
 13  Futsal Marum 5-LTC 2  02/12  1-3
 14  ONT/CHZ 3-Futsal Winsum 4  02/12  4-3
 15  Futsal Winsum 5-De Slingerij 1  02/12  6-4
 16  Haskerland 1-GAVC 1  30/11  7-2
 17  SC Genemuiden 3-HZVV 4  30/11  7-3
 18  Hoogeveen 2-FC Kraggenburg 1  23/11  9-4
 19  ONS Sneek 2-Oeverzwaluwen 2  30/11  3-14
 20  Oranje Nassau 6-De Pelikanen 2  02/12  6-12
 21  zvv Urk 3-Pesse 2  02/12  15-1
 22  REUZ 3-Potetos 2  02/12  6-5
 23  Udiros 1-Ruinerwold 1  30/11  5-2
 24  TLC 1-WMC 4  02/12  0-3
 25  WMC Jo17 1 wns-zvv Grijpskerk 2  02/12  4-4
 26  TOSS 1-VC Trynwalden 1  28/11  8-5
 27  Workum 1-vrij geloot    
 28  Gieten 1-vrij geloot    
 Opmerking 1: Potetos 2 en Futsal Rodenburg 1 ondanks
 uitschakeling in de 2e ronde toch ingeloot voor 3e ronde!
 Opmerking 2: ONT/CHZ 1 en Frisa 2 vervolgen het
 bekertoernooi in de A-categorie!
       
2e ronde
 1  Futsal Winsum 3-zvv Delfzijl 4  14/10  6-5
 2  Futsal Winsum 4-Real Camaradas 4  14/10  5-2
 3  SC Loppersum 1-Futsal Winsum 5  14/10  2-5
 4  zvv Delfzijl 5-De Pelikanen 2  14/10  1-12
 5  De Slingerij 1-zvv Delfzijl 6  14/10  5-1
 6  zvv Grijpskerk 2 wns-zvv Delfzijl 7  10/10  2-2
 7  Omlandia 4-Appingedam 2  14/10  0-11
 8  Omlandia 5-Oranje Nassau 6  14/10  2-10
 9  Drs. Vijfje 29-Omlandia 6  14/10  7-4
 10  Oranje Nassau 4-DWS Oosterpoort 4  14/10  1-5
 11  DWS Oosterpoort 3 wns-Potetos 2  14/10  7-7
 12  WMC Jo17 1-Potetos 8  14/10  10-7
 13  REUZ 3-Oranje Nassau 5  10/10  7-5
 14  WMC 4-Zuidlaren'87 1  14/10  BNO
 15  Beilen 3-Gieten 4  12/10  13-0
 16  Gieten 2-LTC 2  14/10  5-10
 17  Futsal Marum 4-LTC 4  14/10  3-2
 18  ACV 2-Futsal Rodenburg 1  10/10  9-7
 19  ACV 3-Futsal Marum 5  10/10  1-8
 20  TLC 1 wns-ACV 7  14/10  3-3
 21  ONR 3-Achilles 1894 1 wns  14/10  6-6
 22  Futsal Buitenpost 2-Nieuw Roden 2  12/10  6-3
 23  Futsal Buitenpost 3-Futsal Dragten 5  12/10  8-3
 24  Drachtster Boys 2-Futsal Buitenpost 4  14/10  5-0
 25  Futsal Dragten 4-Holwerd 2  14/10  18-1
 26  ONT/CHZ 1 wns-ONT/CHZ 2  14/10  3-3
 27  ONT/CHZ 3-Be Quick Dokkum 1  14/10  5-1
 28  ONT/CHZ 5-VC Trynwalden 1  14/10  3-6
 29  TOSS 1-Drachtster Boys 4  10/10  5-2
 30  GAVC 1 wns-VC Trynwalden 2  11/10  3-3
 31  Blauw Wit'34 5-Irnsum 1  13/10  14-0
 32  Blauw Wit'34 2-Frisia 2  12/10  2-4
 33  Blauw Wit'34 7-Futsal Cambuur 2  12/10  3-10
 34  Blauw Wit34'10-Oeverzwaluwen 2  13/10  4-5
 35  Futsal Cambuur 3-Blauw Wit'34 3  12/10  2-6
 36  Blauw Wit'34 4-Workum 1  13/10  3-4
 37  ONS Sneek 2 wns-Workum 3  12/10  5-5
 38  Balk 3-Workum 4  11/10  4-3
 39  Balk 2-zvv Lemsterland 1  11/10  BNO
 40  Haskerland 1-De Griffioen 2  12/10  5-2
 41  Udiros 1-De Griffioen 3  12/10  11-5
 42  zvv Urk 3-Ens 3  12/10  9-1
 43  FC Kraggenburg 1-RKO 1  12/10  BNO
 44  Futsal Emmeloord 5-Ruinerwold 1  12/10  6-12
 45  SC Genemuiden 3-ZZVV 4  12/10  7-4
 46  HODO 2-Pesse 2  10/10  4-5
 47  Hoogeveen 2-Noordscheschut 3  12/10  16-6
 48  Hoogeveen 3-Dalen 1  14/10  5-8
 49  SC Erica 2-ZZVV 3  10/10  6-5
 50  HZVV 3-DZOH 1  14/10  7-4
 51  SC Erica 3-HZVV 4  14/10  4-10
 52  Dalen 2-Hoogeveen 5  14/10  15-2
 53  Be Fit 1-vrij geloot    
 54  Gieten 1-vrij geloot    

Komende wedstrijden

Geen aankomende wedstrijden
Geen aankomende wedstrijden
Geen aankomende wedstrijden