header-logo
HZVV zaal 1 & HZVV zaal 2 & HZVV zaal 4

HZVV zaal 1 & HZVV zaal 2 & HZVV zaal 4

finale
 1 Futsal Frisia 3-DWS Oosterpoort  2  20/04  19.30 uur
   (Sporthal Het Activum, Hoogeveen)    
       
1/2 finale
 1  DWS Oosterpoort 2-Futsal Winsum 3  23/03  8-6
 2  Futsal Emmeloord 3-Futsal Frisia 3  28/03  2-6
       
1/4 finale
 1  HZVV 4-DWS Oosterpoort 2  02/03  5-10
 2  Workum 3-Futsal Emmeloord 3  27/02  2-7
 3  Futsal Buitenpost 3-Futsal Frisia 3  28/02  3-9
 4  Futsal Winsum 3-Golden Oldies 1  02/03  8-6
1/8 finale
 1  DWS Oosterpoort 6-DWS Oosterpoort 2  02/02  3-6
 2  Futsal Winsum 4-Futsal Winsum 3 wns  02/02  5-5
 3  Futsal Marum 5-Futsal Emmeloord 3  02/02  3-7
 4  Golden Oldies 1-LTC 2  29/01  6-4
 5  HZVV 4-Futsal Rodenburg 1  02/02  7-2
 6  GAVC 1-Workum 3  30/01  1-5
 7  Futsal Frisia 3-Futsal Heerenveen 1  31/01  6-3
 8  Futsal Buitenpost 3-Dalen 1  31/01  4-3
4e ronde
 1  DWS Oosterpoort 1-Futsal Winsum 3 wns  12/01  6-6
 2  Oranje Nassau 6-DWS Oosterpoort 2  10/01  1-5
 3  DWS Oosterpoort 3-DWS Oosterpoort 6  12/01  4-9
 4  Hoogeveen 5-Futsal Emmeloord 3  10/01  3-10
 5  wns Futsal Heerenveen 1-zvv Urk 3  10/01  4-4
 6  VWC 1-Workum 3  10/01  3-4
 7  Futsal Winsum 4-De Slingerij 1  12/01  3-2
 8  HZVV 4-Titan 1  12/01  6-5
 9  Oeverzwaluwen 2-GAVC 1  10/01  4-5
 10  Futsal Frisia 3-Blauw Wit'34 4  10/01 14-5
 11  Futsal Buitenpost 3-De Herauten 2  10/01  5-0
 12  Futsal Marum 2-Futsal Rodenburg 1  12/01  TNO
 13  Dalen 1-vrij geloot    
 14  Golden Oldies 1-vrij geloot    
 15  Futsal Marum 5-vrij geloot    
 16  LTC 2-vrij geloot    
3e ronde
 1  wns Futsal Winsum 3-Usquert 1  01/12  7-7
 2  Futsal Winsum 4-SC Loppersum 1  01/12  3-1
 3  De Slingerij 1-Futsal Winsum 5  01/12  3-2
 4  DWS Oosterpoort 1-Omlandia 3  01/12  BNO
 5  SV Bedum 3-DWS Oosterpoort 2  01/12  4-6
 6  Oranje Nassau 4-DWS Oosterpoort 3  29/11  1-11
 7  DWS Oosterpoort 6-WMC 3  01/12  12-6
 8  Oranje Nassau 6-WMC 4  29/11  4-1
 9  Schattenberg 1-LTC 2 wns  01/12  3-3
 10  Futsal Marum 2-LTC 4  01/12  BNO
 11  Futsal Marum 5-Asser Boys 5  01/12  8-0
 12  ACV 4-Futsal Rodenburg 1  01/12  1-16
 13  ONR 3-Futsal Buitenpost 3  01/12  4-5
 14  De Herauten 2-Blauw Wit'34 9  27/11  23-5
 15  Blauw Wit'34 11-Golden Oldies 1  29/11  8-11
 16  Blauw Wit'34 4-'t Fean'58 1  06/12  5-2
 17  Futsal Frisia 3-Futsal Dragten 4  29/11  12-3
 18  GAVC 1-ONT 3  28/11  BNO
 19  Oeverzwaluwen 2-Blauw Wit'34 7  29/11  BNO
 20  Workum 3-Blauw Wit'34 3  28/11  5-4
 21  Black Boys 6-Futsal Emmeloord 3  29/11  3-6
 22  Futsal Heerenveen 1-ZV Balk 2  29/11  7-5
 23  Haskerland 1-zvv Urk 3  29/11  3-6
 24  wns VWC 1-Futsal Emmeloord 5  29/11  4-4
 25  HZVV 4-ZZVV 3  01/12  3-1
 26  Be Fit 1-Titan 1  27/11  2-7
 27  Dalen 1-DZOH 3  01/12  11-3
 28  Hoogeveen 5-vrij geloot    

 

Komende wedstrijden

HZVV VR1 Drenthina VR1 zaterdag 28 april 15:00
Buitenpost Jo19-1 HZVV Jo19-1 zaterdag 12 mei 13:00
DZOH Jo17-1 HZVV Jo17-1 zaterdag 12 mei 10:00