header-logo
HZVV Jo9-6

HZVV Jo9-6

5e ronde
 1  Ruinerwold Jo9 1-SVM Jo9 1  06/05  0-10
 2  Stormvogels'64 Jo9 1-Jong Harkema Jo9 2  29/04  5-2
 3  Opende Jo9 1-Hardegarijp Jo9 1  29/04  2-7
 4  CEC Jo9 1-ZNC Jo9 1  29/04  5-4
   winnaars naar bekerfinaledag op 10/06 bij vv Emmen    
       
4e ronde
 1  VVK Jo9 1-Opende Jo9 1  25/03  0-4
 2  ZNC Jo9 1-VAKO Jo9 1  25/03  3-0
 3  SVM Jo9 1-VVAK Jo9 1  25/03  7-4
 4  Heerenveen Jo9 4-Stormvogels'64 Jo9 1  25/03  1-2
 5  De Blesse Jo9 1-Ruinerwold Jo9 1  25/03  4-5
 6  CEC Jo9 1-Emmen Jo9 3  25/03  10-0
 7  Jong Harkema Jo9 2-SC Berlikum Jo9 1  25/03  1-0
 8  Hardegarijp Jo9 1-Anjum Jo9 1  25/03  11-1
       
tussenronde
 1  Musselkanaal Jo9 1-CEC Jo9 1  18/02  1-6
 2  Hardegarijp Jo9 1-Stanfries Jo9 1  18/02  5-0
       
3e ronde
 1  NOK Jo9 1-Heerenveen Jo9 4  03/12  6-8
 2  Oosterparkers Jo9 1-Hardegarijp Jo9 1  03/12  1-6
 3  Stormvogels'64 Jo9 1-IJVC Jo9 1  03/12  5-1
 4  Grijpskerk Jo9 1-Opende Jo9 1  03/12  1-4
 5  Ruinerwold Jo9 1-DESZ Jo9 3  03/12  5-2
 6  Stanfries Jo9 1-ACV Jo9 3  03/12  8-0
 7  ZNC Jo9 1-Noordster Jo9 1  03/12  3-0
 8  VAKO Jo9 1-Gieterveen Jo9 1  03/12  4-3
 9  Musselkanaal Jo9 1-BATO Jo9 1  03/12  3-2
 10  VVK Jo9 1-NEC Delfzijl Jo9 3  03/12  7-1
 11  Urk Jo9 4-SVM Jo9 1  03/12  1-6
 12  Heerenveen Jo9 3-De Blesse Jo9 1  03/12  2-3
 13  VVAK Jo9 1 wns-VCG Jo9 1  03/12  2-2
 14  Hardegarijp Jo9 2-Jong Harkema Jo9 2 wns  03/12  3-3
 15  CEC Jo9 1-Dalen/DSC Jo9 2  03/12  2-1
 16  Anjum Jo9 1-De Sweach Jo9 1  10/12  6-3
 17  SC Berlikum Jo9 1-Zevenhuizen Jo9 1  03/12  4-1
 18  Emmen Jo9 3-vrij geloot    
       
2e ronde
 1  ZNC Jo9 1-BTC Jo9 1  19/11  7-3
 2  ACV Jo9 3-SGO Jo9 1  19/11  11-0
 3  De Blesse Jo9 1-WIJC Jo9 1  19/11  5-0
 4  BATO Jo9 1-NEC Delfzijl Jo9 2  19/11  8-0
 5  FC Wolvega Jo9 3-Heerenveen Jo9 3  19/11  1-11
 6  VCG Jo9 1-VKW Jo9 2  19/11  4-0
 7  Jong Harkema Jo9 2-Drachtster Boys Jo9 5  19/11  5-4
 8  Oldeholtpade Jo9 1-Stanfries Jo9 1  19/11  0-7
 9  Opende Jo9 1-Pelikaan S. Jo9 1  19/11  BNO
 10  VVAK Jo9 1-Hoogeveen Jo9 4  19/11  8-2
 11  FC Birdaard-Anjum Jo9 1  19/11  3-6
 12  Hardegarijp Jo9 1-Jistrum Jo9 1  19/11  19-0
 13  De Sweach Jo9 1-Oerterp Jo9 2  19/11  5-1
 14  Gieten Jo9 2-Gieterveen Jo9 1  19/11  0-3
 15  Sleen Jo9 1-Dalen/DSC Jo9 2  23/11  0-4
 16  Balk Jo9 3-NOK Jo9 1  19/11  0-6
 17  NEC Delfzijl Jo9 3-Poolster Jo9 1  19/11  2-1
 18  IJVC Jo9 1-Makkum Jo9 1  19/11  4-2
 19  SF Deinum Jo9 1-Hardegarijp Jo9 2  19/11  3-6
 20  MSC Jo9 2-DESZ Jo9 3  19/11  0-7
 21  HOC Jo9 1-CEC Jo9 1  19/11  3-7
 22  GRC Groningen Jo9 3-VVK Jo9 1  19/11  4-5
 23  SC Berlikum Jo9 1-Leeuwarder Zwaluwen Jo9 1  19/11  4-1
 24  Heerenveen Jo9 4-Akkrum Jo9 1  19/11  3-1
 25  Oostergo Jo9 1-Grijpskerk Jo9 1  19/11  3-7
 26  SVBO Jo9 1-Emmen Jo9 3 wns  19/11  1-1
 27  ONR Jo9 1-Zevenhuizen Jo9 1  23/11  1-3
 28  Stormvogels'64 Jo9 1-Dronrijp/Foarut Jo9 1  19/11  8-0
 29  Zwartemeerse Boys Jo9 1-Musselkanaal Jo9 1  19/11  3-4
 30  Annen Jo9 1-VAKO Jo9 1  19/11  1-2
 31  Dwingeloo Jo9 1-Ruinerwold Jo9 1  19/11  2-6
 32  Muntendam Jo9 1-Noordster Jo9 1  19/11  1-5
 33  Harkstede Jo9 1-Oosterparkers Jo9 1  19/11  3-4
 34  Creil Jo9 1-Urk Jo9 4  19/11  1-4
 35  SVM Jo9 1-Tonego Jo9 2  19/11  23-1
       
1e ronde
 1  Sleat Jo9 1-Balk Jo9 3  26/10  1-6
 2  BATO Jo9 1-ASVB/Wedde Jo9 1  22/10  4-1
 3  SVM Jo9 1-Ens Jo9 1  22/10  12-1
 4  NOK Jo9 1 wns-Zeerobben Jo9 2  22/10  5-5
 5  ONS Sneek Jo9 2-IJVC Jo9 1  22/10  0-14
 6  Blauw Wit'34 Jo9 5-Drachtster Boys Jo9 5  22/10  2-4
 7  HZVV Jo9 6-Hoogeveen Jo9 4  22/10  3-9
 8  Anjum Jo9 1-Dokkum Jo9 1  22/10  10-2
 9  Irnsum Jo9 1-De Sweach Jo9 1  22/10  4-6
 10  VCG Jo9 1-Elim Jo9 1  22/10  10-0
 11  Steenwijk Jo9 1-De Blesse Jo9 1  22/10  0-5
 12  KZC'08 Jo9 5-Sleen Jo9 1  22/10  0-7
 13  SJS Jo9 1-Gieterveen Jo9 1  22/10  1-2
 14  QVC Jo9 1-Stormvogels'64 Jo9 1  22/10  0-9
 15  Muntendam Jo9 1-HS'88 Jo9 2  22/10  6-0
 16  CEC Jo9 1-SC Angelslo Jo9 1  22/10  16-2
 17  Zwartemeerse Boys Jo9 1-SC Erica Jo9 1  22/10  8-2
 18  Ruinerwold Jo9 1-Vitesse'63 Jo9 1  22/10  10-2
 19  Annen Jo9 1-Asser Boys Jo9 1  22/10  3-0
 20  Germanicus Jo9 1-SVBO Jo9 1  22/10  4-8
 21  Tonego Jo9 2-Bant Jo9 1  22/10  8-4
 22  ONT Jo9 3-Jistrum Jo9 1  22/10  9-12
 23  Beilen Jo9 1-Stanfries Jo9 1  22/10  1-7
 24  Leeuwarder Zwaluwen Jo9 1-Blauw Wit'34 Jo9 7  26/10  3-1
 25  Creil Jo9 1-EBC/Delfstrahuizen Jo9 1  22/10  11-0
 26  NEC Delfzijl Jo9 2-De Heracliden Jo9 1  22/10  4-2
 27  Niekerk Jo9 1-Zevenhuizen Jo9 1  22/10  1-2
 28  IJVC Jo9 2-Makkum Jo9 1  22/10  0-7
 29  DESZ Jo9 3-SC Rouveen Jo9 1  26/10  2-1
 30  FC Birdaard Jo9 1-VC Trynwalden Jo9 2  22/10  11-0
 31  WVV Jo9 4-BTC Jo9 1  22/10  3-9
 32  SV Bedum Jo9 2-VVK Jo9 1  22/10  3-4
 33  OKVC Jo9 1-Grijpskerk Jo9 1  22/10  0-7
 34  Rolder Boys Jo9 2-SGO Jo9 1  26/10  4-8
 35  Zeerobben Jo9 4-Dronrijp/Foarut Jo9 1  12/10  0-6
 36  Oerterp Jo9 2 wns-ODV Jo9 1  22/10  2-2
 37  Urk Jo9 4-Tollebeek Jo9 1  22/10  2-1
 38  Oosterparkers Jo9 1-SV Bedum Jo9 3  22/10  13-0
 39  Harkstede Jo9 1-Engelbert Jo9 1  22/10  3-1
 40  Nieuw Roden Jo9 1-ONR Jo9 1  22/10  1-4
 41  Feanstars Jo9 2-Jong Harkema Jo9 2  22/10  1-2
 42  Friese Boys Jo9 1-Hardegarijp Jo9 1  22/10  3-10
 43  FC Wolvega Jo9 3-OFW Jo9 1  22/10  7-0
 44  Ruinen Jo9 1-Dwingeloo Jo9 1  22/10  0-15
 45  VKW Jo9 2-Sweel Jo9 1  22/10  4-2
 46  FC Meppel Jo9 4-MSC Jo9 2  22/10  1-6
 47  Dalen/DSC Jo9 2-CSVC Jo9 2  22/10  13-0
 48  Pelikaan S Jo9 1-HFC'15 Jo9 3  22/10  4-3
 49  Musselkanaal Jo9 1-Nieuw Buinen Jo9 1  22/10  6-2
 50  Heerenveen Jo9 3-Langezwaag Jo9 1  22/10  5-0
 51  Noordster Jo9 1-Onstwedder Boys Jo9 1  22/10  9-6
 52  Sport Vereent Jo9 1-Oldeholtpade Jo9 1  22/10  0-5
 53  WIJC Jo9 1-Ruinerwold Jo9 3  22/10  13-1
 54  Minnertsga Jo9 1-SC Berlikum Jo9 1  26/10  2-4
 55  Weerdinge/Valther Boys Jo9 1-HOC Jo9 1  22/10  1-6
 56  Gasselte Jo9 1-Gieten Jo9 2  22/10  2-7
 57  Blauw Wit'34 Jo9 9-SF Deinum Jo9 1  22/10  TNO
 58  Oranje Nassau Jo9 1-GRC Groningen Jo9 3  22/10  2-4
 59  SZV Jo9 1-VAKO Jo9 1  26/10  1-5
 60  Pesse Jo9 1-VVAK Jo9 1  22/10  3-5
 61  Dokkum Jo9 2-Oostergo Jo9 1  22/10  4-5
 62  Hoogezand Jo9 2-ZNC Jo9 1  22/10  1-3
 63  Poolster Jo9 1-Corenos Jo9 1  22/10  4-0
 64  Hardegarijp Jo9 2-Drachtster Boys Jo9 6  22/10  6-1
 65  Opende Jo9 1-Drogeham Jo9 1  26/10  5-0
 66  Akkrum Jo9 1-Irnsum Jo9 2  22/10  3-2
 67  Oudehaske Jo9 1-Heerenveen Jo9 4  22/10  1-5
 68  FC Assen Jo9 7-ACV Jo9 3  22/10  1-9
 69  Emmen Jo9 3-Dalen/DSC Jo9 5  22/10  18-1
 70  NEC Delfzijl Jo9 3-vrij geloot    

 

Komende wedstrijden

HZVV VR1 Bruchterveld VR1 zaterdag 28 oktober 15:00
HZVV Jo19-1 GRC Groningen Jo19-1 zaterdag 28 oktober 15:00
Oranje Nassau Jo17-1 HZVV Jo17-1 zaterdag 28 oktober 12:30