header-logo
HZVV Jo13-5

HZVV Jo13-5

finale
 1  De Blesse Jo13 1-SJS Jo13 2  10/06  2-3
   terrein vv Emmen    
       
1/2 finale
 1  De Walde Jo13 1-De Blesse Jo13 1  29/04  0-3
 2  SJS Jo13 2-FVC Jo13 3  29/04  4-3
       
1/4 finale
 1  De Blesse Jo13 1-Tynaarlo Jo13 1  25/03  6-1
 2  De Walde Jo13 1-St. Jacob Jo13 1  25/03  2-0
 3  Elim Jo13 1-SJS Jo13 2  25/03  2-4
 4  WTTC Jo13 2-FVC Jo13 3  25/03  1-4
       
tussenronde
 1  WTTC Jo13 2-Vitesse'63 Jo13 1  18/02  2-1
 2  Elim Jo13 1-Sellingen Jo13 1  18/02  2-1
 3  Zuidhorn Jo13 3-FVC Jo13 3  18/02  3-4
       
3e ronde
 1  De Fivel Jo13 1-Zuidhorn Jo13 3  03/12  1-2
 2  Sellingen Jo13 1-SC Stadspark Jo13 1  03/12  6-1
 3  De Blesse Jo13 1-Olyphia Jo13 1  03/12  6-4
 4  FVC Jo13 3-Ternaard Jo13 1  03/12  6-1
 5  Tynaarlo Jo13 1-Suameer Jo13 1  03/12  3-0
 6  Mildam Jo13 1-WTTC Jo13 2  10/12  2-4
 7  Vitesse'63 Jo13 1-Urk Jo13 6  03/12  6-3
 8  EHS'85 Jo13 1-Elim Jo13 1  03/12  3-5
 9  SV Haulerwijk-De Walde Jo13 1  03/12  4-5
 10  VIOD Jo13 1-St. Jacob Jo13 1  10/12  0-2
 11  SJS Jo13 2-vrij geloot    
       
2e ronde
 1  ASC Jo13 1-WTTC Jo13 2  19/11  0-9
 2  FVC Jo13 3-Oerterp Jo13 2  19/11  3-2
 3  SC Erica Jo13 2-Elim Jo13 1  19/11  1-4
 4  St. Jacob Jo13 1-Harlingen Jo13 2  19/11  1-0
 5  Oerterp Jo13 3-Mildam Jo13 1  19/11  0-12
 6  Noordpool UFC Jo13 2-De Fivel Jo13 1  19/11  0-2
 7  Olyphia Jo13 1-MSC Jo13 4  19/11  2-1
 8  SC Bolsward Jo13 4-De Walde Jo13 1  19/11  1-3
 9  Rolder Boys Jo13 2-SV Haulerwijk Jo13 1  19/11  1-5
 10  Sellingen Jo13 1-VVS Jo13 2  19/11  6-0
 11  SJS Jo13 2 wns-Pekela 2000 Jo13 1  19/11  1-1
 12  Suameer Jo13 1-Dokkum Jo13 1  19/11  6-3
 13  Ternaard Jo13 1-Broekster Walden Jo13 3  23/11  2-0
 14  Tynaarlo Jo13 1-Eext Jo13 1  19/11  4-1
 15  Uffelte Jo13 1-Urk Jo13 6  19/11  5-8
 16  Tiendeveen Jo13 1-De Blesse Jo13 1 wns  19/11  5-5
 17  VCG Jo13 1-EHS'85 Jo13 1  19/11  2-4
 18  VIOD Jo13 1-De Monnik Jo13 1  19/11  6-2
 19  Vitesse'63 Jo13 1-JVZ Jo13 4  19/11  8-2
 20  Zuidhorn Jo13 3-Groninger Boys Jo13 1  19/11  4-2
 21  SC Stadspark Jo13 1-Haren Jo13 2  19/11  8-1
 Opmerking: Groninger Boys Jo13-1 is ingestroomd zonder deelname aan
 poulefase en 1e k.o.-ronde
       
1e ronde
 1  MSC Jo13 4-Alcides Jo13 4  22/10  7-0
 2  De Sweach Jo13 2-WTTC Jo13 2  22/10  2-5
 3  ZNC Jo13 2-De Fivel Jo13 1  22/10  0-6
 4  FC Ter Apel'96 Jo13 3-Sellingen Jo13 1  22/10  0-9
 5  Oerterp Jo13 2-Boornbergum'80 Jo13  1  22/10  5-2
 6  Onstwedder Boys Jo13 1-SJS Jo13 2  22/10  4-5
 7  Pekela 2000 Jo13 1-Onstwedder Boys Jo13 2  22/10  5-0
 8  Mildam Jo13 1 wns-DWP Jo13 1  22/10  2-2
 9  Blauw Wit'34 Jo13 4-FVC Jo13 3  22/10  0-2
 10  Tiendeveen Jo13 1-Wijster Jo13 1  22/10  4-2
 11  ZVC'14 Jo13 2-Eext Jo13 1  22/10  2-3
 12  Sport Vereent Jo13 1-SV Haulerwijk Jo13 1 wns  22/10  4-4
 13  Dokkum Jo13 1-Anjum Jo13 1  22/10  10-5
 14  Minnertsga Jo13 1-Harlingen Jo13 2  22/10  2-3
 15  Boerakker/SVMH Jo13 1-Oerterp Jo13 3  22/10  2-3
 16  EHS'85 Jo13 1-Valthermond Jo13 2  22/10  9-1
 17  Elim Jo13 1-Germanicus/CSVC Jo13 3  22/10  8-0
 18  VWC Jo13 1-Urk Jo13 6  22/10  2-3
 19  Langezwaag Jo13 1-Olyphia Jo13 1  22/10  0-6
 20  Eastermar Jo13 1-Suameer Jo13 1  22/10  2-8
 21  FC Meppel Jo13 3-Vitesse'63 Jo13 1  31/10  1-4
 22  HH'97 Jo13 2-VCG Jo13 1  22/10  1-5
 23  Uffelte Jo13 1-OFW Jo13 1  22/10  6-2
 24  Woudsend Jo13 1-SC Bolsward Jo13 4  22/10  0-4
 25  Oosterlittens Jo13 2-St. Jacob Jo13 1  22/10  0-8
 26  Broekster Walden Jo13 3-VCR Jo13 1  22/10  14-1
 27  HZVV Jo13 5-JVZ Jo13 4  22/10  2-3
 28  De Walde Jo13 1-RKO Jo13 1  22/10  6-0
 29  VVS Jo13 2-Westerlee Jo13 1  22/10  4-2
 30  Corenos Jo13 1-Noordpool UFC Jo13 2  22/10  1-2
 31  VIOD Jo13 1-Noordbergum Jo13 1  22/10  3-2
 32  VAKO Jo13 2-Tynaarlo Jo13 1  22/10  1-3
 33  Haren Jo13 2-Nieuw Roden Jo13 1  22/10  4-3
 34  Twedo Jo13 2-SC Erica Jo13 2  22/10  0-13
 35  Zuidhorn Jo13 3-SIOS Jo13 1  22/10  15-1
 36  CVO/Ouwe Syl Jo13 1-Ternaard Jo13 1  22/10  2-3
 37  ASC Jo13 1-Friese Boys Jo13 1  22/10  7-3
 38  Peize Jo13 2-SC Stadspark Jo13 1  22/10  0-3
 39  KSC Jo13 1-Rolder Boys Jo13 2 wns  22/10  5-5
 40  Velocitas 1897 Jo13 2-De Monnik Jo13 1 wns  22/10  6-6
 41  Urk Jo13 7-De Blesse Jo13 1  22/10  2-6

Komende wedstrijden

Geen aankomende wedstrijden
Geen aankomende wedstrijden
Geen aankomende wedstrijden