header-logo
HZVV Jo11-7

HZVV Jo11-7

5e ronde
 1  Dwingeloo Jo11 1-Opende Jo11 1  29/04  2-3
 2  Gomos Jo11 1-Woudsend Jo11 1  29/04  3-5
 3  Elim Jo11 1-SVN'69 Jo11 1  29/04  2-7
 4  ZNC Jo11 1-Grijpskerk Jo11 1  29/04  1-4
   winnaars naar bekerfinaledag op 10/06 bij vv Emmen    
       
4e ronde
 1  Grijpskerk Jo11 1-Ropta Boys Jo11 1  25/03  7-0
 2  Woudsend Jo11 1-DWP Jo11 1  25/03  5-3
 3  Elim Jo11 1-SVBO Jo11 1  25/03  3-2
 4  ZNC Jo11 1-Corenos Jo11 1  25/03  7-1
 5  SVN'69 Jo11 1-Pesse Jo11 1  25/03  3-1
 6  Dwingeloo Jo11 1-Tollebeek Jo11 1  25/03  4-2
 7  Gomos Jo11 1 wns-Annen Jo11 1  25/03  3-3
 8  Opende Jo11 1-Makkum Jo11 1  25/03  5-0
       
tussenronde
 1  SVN'69 Jo11 1-Germanicus Jo11 1  18/02  4-2
       
3e ronde
 1  SVBO Jo11 1-KSC Jo11 1  03/12  4-3
 2  Pesse Jo11 1-De Sweach Jo11 1  03/12  4-0
 3  Corenos Jo11 1-Poolster Jo11 1  03/12  4-3
 4  Annen Jo11 1-Haren Jo11 1  03/12  4-0
 5  GAVC Jo11 1-Makkum Jo11 1  03/12  2-3
 6  Germanicus Jo11 1-Sleen Jo11 1  03/12  7-0
 7  Oerterp Jo11 1-Opende Jo11 1 wns  03/12  1-1
 8  KZC'08 Jo11 3-Elim Jo11 1  03/12  4-6
 9  SC Veenwouden Jo11 1-SVN'69 Jo11 1  03/12  1-10
 10  Woudsend Jo11 1-Workum Jo11 2  03/12  4-3
 11  Ropta Boys Jo11 1-Nicator Jo11 1  07/12  3-2
 12  DWP Jo11 1 wns-Urk Jo11 6  03/12  1-1
 13  Dwingeloo Jo11 1-Flevo Boys Jo11 6  03/12  3-1
 14  Gomos Jo11 1-Annen Jo11 3  03/12  2-1
 15  BATO Jo11 1-ZNC Jo11 1  10/12  0-6
 16  Zuidhorn Jo11 3-Grijpskerk Jo11 1  03/12  2-8
 17  Tollebeek Jo11 1 wns-Friese Boys Jo11 1  03/12  4-4
       
2e ronde
 1  SVBO Jo11 1-HOC Jo11 1  19/11  2-0
 2  ZNC Jo11 1-Muntendam Jo11 1  19/11  8-6
 3  Nijland Jo11 1-Tollebeek Jo11 1  24/11  2-7
 4  Pesse Jo11 1-Nagele Jo11 1  19/11  8-1
 5  Gomos Jo11 1-Gieten Jo11 2  19/11  7-2
 6  SSS'68 Jo11 1-Friese Boys Jo11 1  24/11  0-2
 7  DWP Jo11 1-Staphorst Jo11 3  19/11  3-2
 8  ONT Jo11 3-Oerterp Jo11 1  19/11  3-6
 9  Haren Jo11 1-VVK Jo11 1  19/11  5-4
 10  Opende Jo11 1-ASC Jo11 1  19/11  9-0
 11  Flevo Boys Jo11 6-VENO Jo11 2  10/11  7-6
 12  Woudsend Jo11 1-SZW Sneek Jo11 3  19/11  8-1
 13  Sleen Jo11 1-Weerdinge/Valther Boys Jo11 1  19/11  3-1
 14  Germanicus Jo11 1 wns-HH'97 Jo11 1  19/11  1-1
 15  Potetos Jo11 1-Corenos Jo11 1  19/11  4-5
 16  Dokkum Jo11 1-SC Veenwouden Jo11 1  19/11  2-3
 17  Nicator Jo11 1-Leeuwarder Zwaluwen Jo11 2  16/11  6-2
 18  Annen Jo11 3-Gasselte Jo11 1  19/11  4-0
 19  ASVB/Wedde Jo11 1-Annen Jo11 1  19/11  0-2
 20  Dwingeloo Jo11 1-Smilde'94 Jo11 1  19/11  3-2
 21  SVV'04 Jo11 2-KZC'08 Jo11 3  19/11  3-6
 22  Grijpskerk Jo11 2-Zuidhorn Jo11 3  19/11  1-3
 23  Marrum Jo11 1-Ropta Boys Jo11 1 wns  19/11  2-2
 24  Grijpskerk Jo11 1-SV Haulerwijk Jo11 1  19/11  5-1
 25  Heiligerlee Jo11 1-BATO Jo11 1  19/11  2-7
 26  KSC Jo11 1-Rolder Boys Jo11 3  19/11  2-1
 27  SVN'69 Jo11 1-Havelte Jo11 1  19/11  9-1
 28  Poolster Jo11 1-Oranje Nassau Jo11 1  19/11  3-1
 29  Gorredijk Jo11 2-De Sweach Jo11 1  19/11  2-8
 30  Akkrum Jo11 2-GAVC Jo11 1  19/11  1-6
 31  Lemmer Jo11 1-Workum Jo11 2  19/11  3-5
 32  Elim Jo11 1-Noordscheschut Jo11 2  19/11  7-3
 33  Makkum Jo11 1-Minnertsga Jo11 1  19/11  8-4
 34  Urk Jo11 6-vrij geloot    
       
1e ronde
 1  HOC Jo11 1-Nieuw Buinen Jo11 3  22/10  25-0
 2  Ropta Boys Jo11 1-VIOD Jo11 2  22/10  3-1
 3  Blauw Wit'34 Jo11 6-Nicator Jo11 1  26/10  1-5
 4  Muntendam Jo11 1-FVV Jo11 1  25/10  14-0
 5  Potetos Jo11 1-SC Loppersum Jo11 1  22/10  4-3
 6  Flevo Boys Jo11 6-FC Wolvega Jo11 2  22/10  4-3
 7  Weerdinge/Valther Boys Jo11 1-NWVV/Titan Jo11 2  22/10  6-2
 8  SWZ Sneek Jo11 3-TOP'63 Jo11 2  26/10  4-1
 9  Omlandia Jo11 2-Haren Jo11 1  22/10  3-8
 10  St. Annaparochie Jo11 2-Marrum Jo11 1  22/10  2-6
 11  Niekerk Jo11 1-Grijpskerk Jo11 1  22/10  1-5
 12  Eenrum Jo11 1-VVK Jo11 1  22/10  1-11
 13  VIOS (O) Jo11 1-Sleen Jo11 1 wns  22/10  5-5
 14  Gieten Jo11 2-Gieterveen Jo11 1  22/10  10-1
 15  Raptim Jo11 3-Elim Jo11 1  22/10  2-6
 16  GAVC Jo11 1-Scharnegoutum'70 Jo11 1  22/10  5-2
 17  Minnertsga Jo11 1-St. Annaparochie Jo11 3  22/10  8-2
 18  De Sweach Jo11 1-Oudehaske Jo11 1  26/10  2-0
 19  Oerterp Jo11 1-ONT Jo11 1  22/10  6-5
 20  CEC Jo11 1-SVBO Jo11 1  22/10  1-16
 21  WNBC'09 Jo11 1-KSC Jo11 1  22/10  3-5
 22  Noordscheschut Jo11 2-JVZ Jo11 3  22/10  3-2
 23  Be Quick Dokkum Jo11 4-Dokkum Jo11 1  22/10  2-9
 24  Zuidhorn Jo11 3-Aduard 2000 Jo11 1  22/10  7-3
 25  SV Haulerwijk Jo11 1-De Wilper Boys Jo11 1  22/10  6-5
 26  Annen Jo11 1-Asser Boys Jo11 1  22/10  6-3
 27  HZVV Jo11 7-HH'97 Jo11 1  22/10  1-5
 28  KZC'08 Jo11 3-WKE'16 Jo11 2  22/10  6-4
 29  Opende Jo11 1-SVH/TFS Jo11 1  22/10  7-1
 30  Langezwaag Jo11 1-DWP Jo11 1 wns  22/10  2-2
 31  Dwingeloo Jo11 1-Stanfries Jo11 1  22/10  4-2
 32  ASC Jo11 1-SC Kootstertille Jo11 1  22/10  6-4
 33  Poolster Jo11 1-De Heracliden Jo11 2  22/10  6-2
 34  Workum Jo11 2-Mulier Jo11 1  22/10  8-1
 35  VWC Jo11 1-Urk Jo11 6  22/10  1-9
 36  Makkum Jo11 1-De Walde Jo11 1  22/10  7-2
 37  FC Meppel Jo11 3-Staphorst Jo11 3 wns  22/10  2-2
 38  Nagele Jo11 1-Tonego Jo11 1  22/10  17-1
 39  WVV Jo11 3-Heiligerlee Jo11 1  22/10  0-7
 40  RVC Jo11 2-Lemmer Jo11 1  22/10  0-8
 41  Corenos Jo11 1-NEC Delfzijl Jo11 4  22/10  4-3
 42  VC Trynalden Jo11 2-SC Veenwouden Jo11 1  22/10  0-4
 43  Pekelder Boys Jo11 1-ASVB/Wedde Jo11 1  26/10  0-5
 44  Nieuw Roden Jo11 2-Gomos Jo11 1  22/10  0-12
 45  Oranje Nassau Jo11 1-Peize Jo11 4  22/10  16-1
 46  Tollebeek Jo11 1-Ens Jo11 3  22/10  15-0
 47  FC Meppel Jo11 4-SVN'69 Jo11 1  22/10  1-8
 48  Oosterlittens Jo11 1-SSS'68 Jo11 1  22/10  1-12
 49  Tijnje Jo11 1-Gorredijk Jo11 2  22/10  2-8
 50  Olyphia Jo11 1-Havelte Jo11 1  26/10  2-7
 51  Stadskanaal Jo11 5-Gasselte Jo11 1  22/10  0-2
 52  KSC Jo11 2-SVV'04 Jo11 2  22/10  0-6
 53  Ruinen Jo11 1-Pesse Jo11 1  22/10  0-21
 54  Grijpskerk Jo11 2-Buitenpost Jo11 4  22/10  6-0
 55  Smilde'94 Jo11 1-ACV Jo11 2  26/10  6-4
 56  Balk Jo11 3-Woudsend Jo11 1  22/10  1-7
 57  BTC Jo11 2-BATO Jo11 1  22/10  2-4
 58  ZNC Jo11 1-Froombosch Jo11 1  26/10  13-0
 59  ACV Jo11 3-Rolder Boys Jo11 3  13/10  3-5
 60  Akkrum Jo11 2-SC Boornbergum'80 Jo11 1  22/10  3-2
 61  SVV'04 Jo11 3-Germanicus Jo11 1  22/10  2-9
 62  Leeuwarder Zwaluwen Jo11 2 wns-FVC Jo11 6  22/10  4-4
 63  Nijland Jo11 1-SDS Jo11 3  22/10  12-0
 64  Tynaarlo Jo11 1-Annen Jo11 3 wns  22/10  2-2
 65  ONT Jo11 3-Rottevalle Jo11 1  22/10  5-2
 66  VENO Jo11 2-FC Meppel Jo11 5  22/10  13-3
 67  VC Trynwalden Jo11 4-Friese Boys Jo11 1  22/10  0-14

Komende wedstrijden

Heino VR1 HZVV VR1 zaterdag 23 september 15:00
SWZ Sneek Jo19-1 HZVV Jo19-1 zaterdag 23 september 12:45
Achilles 1894 Jo17-1 HZVV Jo17-1 zaterdag 23 september 12:30