header-logo
HZVV 9&11

HZVV 9&11

 3e k.o.-ronde
 1  SC Joure 10-FC Meppel 6  18/12  14.30 uur
 2  Drogeham 4-ONT O23 1  18/12  14.00 uur
 3  Scharnegoutum'70 4-Zeerobben 4  18/12  13.00 uur
 4  De Walde 2-Ouwe Syl 2  18/12  12.00 uur
 5  Flevo Boys O23 2-DESZ 3  18/12  14.45 uur
 6  Drachtster Boys O23 1-Heerenveense Boys O23 1  15/12  20.00 uur
 7  SC Twijzel 3-Marrum 3  18/12  14.30 uur
 8  Velocitas O23 1/Onderdendam 1-Groningen 3    
 9  Aduard 2000 3-FC Grootegast 5  18/12  14.30 uur
 10  Meedhuizen 2-ZEC 3  18/12  12.30 uur
 11  VAKO 5-ZNC 2  18/12  13.00 uur
 12  ACV 10-Fit Boys 3  18/12  12.30 uur
 13  SVBC O23 1-SVBO 3  18/12  14.00 uur
 14  Veenhuizen 3-ACV O23 2  18/12  14.30 uur
 15  SVBO 5-vrij geloot    
       
2e k.o.-ronde
 1  FC Grootegast 5-Oranje Nassau 8  16/11  2-1
 2  wns Marrum 3-VC Trynwalden 4  13/11  2-2
 3  ZEC 3-De Heracliden 3  13/11  7-2
 4  Westerkwartier 2-Aduard 2000 3  13/11  0-4
 5  Velocitas 1897 O23 1-Onderdendam 1  01/12  20.15 uur
 6  ZNC 2-Meeden 2  13/11  11-1
 7  Veenhuizen 3-Waskemeer 5  23/11  4-3
 8  Veendam 1894 4-ACV O23 2  10/11  0-3
 9  ONT O23 1-Eastermar 2  09/11  2-0
 10  wns ACV 10-Asser Boys 3  13/11  1-1
 11  Fit Boys 3-SJS O23 1  13/11  6-3
 12  wns Flevo Boys O23 2-DESZ 4  13/11  2-2
 13  DESZ 3-HZVV 11  13/11  3-2
 14  SVBO 3-EMMS 2  13/11  BNO
 15  wns Drachtster Boys O23 1-IJVC 3  13/11  1-1
 16  Heerenveense Boys O23 1-Oudega 1  13/11  12-0
 17  SC Twijzel 3-Harkema Opeinde 4  17/11  2-1
 18  Ouwe Syl 2-Drachtster Boys 7  13/11  7-1
 19  FC Meppel 6-Alcides 3  13/11  4-1
 20  Meedhuizen 2-TEO 2  13/11  7-3
 21  Scharnegoutum'70 4-Balk 4  13/11  3-0
 22  Zeerobben 4-Heeg 3  13/11  5-2
 23  Urk O23 2-SC Joure 10  13/11  3-6
 24  VAKO 5-Fit Boys 5  13/11  6-2
 25  SVBO 5-DZOH 8  13/11  1-0
 26  DZOH 7-SVBC O23 1  13/11  3-5
 27  SC Franeker 6-De Walde 2  17/11  1-3
 28  wns Drogeham 4-Leeuwarder Zwaluwen 1  13/11  2-2
 29  Groningen 3-vrij geloot    
       
1e k.o.-ronde
 1  DZOH 8-CSVC 4  16/10  6-3
 2  EMMS 2-DZOH 10  16/10  1-0
 3  Drenthina 6-DZOH 7  16/10  1-2
 4  SVBO 5-Emmen 2  16/10  2-0
 5  SVBO 3-HZVV 9  16/10  5-3
 6  Valthermond 2-SVBC O23 1 wns  16/10  2-2
 7  HZVV 11-Staphorst 9   16/10  BNO
 8  wns Alcides 3-MSC 3  16/10  1-1
 9  MSC 6-DESZ 3  16/10  2-4
 10  FDS 2-FC Meppel 6  16/10  3-5
 11  DESZ 4-SVBS'77 2  16/10  3-0
 12  Jubbega 2-Flevo Boys O23 2 wns  20/10  1-1
 13  VHK 3-Urk O23 2 wns  16/10  3-3
 14  SV Haulerwijk 3-Fit Boys 3  16/10  1-3
 15  Peize 3-Waskemeer 5  14/10  3-5
 16  Donkerbroek 3-Veenhuizen 3 wns  16/10  1-1
 17  SC Joure 10-Heerenveense Boys 5  16/10  8-0
 18  ONT O23 1-Oudehaske 4  19/10  6-3
 19  Heerenveense Boys O23 1-Bakhuizen 2  16/10  2-1
 20  De Walde 2-CVVO 5  23/10  2-1
 21  Oudega 1-Wagenborger Boys 2  16/10  3-2
 22  SC Bolsward 7-Heeg 3  16/10  1-2
 23  TOP'63 4-Scharnegoutum'70 4  16/10  0-4
 24  Workum 4-IJVC 3  23/10  4-5
 25  Leeuwarder Zwaluwen 10-SC Franeker 6  16/10  3-5
 26  SC Franeker 7-Zeerobben 4  16/10  4-6
 27  Leeuwarder Zwaluwen 11-SSS'68 3  16/10  5-3
 28  VC Trynwalden 4-Leeuwarder Zwaluwen 8  16/10  6-0
 29  Blauw Wit'34 9-Ouwe Syl 2  16/10  1-6
 30  Marrum 3-Be Quick Dokkum 8  03/11  BNO
 31  Houtigehage 2-Drachtster Boys O23 1  16/10  2-7
 32  Drachtster Boys 7-Broekster Boys 4  16/10  4-1
 33  Harkema Opeinde 4-Rijperkerk 3  16/10  4-1
 34  Noordbergum 2-SC Twijzel 3  16/10  1-5
 35  Eastermar 2-Drogeham 3  16/10  4-3
 36  Drogeham 4-Zuidhorn 5  16/10  4-2
 37  ACV O23 2-Roden O23 1  16/10  4-1
 38  Friese Boys 3-Westerkwartier 2  16/10  0-5
 39  LTC 8-ACV 10  16/10  5-6
 40  SJS 6-Asser Boys 3  16/10  1-2
 41  Fit Boys 5-SJS 5  16/10  9-0
 42  SJS 4-VAKO 5  16/10  3-8
 43  HSC 5-SJS O23 1  16/10  0-3
 44  Wildervank 4-Meeden 2 wns  16/10  3-3
 45  WVV 4-ZNC 2  16/10  1-5
 46  VVS 4-Veendam 1894 4  16/10  0-6
 47  Coendersborg O23 1-Velocitas O23 1  16/10  0-4
 48  Oranje Nassau 8-SV Bedum 7  16/10  1-0
 49  SV Bedum O23 1-Meedhuizen 2 wns   16/10  3-3
 50  Be Quick 1887 5-Groningen 3  16/10  0-3
 51  ZEC 3-Zuidhorn 4  23/10  2-1
 52  TEO 2-NEC Delfzijl 5  16/10  1-0
 53  Gruno 6-FC Grootegast 5  03/11  2-4
 54  De Heracliden 3-Stedum 3  16/10  4-0
 55  Aduard 2000 3-Opende 3  16/10  6-2
 56  Balk 4-vrij geloot    
 57  Onderdendam 1-vrij geloot    

 

Komende wedstrijden

HZVV VR1 Oranje Nassau VR2 zaterdag 11 december 15:00
HZVV Jo19-1 GVAV Rapiditas Jo19-1 zaterdag 11 december 15:00
LAC Frisia 1883 Jo17-1 HZVV Jo17-1 zaterdag 18 december 13:00