header-logo
HZVV 8

HZVV 8

3e k.o.-ronde
 1  SC Stiens 4-Leeuwarder Zwaluwen 7  18/12 14.30 uur
 2  't Fean'58 5-Holwerd 2  18/12 12.45 uur
 3  SC Rouveen 4-FC Wolvega 3  18/12 14.00 uur
 4  Oudehaske 3-SF Deinum 3  18/12 14.30 uur
 5  Sleat 2-SC Bolsward 5/Scharnegoutum'70 3    
 6  Flevo Boys 5-LTC 6  18/12  14.45 uur
 7  SC Stadspark 6-Lycurgus 12  18/12  12.30 uur
 8  VEV'67 5-Gorecht 4  18/12  15.00 uur
 9  Grijpskerk 4-Rood Zwart Baflo 2  18/12 14.00 uur
 10  SVBO 2-Bargeres 2  18/12 14.30 uur
 11  Actief 2-BSVV 3  18/12  16.00 uur
 12  SC Loppersum 3-HFC'15 5  18/12 14.30 uur
 13  DIO Groningen 2-vrij geloot    
       
2e k.o.-ronde
 1  LTC 6-Damacota 2  13/11  6-1
 2  Holwerd 2-Wykels Hallum 3  13/11  5-3
 3  wns VEV'67 5-FC Burgum 4  13/11  2-2
 4  Flevo Boys 5-Nagele 2  13/11  2-1
 5  SVM 4-SC Rouveen 4  13/11  1-5
 6  FC Wolvega 3-SVN'69 2  13/11  4-1
 7  HZVV 8-SVBO 2  13/11  0-2
 8  wns Bargeres 2-FC Klazienaveen 5  13/11  2-2
 9  BSVV 3-Udiros 2  13/11  BNO
 10  VAKO 2-Actief 2  13/11  1-2
 11  Gorecht 4-GRC Groningen 3  13/11  2-1
 12  DVC Appingedam 4-SC Loppersum 3 wns  13/11  3-3
 13  Leeuwarder Zwaluwen 7-ONS Sneek 3  13/11  BNO
 14  Oudehaske 3-Blauw Wit'34 8  13/11  3-1
 15  SF Deinum 3-Beetgum 2  13/11  5-2
 16  SC Stiens 4-Be Quick Dokkum 5  13/11  3-0
 17  Grijpskerk 4-Winsum 4  17/11  8-1
 18  Velocitas 1897 5-Stadspark 6 wns  10/11  2-2
 19  The Knickerbockers 17-DIO Groningen 2  10/11  0-1
 20  't Fean'58 5-Drogeham 2  13/11  3-2
 21  Grijpskerk 5-HFC'15 5  13/11  0-4
 22  Lycurgus 12-DVC Appingedam 5  13/11  3-2
 23  SC Joure 7-Sleat 2  13/11  0-6
 24  SC Bolsward 5-Scharnegoutum'70 3  30/11  uitgesteld
 25  Rood Zwart Baflo 2-vrij geloot    
       
1e k.o.-ronde
 1  VVAK 2-Bargeres 2  16/10  0-1
 2  SVBO 2-SC Erica 2  16/10  10-0
 3  FC Klazienaveen 5-Zwartemeerse Boys 2  16/10  6-4
 4  De Weide 4-SVN'69 2  16/10  1-3
 5  Staphorst 8-HZVV 8 wns  16/10  3-3
 6  SC Genemuiden 5-SC Rouveen 4 wns  16/10  1-1
 7  d'Olde Veste'54 5-Flevo Boys 5  16/10  2-4
 8  Urk 8-SVM 4 wns  16/10  1-1
 9  Nagele 2-RKO 2  16/10  3-2
 10  Oudehaske 3-Waskemeer 3  16/10  10-1
 11  Waskemeer 4-FC Wolvega 3  16/10  2-6
 12  Udiros 2-Blue Boys 2  16/10  4-2
 13  CVVO 4-SC Joure 7  16/10  2-3
 14  SC Bolsward 5-CVVO 3  16/10  2-0
 15  ONS Sneek 3-SC Bolsward 4  16/10  5-3
 16  Sleat 2-ONS Sneek 2  16/10  3-0
 17  Waterpoort Boys 3-Scharnegoutum'70 3  16/10  1-4
 18  Wykels Hallum 3-Leovardia 6  16/10  8-1
 19  SC Franeker 5-Leeuwarder Zwaluwen 7 wns  20/10  4-4
 20  SF Deinum 3-Lions'66 2  16/10  5-0
 21  Blauw Wit'34 8-Be Quick Dokkum 4  16/10  3-0
 22  Be Quick Dokkum 5-Holwerd 3  15/10  7-2
 23  wns Beetgum 2-Blauw Wit'34 7  16/10  2-2
 24  SC Stiens 4-Oostergo 2  16/10  1-0
 25  't Fean'58 5-RWF 4  16/10  3-1
 26  Holwerd 2-FC Burgum 5  16/10  5-0
 27  Drogeham 2-SC Veenwouden 3  16/10  3-1
 28  VEV'67 5-Harkema Opeinde 3  27/10  4-1
 29  FC Burgum 4-Kollum 4  16/10  5-1
 30  BSVV 3-Achilles 1894 5  16/10  2-1
 31  LTC 6-ACV 8  27/10  2-1
 32  VAKO 2-BSVV 2  16/10  1-0
 33  Actief 2-VAKO 3  16/10  2-1
 34  GRC Groningen 3-HFC'15 3  16/10  2-1
 35  FC Ter Apel'96 2-Damacota 2  16/10  0-3
 36  HFC'15 5-Amiticita VMC 6  16/10  5-1
 37  DIO Groningen 2-Oosterparkers 2  16/10  2-0
 38  Amicitia VMC 7-Stadspark 6  16/10  0-8
 39  VVK 6-Velocitas 1897 5  16/10  1-5
 40  The Knickerbockers 18-Lycurgus 12  16/10  2-5
 41  Gruno 5-Grijpskerk 5  16/10  3-9
 42  FC Zuidlaren 3-Gorecht 4  16/10  3-4
 43  The Knickerbockers 16-Grijpskerk 4  16/10  1-7
 44  VVK 5-The Knickerbockers 17  16/10  4-5
 45  SV Bedum 6-DVC Appingedam 4  16/10  0-2
 46  Winsum 4-SV Bedum 5  16/10  BNO
 47  wns DVC Appingedam 5-Poolster 3  16/10  3-3
 48  Middelstum 3-Rood Zwart Baflo 2 wns  16/10  1-1
 49  SC Loppersum 3-vrij geloot    

 

Komende wedstrijden

Helpman VR1 HZVV VR1 zaterdag 29 januari 14:30
SC Genemuiden Jo19-1 HZVV Jo19-1 zaterdag 11 december 12:30
Geen aankomende wedstrijden