header-logo
HZVV 4&6&7

HZVV 4&6&7

3e k.o.-ronde
 1  Urk 5-Ens 2  18/12 14.00 uur
 2  DZOH 4-MSC 2  18/12 15.00 uur
 3  Onstwedder Boys 2-ACV 4  22/01 14.00 uur
 4  SV Bedum 4-Zuidhorn 3  18/12 14.30 uur
 5  Heerenveen 3-SC Bolsward 3  18/12 16.30 uur
 6  Buitenpost 4-Be Quick Dokkum 3  18/12 14.00 uur
 7  ACV 6-Peize 2  18/12 14.30 uur
 8  Amicitia VM 2-Groen Geel 6  18/12 12.30 uur
 9  The Knickerbockers 13-GRC Groningen 2  18/12 14.30 uur
       
2e k.o.-ronde
 1  NOK 2-Urk 5  13/11  2-5
 2  Ens 2-Steenwijk 2  13/11  1-0
 3  MSC 2-d'Olde Veste'54 4  13/11  2-1
 4  DZOH 4-HZVV 4  13/11  8-1
 5  FC Klazienaveen 3-Onstwedder Boys 2  23/11  TNO
 6  Oranje Nassau 3-SV Bedum 4  13/11  3-6
 7  IJVC 2-Heerenveen 3  13/11  2-4
 8  wns SC Bolsward 3-Irnsum 2  13/11  3-3
 9  VCR 2-Be Quick Dokkum 3  13/11  0-3
 10  Harkemase Boys 4-Buitenpost 4  13/11  0-2
 11  Zuidhorn 3-Opende 2  13/11  4-1
 12  Marum 4-Peize 2 wns  13/11  2-2
 13  Achilles 1894 4-ACV 6  13/11  1-4
 14  ACV 4-LTC 4  13/11  6-1
 15  GRC Groningen 2-The Knickerbockers 10  11/11  6-5
 16  Grijpskerk 3-The Knickerbockers 13  13/11  1-8
 17  Groen Geel 6-Potetos 3  13/11  6-2
 18  Lycurgus 5-Amicitia VMC 2  10/11  2-4
       
1e k.o.-ronde
 1  DZOH 4-HZVV 7  23/10  5-1
 2  Hoogeveen 3-HZVV 4 wns  16/10  3-3
 3  HZVV 6-FC Klazienaveen 3  16/10  2-6
 4  Urk 5-Staphorst 5  16/10  6-0
 5  Staphorst 7-MSC 2  16/10  2-4
 6  Steenwijk 2-Urk 6  16/10  5-4
 7  d'Olde Veste'54 4-Tonego 2  16/10  10-0
 8  Ens 2-SC Genemuiden 3  16/10  2-1
 9  wns Heerenveen 3-Noordscheschut 4  16/10  1-1
 10  ACV 6-SV Haulerwijk 2  16/10  5-4
 11  NOK 2-SDS 3  23/10  3-2
 12  Leovardia 4-IJVC 2  16/10  0-1
 13  Irnsum 2-Drachtster Boys 5  16/10  4-1
 14  Foarut 2-Buitenpost 4  16/10  1-2
 15  SC Stiens 3-VCR 2  16/10  0-2
 16  wns Be Quick Dokkum 3-Hardegarijp 3  16/10  3-3
 17  Harkemase Boys 4-'t Fean'58 3  16/10  1-0
 18  Peize 2-De Sweach 1  16/10  2-1
 19  Gruno 4-The Knickerbockers 10  16/10  TNO
 20  Oranje Nassau 3-Gruno 3  23/10  9-1
 21  Amicitia VMC 2-Holwierde 2  16/10  3-2
 22  VVSV'09 2-GRC Groningen 2  16/10  6-7
 23  SV Bedum 4-The Knickerbockers 11  16/10  6-2
 24  Potetos 3-Poolster 2  16/10  7-2
 25  Zuidhorn 3-De Wilper Boys 2  16/10  3-1
 26  LTC 4-GVAV Rapiditas 2  16/10  4-2
 27  Groen Geel 6-LTC 5  16/10  3-0
 28  The Knickerbockers 12-Lycurgus 5 wns  16/10  0-0
 29  SC Kootstertille 2-Marum 4 wns  16/10  4-4
 30  Opende 2-ONR 3  16/10  4-0
 31  Oranje Nassau 2-Grijpskerk 3  16/10  2-3
 32  Achilles 1894 4-Be Quick 1887 3  16/10  3-0
 33  The Knickerbockers 13-Aduard 2000 2  16/10  6-1
 34  FC LEO 2-ACV 4  16/10  1-4
 35  Onstwedder Boys 2-Wildervank 3  16/10  BNO
 36  SC Bolsward 3-vrij geloot    

 

Komende wedstrijden

Helpman VR1 HZVV VR1 zaterdag 29 januari 14:30
SC Genemuiden Jo19-1 HZVV Jo19-1 zaterdag 11 december 12:30
Geen aankomende wedstrijden