header-logo
HZVV 4

HZVV 4

finale
 1  Mamio 3-Lemmer 2  10/06  2-1
   terrein vv Emmen    
       
1/2 finale (zaterdag/zondag)
 1  Mamio 3-SC Emmeloord 3  06/05  7-0
 2  Holwierde 2-Lemmer 2  13/05  0-3
       
 1/4 finale
 1  FC Meppel 4-Mamio 3  22/04  5-6
 2  ONS Sneek 3-Holwierde 2 wns  22/04  1-1
 3  Black Boys 2-SC Emmeloord 3  20/04  0-3
 4  Lemmer 2-Zevenhuizen 2  23/04  3-0
       
4e ronde
 1  Ternaard 2-Holwierde 2  04/03  1-3
 2  Urk 5-FC Meppel 4  04/03  0-1
 3  HS'88 3-Mamio 3  04/03  0-1
 4  Anjum 2-ONS Sneek 3 wns  04/03  1-1
       
3e ronde
 1  Urk 5 wns-Twedo 2  04/02  1-1
 2  NEC Delfzijl 6-Anjum 2 wns  04/02  0-0
 3  ONS Sneek 3-SCN 2  04/02  4-2
 4  Holwierde 2-Borger 2  04/02  4-0
 5  Mamio 3-NEC Delfzijl 3  04/02  4-0
 6  Ternaard 2-Zeerobben 4  04/02  5-1
 7  SC Kootstertille 2-HS'88 3  04/02  0-3
 8  FC Meppel 4-SC Franeker 2  04/02  1-0
       
tussenronde
 1  Zeerobben 4-SVM 3  17/12  3-2
       
2e ronde
 1  ONR 3-NEC Delfzijl 6  19/11  1-7
 2  Twedo 2-Muntendam 2  22/11  3-1
 3  Zeerobben 4-Oeverzwaluwen 3  19/11  10-1
 4  SCN 2-VAKO 2  19/11  2-0
 5  SC Franeker 2 wns-Blue Boys 2  19/11  2-2
 6  Dokkum 3-Mamio 3  29/11  1-2
 7  Tiendeveen 2-Urk 5 wns  19/11  1-1
 8  FC Meppel 4-Scharnegoutum'70 2  19/11  5-2
 9  Hardegarijp 4-Holwierde 2  19/11  1-4
 10  NEC Delfzijl 3-Marum 4  19/11  3-1
 11  SC Genemuiden 8-ONS Sneek 3  19/11  0-2
 12  Borger 2-LTC 3  19/11  5-4
 13  SC Kootstertille 2-ACV 6  19/11  7-1
 14  Anjum 2-St. Annaparochie 1  19/11  2-1
 15  Ternaard 2-Harkema Opeinde 2  19/11  3-1
 16  HS'88 3-SJS 3  19/11  2-1
 17  SVM 3-vrij geloot    
       
1e ronde
 1  ONS Sneek 3-SC Joure 4  22/10  6-1
 2  Mamio 3-Oranje Nassau 4  22/10  10-4
 3  SC Genemuiden 8-DESZ 3  26/10  2-1
 4  Staphorst 5-FC Meppel 4  22/10  2-3
 5  NEC Delfzijl 3-Noordpool UFC 2  22/10  6-2
 6  Oostergo 2-Dokkum 3  22/10  0-5
 7  Blue Boys 2 wns-Drachtster Boys 4  22/10  2-2
 8  SC Kootstertille 2-VVT 2  22/10  5-3
 9  SVM 3-Staphorst 6  22/10  8-3
 10  FC Ter Apel'96 1-SJS 3  22/10  GEST.
 11  LTC 3-Achilles 1894 2  22/10  5-2
 12  Urk 5-Alcides 1  22/10  4-3
 13  St. Annaparochie 1-Leeuwarder Zwaluwen 4  27/10  1-0
 14  Oeverzwaluwen 3 wns-Urk 7  25/10  1-1
 15  Leeuwarder Zwaluwen 5-SC Franeker 2  22/10  3-5
 16  Scharnegoutum'70 2-ONS Sneek 5  22/10  6-4
 17  ACV 6-LTC 5  25/10  3-2
 18  Anjum 2-Kollum 3  22/10  3-0
 19  HZVV 4-Tiendeveen 2 wns  22/10  1-1
 20  Borger 2-NWVV 2  22/10  4-1
 21  Ternaard 2-Marrum 2  22/10  3-1
 22  Rijperkerk 3-Hardegarijp 4  22/10  1-2
 23  Harkema Opeinde 2-FC Grootegast 3  22/10  3-0
 24  Marum 4-SV Haulerwijk 2  22/10  10-2
 25  Holwierde 2-HS'88 2  22/10  3-2
 26  Muntendam 2 wns-NEC Delfzijl 4  25/10  1-1
 27  SC Erica 3-Twedo 2  25/10  0-5
 28  HS'88 3-Helpman 3  22/10  2-1
 29  Klazienaveen 3-SCN 2 wns  22/10  3-3
 30  SC Franeker 3-Zeerobben 4  25/10  4-7
 31  VAKO 2-Mamio 4  22/10  4-1
 32  NEC Delfzijl 6-BATO 3  26/10  7-5
 33  SV Bedum 7-ONR 3  26/10  1-2

Komende wedstrijden

Geen aankomende wedstrijden
Geen aankomende wedstrijden
Geen aankomende wedstrijden