header-logo
HZVV 2

HZVV 2

finale
 1  ACV 2-HZVV 2  20/05  1-0
       
1/2 finale
 1  HZVV 2-Staphorst 2  25/04  2-1
 2  ACV 2-WVV 2  26/04  3-0
       
1/4 finale
 1  Be Quick 1887 2-ACV 2 wns  15/04  1-1
 2  Gorecht 4-HZVV 2 wns  15/04  3-3
 3  Staphorst 2-d'Olde Veste'54 2  11/04  3-0
 4  WVV 2-Blauw Wit'34 2  15/04  2-1
       
1/8 finale
 1  ACV 2-GVAV Rapiditas 2  25/02  6-0
 2  Blauw Wit'34 2-Flevo Boys 2  21/02  1-0
 3  WVV 2-Drachtster Boys 2  04/03  2-0
 4  Be Quick 1887 2-Gorecht 2  25/02  5-2
 5  SC Genemuiden 2-HZVV 2  28/02  0-5
 6  Peize 2-Staphorst 2  22/02  1-3
 7  d'Olde Veste'54 2-Germanicus 2  22/02  5-3
 8  Gorecht 4-Heerenveen 2  25/02  2-0
       
3e ronde
 1  Peize 2-SWZ Sneek 2  18/12  3-2
 2  ACV 2-LSC 1890 2  17/12  4-1
 3  Gorecht 4-St. Annaparochie 2  17/12  6-0
 4  Be Quick 1887 2-Be Quick Dokkum 2  17/12  4-1
 5  Flevo Boys 2 wns-GRC Groningen 2  15/12  1-1
 6  Germanicus 2-Weerdinge 2  14/12  4-1
 7  SC Genemuiden 2-VEV'67 2  17/12  3-1
 8  CVVO 2-WVV 2  13/12  0-5
 9  Staphorst 2-vrij geloot    
 10  GVAV Rapiditas 2-vrij geloot    
 11  Drachtster Boys 2-vrij geloot    
 12  Gorecht 2-vrij geloot    
 13  d'Olde Veste'54-vrij geloot    
 14  Heerenveen 2-vrij geloot    
 15  HZVV 2-vrij geloot    
 16  Blauw Wit'34 2-vrij geloot    
       
2e ronde
 1  Gorecht 2-Be Quick 1887 (zat) 2  09/11  3-2
 2  Staphorst 2-Raptim 2  16/11  2-1
 3  WVV 2-NEC Delfzijl 2  17/11  2-0
 4  Heerenveen 2-SC Emmeloord 2  17/11  2-1
 5  BCV 2-Peize 2 wns  16/11  2-2
 6  d'Olde Veste'54 2-Zuidwolde 2  19/11  5-1
 7  LSC 1890 2-Urk 2  19/11  3-2
 8  GRC Groningen 2-The Knickerbockers 6  19/11  3-0
 9  GAVC 2-CVVO 2  19/11  1-2
 10  Drachtster Boys 2-ONT 2  19/11  3-1
 11  GVAV Rapiditas 2-The Knickerbockers 3  19/11  4-2
 12  Be Quick Dokkum 2-FVC 2  19/11  5-0
 13  Heerenveense Boys 4-ACV 2  19/11  2-5
 14  Drachtster Boys 3-Gorecht 4  19/11  1-2
 15  Blauw Wit'34 2-Wykels Hallum 2  19/11  4-0
 16  HZVV 2-Staphorst 3  19/11  3-1
 17  The Knickerbockers 2-VEV'67 2  15/11  1-5
 18  Winsum 3-Be Quick 1887 (zon) 2  19/11  2-4
 19  Stadskanaal 3-Weerdinge 2  20/11  TNO
 20  Beilen 2-Germanicus 2  20/11  1-4
 21  St. Annaparochie-vrij geloot    
   vrijgesteld i.v.m. deelname aan beker voor standaardteams:
 22  SC Genemuiden 2    
 23  Flevo Boys 2    
 24  SWZ Sneek 2    
       
 1e ronde
Regio Groningen
 1  The Knickerbockers 4-GRC Groningen 2  19/10  1-6
 2  The Knickerbockers 3-Groen Geel 4  22/10  3-0
 3  Gorecht 4-Wildervank (zat) 2  22/10  5-1
 4  Be Quick 1887 (zat) 2-Pelikaan S. 2  22/10  3-0
 5  Onstwedder Boys 2-Winsum 3  22/10  1-5
 6  Stadskanaal 2-Gorecht 2 wns  22/10  1-1
 7  Winsum 2-GVAV Rapiditas 2 wns  22/10  2-2
 8  Groninger Boys 2-The Knickerbockers 2  22/10  1-13
 9  NEC Delfzijl 2-Actief 2  22/10  5-1
 10  VEV'67 2-Gomos 2  22/10  1-0
 11  The Knickerbockers 6-Be Quick 1887 3  22/10  3-2
 12  ASVB 2-WVV 2  23/10  1-3
 13  Wildervank (zon) 2-Stadskanaal 3 wns  23/10  2-2
Regio Drenthe & Kop Overijssel/Flevoland
 14  ACV 2-Rolder Boys 2  22/10  6-5
 15  Beilen 2-LTC 2  22/10  1-0
 16  Staphorst 3-De Weide 2  22/10  4-3
 17  Flevo Boys 3-Staphorst 2 wns  22/10  0-0
 18  Germanicus 2-Klazienaveen 2  22/10  7-3
 19  HZVV 2-Zwartemeer 2  22/10  BNO
 20  Olympia'28 2-d'Olde Veste'54 2  22/10  1-3
 21  Weerdinge 2 wns-Hoogeveen 2  23/10  3-3
 22  Peize 2 wns-FC Assen 2  23/10  1-1
 23  SC Erica 2-Raptim 2  23/10  2-3
 24  Zuidwolde 2-Emmen 2  23/10  4-0
 25  SC Emmeloord 2-Steenwijker Boys 2  23/10  7-2
Regio Friesland
 26  Oeverzwaluwen 2-Drachtster Boys 2  22/10  3-4
 27  Heerenveense Boys 4-ONS Sneek 2  22/10  3-1
 28  Be Quick Dokkum 2-Broekster Boys 2  22/10  3-0
 29  Wykels Hallum 2-Zeerobben 2  22/10  10-1
 30  CVVO 2-Heerenveense Boys 2  22/10  3-2
 31  Drachtster Boys 3-Oerterp 2  22/10  4-3
 32  Buitenpost 2-BCV 2  22/10  0-1
 33  St. Annaparochie 2-Balk 2  21/10  2-1
 34  Leeuwarder Zwaluwen 2-Blauw Wit'34 2  22/10  0-1
 35  ONT 2-Bergum 2  22/10  4-1
 36  MKV'29 2-LSC 1890 2 wns  23/10  0-0
 37  FVC 2-SWZ Sneek 3  23/10  11-1
 38  Gorredijk 2-GAVC 2  23/10  4-5
 39  DTD 2-Heerenveen 2  23/10  0-4
   vrijgesteld i.v.m. deelname aan beker voor standaardteams:
 40  SC Genemuiden 2    
 41  Be Quick 1887 2    
 42  SWZ Sneek 2    
 43  Urk 2    
 44  Flevo Boys 2    

 

Komende wedstrijden

Geen aankomende wedstrijden
Geen aankomende wedstrijden
Geen aankomende wedstrijden