header-logo
HZVV 1

HZVV 1

finale
 1  SC Genemuiden-Staphorst  20/05  0-1
1/2 finale
 1  Staphorst-Buitenpost  26/04  3-0
 2  SC Genemuiden-d'Olde Veste'54  26/04  4-0
1/4 finale
 1  Staphorst-MSC  04/04  3-0
 2  d'Olde Veste'54-HZVV  15/04  3-0
 3  Nieuw Buinen-Buitenpost wns  15/04  1-1
 4  SC Genemuiden-WVV  12/04  4-3
1/8 finale
 1  Pelikaan S.-SC Genemuiden  04/03  2-1
   Pelikaan S. uitgesloten van verdere deelname i.v.m. ongerechtigde speler
 2  d'Olde Veste'54-Waterpoort Boys  07/03  2-0
 3  Nieuw Buinen-Noordwolde  07/03  6-1
 4  PKC'83-WVV wns  08/03  3-3
 5  SWZ Sneek-Staphorst wns  08/03  1-1
 6  BCV-HZVV  07/03  0-1
 7  MSC wns -Drachtster Boys  08/03  2-2
 8  Buitenpost wns-VEV'67  07/03  2-2
3e ronde
 1  Urk-Nieuw Buinen wns  25/02  2-2
 2  MSC wns-Zeerobben  28/02  2-2
 3  Leeuwarder Zwaluwen-Pelikaan S.  25/02  0-2
 4  SWZ Sneek wns-Flevo Boys  22/02  1-1
 5  Drachtster Boys-Heerenveen  22/02  2-0
 6  Willemsoord-HZVV  25/02  0-3
 7  Oranje Nassau-PKC'83  21/02  1-2
 8  BCV wns-Trinitas  22/02  1-1
 9  Oudehaske-Waterpoort Boys  25/02  1-2
 10  VEV'67-Scharnegoutum'70  25/02  4-1
 11  Buitenpost-Annen  25/02  4-0
 12  WVV wns-ACV  22/02  2-2
 13  Noordwolde-Gorecht  25/02  1-0
 14  Staphorst-Hoogezand  22/02  4-1
 15  SC Genemuiden-SC Loppersum  25/02  5-0
 16  Blauw Wit'34-d'Olde Veste'54 wns  25/02  0-0
tussenronde
 1  Pelikaan S.-Stadskanaal  15/12  3-1
 2  ACV-Drenthina  17/12  4-0
 3  Willemsoord-BSVV  14/12  3-2
 4  Buitenpost-Be Quick Dokkum  17/12  1-0
2e ronde
 1  Hoogezand-ONR  19/11  3-2
 2  Groningen-VEV'67 wns  19/11  1-1
 3  Musselkanaal-Annen  20/11  0-2
 4  Pelikaan S.-Wildervank  19/11  BNO
 5  MOVV-WVV  20/11  1-9
 6  Nieuw Buinen-Winsum  19/11  4-1
 7  Stadskanaal-Westerlee  19/11  4-1
 8  SC Loppersum wns-Omlandia  19/11  0-0
 9  The Knickerbockers-PKC'83  15/11  2-3
 10  Gorecht-Holwierde  19/11  4-0
 11  Rolder Boys-Oranje Nassau wns  19/11  2-2
 12  Grijpskerk-Noordwolde wns  19/11  0-0
 13  d'Olde Veste'54-SC Erica  19/11  1-0
 14  ACV-Flevo Boys 2  19/11  6-0
 15  Drenthina-WKE'16  19/11  2-0
 16  SC Genemuiden-Emmen  19/11  4-2
 17  Urk-SC Genemuiden 2  19/11  6-0
 18  Alcides-Flevo Boys wns  19/11  1-1
 19  Trinitas-SVN'69  17/12  2-0
 20  Achilles 1894-MSC  17/11  1-4
 21  BSVV-ZZVV  19/11  5-1
 22  Willemsoord-DIO Oosterwolde  19/11  4-1
 23  Zwartemeer-Staphorst  16/11  2-7
 24  Hoogeveen-HZVV  19/11  1-2
 25  Waterpoort Boys-Renado  19/11  1-0
 26  FVC-Blauw Wit'34  19/11  1-2
 27  Ropta Boys-Scharnegoutum'70  19/11  0-3
 28  Rijperkerk-Heerenveen  16/11  1-4
 29  Waskemeer-SWZ Sneek  19/11  1-4
 30  SWZ Sneek 2-Buitenpost  17/11  0-3
 31  Balk-BCV  19/11  0-1
 32  Bakkeveen-Oudehaske  18/11  2-4
 33  Drachtster Boys-St. Annaparochie  19/11  6-0
 34  Zeerobben-Bergum  19/11  8-0
 35  Leeuwarder Zwaluwen-Harkema Opeinde  19/11  5-0
 36  Be Quick Dokkum-Broekster Boys  19/11  4-1
1e ronde
 1  SC Loppersum-FVV  11/10  2-0
 2  Westerlee-Muntendam  19/10  4-2
 3  Onstwedder Boys-Musselkanaal  22/10  1-2
 4  SIOS-Oranje Nassau  22/10  0-6
 5  Omlandia-Stadspark  22/10  4-2
 6  Appingedam-Gorecht  25/10  0-5
 7  Grijpskerk-OKVC  18/10  3-1
 8  Warffum-Holwierde  22/10  0-1
 9  Gruno-Winsum  22/10  0-5
 10  MOVV-Boerakker  22/10  4-1
 11  VEV'67-Helpman  22/10  8-0
 12  Glimmen-PKC'83  22/10  1-4
 13  SJS-Pelikaan S.  22/10  0-6
 14  Be Quick 1887 2-Groningen  22/10  1-5
 15  Noordwolde-Velocitas 1897  22/10  4-2
 16  The Knickerbockers-Niekerk  22/10  4-1
 17  Veendam 1894-WVV  23/10  1-8
 18  ASVB-Hoogezand  23/10  1-2
 19  VVK-Stadskanaal  23/10  0-8
 20  Siddeburen-Wildervank wns  22/10  3-3
 21  ONR-VAKO  19/10  3-1
 22  CSVC-Achilles 1894  22/10  0-5
 23  SVN'69-Oranje Zwart  22/10  4-0
 24  Drenthina-Gieten  22/10  4-1
 25  Klazienaveen-Staphorst  22/10  0-8
 26  Urk 2-MSC  22/10  1-3
 27  Alcides-DESZ  22/10  3-2
 28  Hoogeveen-FDS  22/10  9-0
 29  DZOH-Nieuw Buinen  22/10  0-5
 30  FC Meppel-Flevo Boys  22/10  1-2
 31  Steenwijk-Urk  22/10  0-7
 32  Flevo Boys 2-SVM  22/10  6-0
 33  Uffelte-ZZVV  22/10  1-4
 34  Vitesse'63-SC Genemuiden 2  22/10  0-1
 35  ACV-LTC  22/10  3-1
 36  HZVV-Dalen  22/10  3-1
 37  BSVV-Sleen  22/10  6-2
 38  SC Genemuiden-HODO  05/10  7-1
 39  Fit Boys-d'Olde Veste'54  22/10  2-7
 40  Rolder Boys-Weerdinge  23/10  8-1
 41  CEC-Emmen  23/10  1-7
 42  FC Ter Apel'96-WKE'16  23/10  0-8
 43  Zwartemeer wns-Sweel  23/10  2-2
 44  SVV'04-SC Erica  23/10  0-3
 45  Willemsoord-Zandhuizen  22/10  5-1
 46  Annen-SVZ  20/10  4-2
 47  Bakkeveen-Delfstrahuizen  19/10  2-1
 48  AVC-BCV wns  22/10  0-0
 49  Oostergo-Ropta Boys  22/10  0-3
 50  Harkema Opeinde-SC Berlikum  22/10  2-1
 51  Oudehaske-Read Swart  22/10  4-1
 52  Akkrum-SZW Sneek 2 wns  23/10  4-4
 53  SC Twijzel-Be Quick Dokkum  22/10  0-7
 54  Rottevalle-Bergum  22/10  3-4
 55  Friese Boys-Buitenpost  22/10  0-7
 56  Waskemeer wns-Marum  22/10  1-1
 57  VIOD-Blauw Wit'34  22/10  2-5
 58  Ouwe Syl-St. Annaparochie wns  22/10  2-2
 59  Rijperkerk wns-Drachten  22/10  0-0
 60  FVC-SDS  22/10  5-0
 61  Dokkum-Broekster Boys  22/10  1-2
 62  Drachtster Boys-Friesland  22/10  3-0
 63  SC Joure-SZW Sneek  22/10  1-2
 64  Arum-Waterpoort Boys  22/10  0-2
 65  Balk-Workum  22/10  5-2
 66  Nieuweschoot-Trinitas  23/10  0-2
 67  ONT-Heerenveen  22/10  0-2
 68  Renado-Makkum  22/10  5-2
 69  Oldeholtpade-Zeerobben  22/10  0-4
 70  Scharnegoutum'70-SC Bolsward  22/10  3-2
 71  Wykels Hallum-Leeuwarder Zwaluwen  22/10  2-5
 72  DIO Oosterwolde-GAVC  21/10  2-1

Komende wedstrijden

Geen aankomende wedstrijden
Geen aankomende wedstrijden
Geen aankomende wedstrijden