header-logo
Voorbereiding 2017/18 UPDATE
Zondag 13 Augustus 2017

Voorbereiding 2017/18 UPDATE

Voorbereiding 2017/18 UPDATE

De eerste twee voorbereidingsweken op het nieuwe seizoen zit er voor HZVV 1 op. Deze werd afgesloten met winst van het TOP-toernooi in Staphorst (zie inzet). Na het 1-1 gelijkspel tegen Staphorst en de 1-3 winst tegen Achilles 1894 bleek de 6-1 overwinning tegen HHC Hardenberg 2 genoeg om net als vorig jaar de hoofdprijs te winnen.
Komende week doet HZVV 1 mee aan het Fletchertoernooi van Excelsior'31 (dinsdag 15 augustus en zaterdag 19 augustus). Daarnaast wordt vrijdagavond 18 augustus de eerste wedstrijd om de AH-Offereinbokaal gespeeld.

Ook HZVV 2 en HZVV Vrouwen 1 hebben inmiddels de eerste training achter de rug.  Komende week begint ook HZVV Jo19-1 aan de voorbereiding. Zaterdag 19 augustus spelen HZVV 2 en HZVV Jo19-1 hun eerste oefenwedstrijd. 
 
Onderstaand het (resterende) voorbereidingsprogramma van de diverse (prestatie)teams. Uiteraard is het programma onder voorbehoud. Kijk voor het actuele programma op TXT344 van RTV Drenthe of onder ‘Programma’ (onder ‘Actueel’) op deze site.
     
HZVV 1
ma 14/08 – training (20.00 uur)
di 15/08 – toernooi Excelsior’31 – wedstrijdduur 45 minuten
· HZVV-Rohda Raalte (18.30 uur)
· HZVV-Jong De Graafschap (20.15 uur)
do 17/08 – training (20.00 uur)
vr 18/08 – HZVV-Ruinerwold (AH-Offereinbokaal, 20.45 uur)
za 19/08 – toernooi Excelsior’31 – wedstrijdduur 30 minuten
· HZVV-Excelsior’31 (13.00 uur)
· Kruisfinales (14.15 uur of 14.45 uur)
· Finalewedstrijden (15.30 uur of 16.00 uur)
ma 21/08 – training (20.00 uur)
wo 23/08 – HZVV-nnb (AH-Offereinbokaal, 18.30 uur of 20.15 uur)
do 24/08 – training (20.00 uur)
za 26/08 – HZVV-nnb (AH-Offereinbokaal, 17.00 uur of 19.00 uur)
ma 28/08 – training (20.00 uur)
di 29/08 – training (20.00 uur)
do 31/08 – training (20.00 uur)
za 02/09 – HZVV-Eemdijk (start competitie, 15.00 uur)

HZVV 2
za 19/08 - HZVV 2-DZOH 2 (14.30 uur)
di 22/08 – HZVV 2-HODO 2 (20.15 uur)
za 26/08 – SCD’83 1-HZVV 2 (14.30 uur)
za 02/09 – CSVC 1-HZVV 2 (beker, 14.30 uur)
di 05/09 – HZVV 2-ACV 2 (20.15 uur)
za 09/09 – HZVV 2-NKVV 1 (beker, 14.30 uur)
di 12/09 – HZVV 2-FC Meppel 2 (20.15 uur)
za 16/09 – HZVV 2-Hollandscheveld 1 (beker, 14.30 uur)
za 23/09 – HZVV 2-The Knickerbockers 2 (start competitie, 12.15 uur)

HZVV 3
do 24/08 - 1e training (20.15 uur)
za 02/09 - HZVV 3-CSVC 2 (beker, 15.00 uur)
za 09/09 - De Weide 3-HZVV 3 (beker, 12.45 uur)
za 16/09 - SC Rouveen 2-HZVV 3 (beker, 14.30 uur)
za 23/09 - The Knickerbockers 7-HZVV 3 (start competitie, 12.15 uur)

HZVV VR1
za 02/09 – HZVV VR1-VVAK VR1 (beker, 15.00 uur) UITGESTELD
za 09/09 – Achilles 1894 VR1-HZVV VR1 (beker, 15.00 uur)
za 16/09 – HZVV VR1-Asser Boys VR1 (beker, 15.00 uur)
za 23/09 – Heino VR1-HZVV VR1 (start competitie, 15.00 uur)

HZVV Jo19-1
ma 14/08 – 1e training (20.15 uur)
za 19/08 – Peize Jo19 1-HZVV Jo19 1 (11.00 uur)
za 26/08 – HZVV Jo19 1-ACV Jo19 1 (14.30 uur)
wo 30/08 – HZVV Jo19 1-Be Quick 1887 Jo19 1 (19.30 uur)
za 02/09 – HZVV Jo19 1-DZOH Jo19 1 (beker, 15.00 uur)
di 05/09 – Dalen/DSC Jo19 1-HZVV Jo19 1 (aanvang 19.30 uur)
za 09/09 – Achilles 1894 Jo19 1-HZVV Jo19 1 (beker, 14.30 uur)
do 14/09 - Noordscheschut Jo19 1-HZVV Jo19 1(18.45 uur)
za 16/09 – Germanicus/CSVC Jo19 1-HZVV Jo19 1 (beker, 14.30 uur)
za 23/09 – SWZ Sneek Jo19 1-HZVV Jo19 1 (start competitie, 12.45 uur)

HZVV Jo19-2
Geen opgave van ontvangen

HZVV Jo17-1
ma 21/08 – 1e training (19.00 uur)
wo 23/08 – HHC Hardenberg Jo17 1-HZVV Jo17 1 (19.00 uur)
za 26/08 - SC Heerenveen VR1-HZVV Jo17 1 (12.00 uur)
wo 30/08 – Noordscheschut Jo17 1-HZVV Jo17 1 (19.00 uur)
za 02/09 – DZOH Jo17 1-HZVV Jo17 1 (beker, 11.45 uur)
wo 06/09 – HZVV Jo17 1-Blauw Wit’34 Jo17 1 (19.30 uur)
za 09/09 – HZVV Jo17 1-Germanicus/CSVC Jo17 1 (beker, 12.45 uur)
wo 13/09 – HZVV Jo17 1-Wildervank Jo17 1 (19.30 uur)
za 16/09 – FC Klazienaveen Jo17 1-HZVV Jo17 1 (beker, 14.30 uur)
za 23/09 – Achilles 1894 Jo17 1-HZVV Jo17 1 (start competitie, 12.30 uur)

HZVV Jo17-2
Geen opgave van ontvangen

HZVV Jo15-1
ma 28/08 – 1e training (19.00 uur)
za 02/09 – Alcides Jo15 1-HZVV Jo15 1 (beker, 11.15 uur)
ma 04/09 – FC Emmen Jo14 1-HZVV Jo15 1 (18.30 uur)
za 09/09 – HZVV Jo15 1-Hoogeveen/Tiendeveen Jo15 1 (beker, 10.30 uur)
di 12/09 - GVAV Rapiditas Jo15 1-HZVV Jo15 1 VERVALLEN
za 16/09 – HZVV Jo15 1-FC Meppel Jo15 1 (beker, 10.30 uur)
za 23/09 – SC Enschede Jo15 1-HZVV Jo15 1 (start competitie, 12.45 uur)

HZVV Jo15-2
ma 28/08 – 1e training (19.00 uur)
za 02/09 – HZVV Jo15 2-De Weide Jo15 2 (beker, 12.00 uur)
za 09/09 – Pesse Jo15 1-HZVV Jo15 2 (beker, 10.30 uur)
za 16/09 – HZVV Jo15 2-HH’97 Jo15 1 (beker, 12.45 uur)
za 23/09 – FC Klazienaveen Jo15 1-HZVV Jo15 2 (start competitie, 11.30 uur)

HZVV Jo13-1
di 22/08 – 1e training (17.45 uur)
ma 28/08 – HZVV Jo13 1-HHC Hardenberg Jo13 1 (18.30 uur)
za 02/09 – HZVV Jo13 1-Hoogeveen/Tiendeveen Jo13 1 (beker, 09.00 uur)
wo 06/09 – HZVV Jo13 1-JVC Dedemsvaart Jo13 1 (19.00 uur)
za 09/09 – Emmen Jo13 1-HZVV Jo13 1 (beker, 10.30 uur)
ma 11/09 - ACV Jo13 1-HZVV Jo13 1 (aanvang nnb)
wo 13/09 – HZVV Jo13 1-Heerenveense Boys Jo13 1 (18.30 uur)
za 16/09 – Twedo Jo13 1-HZVV Jo13 1 (beker, 13.00 uur)
wo 20/09 – HZVV Jo13 1-Be Quick 1887 Jo13 2 (18.30 uur)
za 23/09 – start competitie

Oefenwedstrijden overige teams (B-categorie)
wo 30/08 – HZVV Jo11 1-JVC Dedemsvaart Jo11 1 (19.00 uur)
di 05/09 – HZVV Jo13 2-OZC Jo13 1 (19.30 uur)


Terug naar het nieuwsoverzicht

Komende wedstrijden

Heino VR1 HZVV VR1 zaterdag 23 september 15:00
SWZ Sneek Jo19-1 HZVV Jo19-1 zaterdag 23 september 12:45
Achilles 1894 Jo17-1 HZVV Jo17-1 zaterdag 23 september 12:30